Išmanieji įrenginiai

Xiaomi Mi 10T Pro apžvalga – flagmanų galimybės už perpus mažesnę kainą

2020-11-09


Xiaomi Mi 10T Pro yra vienareikšmiškai vienas galingiausių telefonų, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje. Jis taip pat yra vienas iš patraukliausiai įkainotų flagmanų visoje Europoje. Jo baterija – viena geriausių pasaulyje, o kamera savo kainos grupėje neturi lygių. Susipažinkite su naujausiu 10 kartos Xiaomi flagmanų šeimos nariu – Xiaomi Mi10 T Pro.

Xiaomi Mi 10T Pro dizaino ypatumai

Korpusas – solidus ir tvirtas, jo rėmelis pagamintas iš aliuminio lydinio. Ekranas ir nugarėlė dengti penktos kartos Gorilla Glass stiklu, gale puikuojasi didžiulis kamerų modulis. Asmenukių kamera, kaip jau tapo įprasta, įrengta ekrane esančioje skylutėje. 3,5 mm ausinių jungties nėra, bet belaidžių ausinių amžiuje tai menkas praradimas. SIM kortelių lizde telpa dvi nanoSIM kortelės, tačiau galimybės įdėti atminties kortelę nėra. Mi 10T Pro pirštų atspaudų skaitytuvas taip pat įrengtas briaunoje – paprasta ir intuityviai naudojama. Gamintojas prideda ir dėkliuką, kuris įsotintas sidabro jonais, jie užmuša daugiau nei 99 % bakterijų per parą.

Nepamirštamo ryškumo Xiaomi Mi 10T Pro ekranas

Net 6,67 colių įstrižainės Full HD+ raiškos ekranas yra IPS LCD technologijos. Turi platų apžvalgos kampą, itin natūralias spalvas, ryškumas siekia 500 nits vienetų. Svarbiausia, Xiaomi Mi 10T Pro ekranas gali kai ką, ko nesugeba net tobuliausi OLED. Jo vaizdo atnaujinimo dažnis siekia net 144 Hz – tokio aukšto rodiklio nerasite net dvigubai brangesniuose kitų gamintojų telefonuose. Be to, jis automatiškai pritaikomas prie tuo metu žiūrimo turinio.

Xiaomi Mi 10T Pro baterija – viena geriausių

Prieš kelis mėnesius solidus portalas „Android Authority“ skyrė šio telefono brolio Xiaomi Mi 10 Pro baterijai „Geriausios 2020-ųjų metų vidurio telefonų baterijos“ titulą. Taip buvo nutarta ne tik dėl didžiulės talpos, bet ir dėl fantastiškai efektyvaus greitojo įkrovimo. Xiaomi Mi 10 T Pro baterija ne prastesnė. Nors palaiko kiek lėtesnį, tačiau vis tiek reaktyvinį 33 W galios greitąjį įkrovimą, ji yra dar talpesnė. 5000 mAh – tai viena talpiausių baterijų tokios klasės flagmanuose. Pilną įkrovą ji pasiekia per mažiau nei valandą.

Ar Xiaomi Mi 10T Pro pakankamai galingas?

Telefone sukasi pažangiausias šių metų procesorius – 8 branduolių, 7 nanometrų Snapdragon 865. Stulbinančiai našus grafinis procesorius Qualcom Adreno 650. Itin efektyvi aušinimo sistema LiquidCool, kuri neleis procesoriams perkaisti ir prarasti efektyvumo net žaidžiant imliausius žaidimus ar filmuojant aukščiausia raiška.

Toliau viskas tik geriau: 8 GB RAM atmintis, 128 arba 254 GB vidinė atmintis. Penktos kartos (5G) mobiliojo ir 6 kartos Wi-fi 6 ryšio palaikymas. Puikūs stereo garsiakalbiai, visų įmanomų geolokacijos palydovų palaikymas, net galimybė įkrauti kitus įrenginius prijungus laidu prie telefono USB-C jungties.

Žaidimai čia veikia sklandžiau ir tokiame ekrane atrodo geriau nei kitoje žaidimų konsolėje. Filmavimas 8K ar 4K raiška 60 kps, vaizdo redagavimas – telefonas susidoros su viskuo. Tiek savo įrangos parametrais, tiek veikimu praktiškai naudojantis, Xiaomi Mi 10T Pro aiškiai parodo, kad priklauso išmaniųjų Android telefonų elitui. Su tuo sutinka ir ShortCircuit apžvalga.

Ką gali Xiaomi Mi 10T Pro kameros?

Asmenukių kamera, nors nepastebimai slepiasi ekrano kamputyje, toli gražu nėra kukli. 20 MP raiškos, su 27 mm židinio nuotolio objektyvu, ji palaiko HDR režimą, gali filmuoti 120 kadrų per sekundę ir taip išgauti sulėtinto vaizdo efektą, kuriuo mėgo girtis iPhone savininkai. Ji turi ir asmenukių timelapse režimą. Be to, ji turi ir visai neprastą naktinio fotografavimo funkciją – nedažnas privalumas priekinei kamerai.

Bet įdomiausi dalykai – telefono nugarėlėje. Pagrindinė plataus kampo kamera ne tik atrodo įspūdingai – jos ir raiška siekia įspūdingus 108 MP. Sumanus algoritmas apjungia keturių pikselių surinktą informaciją į vieną ir taip gaunama labai kokybiška ir detali 27 MP raiškos nuotrauka. Pridėkime tikrai šviesų f/1,7 diafragmos objektyvą, optinį vaizdo stabilizavimą bei fazės aptikimo autofokusavimą ir bus akivaizdu, kad ši kamera viena gali daugiau nei kokio kito telefono keturios.

Bet ji ne viena. Antroji – 13 MP raiškos – yra itin plataus 123 laipsnių kampo. Tad telefonas puikiai fotografuos plačius peizažus, o norint leis į kadrą sutalpinti daugiau. Trečioji yra lyg ir nedidelės 5MP raiškos, bet turi automatinį vaizdo fokusavimą ir makro objektyvą. Taigi, fotografuojant iš labai arti vaizdas bus itin ryškus ir detalus. Na, o kadangi visos kameros veikia kartu, išmanus algoritmas apjungia jų duomenis, fotografuojant bet kurioje situacijoje galutinio kadro kokybė išlieka stabili.

Jei norite sužinoti daugiau apie šio telefono kameras ir kitas savybes, rekomenduojame pažiūrėti Tech Spurt bei Pinoy Techdad v2 apžvalgas

Kam skirtas Xiaomi Mi 10T Pro?

Panašu, kad Xiaomi Mi 10T Pro įrodo, kad bekompromisės galios ir stulbinančių galimybių telefonas neprivalo kainuoti labai daug. Šio modelio ekranas, procesorius, baterija ir kameros drąsiai gali lygintis, o kartais ir pranokti gerokai brangesnius konkurentus. Tad jei norite geriausio, bet tuo pačiu ir norite sutaupyti, neprašausite pasirinkę šį išmanųjį – jis laukia jūsų tele2.lt internetinėje parduotuvėje.