Žaidimo taisyklės

UAB TELE2 organizuojamo žaidimo „Užsisakyk naujienlaiškį ir laimėk Fitbit Ionic“ taisyklės

 1. Žaidimo organizatorius – UAB TELE2 (toliau – TELE2).
 2. Žaidimas „Užsisakyk naujienlaiškį ir laimėk Fitbit Ionic“ (toliau – Žaidimas) vyksta nuo 2018 m. vasario 8 d. iki 2018 m. kovo 1d. (imtinai).
 3. Registruotis (užsisakyti naujienlaiškį) ir dalyvauti Žaidime gali fiziniai asmenys (Žaidimo dalyvių amžius neribojamas).

ŽAIDIMO PRIZAI

 1. Žaidimo prizas – 1 Fitbit Ionic išmanusis laikrodis. Prizo vertė – 299 Eur.
 2. Vienas dalyvis (užregistruotas el. pašto adresas) gali laimėti 1 prizą.
 3. 2018 m. kovo 1d. atsitiktinės atrankos būdu iš užregistruotų Žaidime el. pašto adresų bus išrinktas 1 laimingasis.
 4. Su laimėjusiu dalyviu bus susisiekta el. paštu per 2 darbo dienas po Žaidimo pabaigos Žaidime registruotu el. pašto adresu.
 5. Laimėtojui neatsiliepus per 7 darbo dienas nuo laimėtojo paskelbimo dienos, atsitiktine tvarka bus renkamas papildomas laimėtojas.
 6. Žaidimo prizų laimėtojas negali perleisti laimėto prizo kitiems asmenims. Laimėtą prizą TELE2 įteikia / perduoda tik prizų laimėtojui. Jei prizo laimėtojas yra nepilnametis, pateikiant duomenis, reikalingus prizui atsiimti, jį turi lydėti vienas iš tėvų ar globėjų ir pateikti asmens tapatybę ar globą patvirtinantį dokumentą.
 7. Žaidimo prizai į pinigus nekeičiami.
 8. TELE2 pasilieka teisę keisti šias Žaidimo taisykles ir sąlygas, prieš 10 darbo dienų apie tai informavęs Žaidimo Dalyvius interneto svetainėje www.tele2.lt.