Eksperimentai

Viską matantis durų skambutis Eufy: video apžvalga

2021-05-13

Įprasta galvoti, kad kalbos apie namų signalizaciją, saugos kameras, judesio daviklius ir bendrai namų saugumą yra nuobodžios, o šie dalykai – mažai, kur pritaikomi. Tačiau panašu, kad kompanija Anker sugriovė šį mitą, kai sukūrė namų saugos įrenginius Eufy: išmanųjį durų skambutį, vidaus ir lauko stebėjimo kameras bei namų signalizaciją. Šie Eufy įrenginiai visiškai nekelia nuobodulio, įdiegimas stulbinančiai paprastas, o naudojimas neįtikėtinai intuityvus – nereikia jokio papildomo maitinimo ar interneto laidų tiesimo. Šiandien jums pristatome išmanųjį durų skambutį Eufy.

Nuo ko pradėti?

Visiškai nesvarbu, kurį Eufy saugos įrenginį pasirinksite, kartu visuomet gausite ir bazinę stotį Home Base 2. Tai yra vienintelis visos sistemos įrenginys, kuris turi būti nuolat įjungtas į elektros tinklą. Kaip vyksta pirminė konfigūracija? Viskas labai paprasta – tereikia bazinę stotį įjungti į elektros lizdą, interneto laidu sujungti su maršrutizatoriumi ir palaukti, kol užsidegs mėlyna švieselė.

Taip pat telefone reikėtų įdiegti Eufy Security programėlę ir sukurti asmeninę paskyrą. Taip turėsite priėjimą prie visos saugos sistemos valdymo centro. Atlikus šiuos veiksmus, programėlėje reikėtų pasirinkti mygtuką Add Device ir vykdyti visas nuorodas: nuskaityti QR kodą, esantį ant durų skambučio, ir spustelėti sinchronizavimo mygtuką.

Išmaniojo skambučio galimybės

Kokia yra reali ir apčiuopiama išmaniojo durų skambučio Eufy nauda? Tai sąsaja su programėle telefone. Kai tik kas nors paspaus mygtuką, telefone iškart pasirodys pranešimas, todėl akimirksniu matysite ir girdėsite, kas vyksta prie durų. Jei paspausite kalbėjimo mygtuką, galėsite bendrauti su laukiančiuoju.

Taip pat programėlėje galima nustatyti judesnių jutiklio jautrumą, energijos taupymą, naktinio matymo režimą, vaizdo ir garso kokybę, net skambėjimo tonus ir greitą, iš anksto įrašytą balso žinutę skambinančiajam. Galiausiai, galima tiesiog bet kurią akimirką programėlėje pažiūrėti, ką skambučio kamera mato realiuoju laiku.

Taigi, jei reikia vieno žodžio, kuris apibūdintų šį išmanųjį durų skambutį Eufy, tai būtų žodis NORIU! Juk kai taip smagu ir naudinga, nenorėti tiesiog nesinori. Užsukite į artimiausią TELE2 saloną arba tele2.lt ir įsigykite.