Tema: išmanieji telefonai Patalpinta: 2017 kovas 29

Video apžvalga: Just 5 Freedom

Genialumas slypi paprastume? Just5 telefonas, geriausiai žinomas dėl savo paprastų funkcijų, turi daug privalumų, kuriuos išties smagu atrasti: 

  1. Pirmiausia, ar matėte kitą išmanųjį telefoną, kurį įsigiję gausite tokį gražų lipduką, saugantį ekraną. Tai visas spalvotas plakatas!
  2. Tai pirmas naujas telefonas, kuriam nereikia pirkti dėkliuko. Jo korpusas yra plastmasinis, minkštas, neslysta delne ir galima pasirinkti iš penkių ryškių spalvų.
  3. Šitas telefonas veikia. Jis kainuoja tiek pat, kiek du originalūs „Samsung Galaxy S7 Edge“ dėkliukai, o skambina, fotografuoja, jungiasi prie interneto ir net piktuosius paukščiukus šaudo.
  4. Su užduotimis puikiai tvarkosi mažesnės galios Mediatek procesoriai. Čia sukasi tik 1,3 GHz dažnio keturių branduolių procesorius, telefonas turi tik 1 GB RAM, tačiau praktiškai neerzindamas susitvarko su visomis esminėmis užduotimis.
  5.  Išmanusis telefonas su nuimamu galiniu dangteliu yra tikra klasika. Be to, į jį dedamos ne nano, ne mikro, o dvi mini SIM kortelės!
  6.  Just5“ nefotografuoja fantastiškai, tačiau galinės Samsung gamybos 13 MP kameros ir priekinės 5 MP kameros kokybė visiškai tokia pati, kaip ir poros metų senumo flagmanuose.
  7. Telefonas turi itin didelį 2800 mAh akumuliatorių, taip pat ir greito įkrovimo funkciją.
  8. Tai 4G telefonas.

Įsigykite internetu

Raktažodžiai: just5, mobilieji telefonai, 4 g internetas

Video apžvalga: Samsung Gear S3 Frontier

Kalbama, kad Samsung Gear S3 Frontier naujosios kartos laikrodis – ne tik išvaizdus, bet ir išties išmanus bičiulis: jis skaičiuoja žingsnius, matuoja nueitą kelią, dienos aktyvumą, širdies ritmą. Be to, padeda gerinti miego kokybę! Ar šis klasikinis, o kartu...

Plačiau

Video apžvalga: Ninebot by Segway miniPRO

Ką esate girdėję apie Ninebot by Segway miniPRO? Vieni džiaugiasi, kad jis draugiškas aplinkai. Kiti stebisi, kad jis taip paprastai valdomas. Treti vis dar nedrįsta ant jo lipti, bijodami užkliudyti grumstelį ar žolės kupstą. Kokie Arnoldo įspūdžiai pasivažinėjus su...
Plačiau

Gelbėtojų perspėjimo žinutės telefone: kaip jas gauti?

Naudinga žinoti: Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) pranešimai nuo šiol siunčiami ir TELE2 4G ryšiu, dengiančiu 99 % Lietuvos teritorijos. Todėl jei esate prisijungęs prie 4G tinklo, galite juos gauti – ir taip padidinti savo saugumą.

Plačiau
Komentarai: