Gyvenimo būdas

Įvertinkite, kuris muzikantas buvo sutvertas Kalėdų dainoms

2016 gruodžio 13

Garsiausi pasaulio atlikėjai į savo repertuarus įtraukia dainas apie žiemą, sniegą ir Kalėdas. Kai kurios muzikos žvaigždės tampa tartum šventės simboliais. Kurio atlikėjo Kalėdų daina pirmiausia nuskamba jūsų mintyse?

Michaelas Buble tapo tikru Kalėdų karaliumi. Jo dainų programą į Kalėdų vakaro programą įtraukia įvairios televizijos visame pasaulyje. Jūs galite dainuoti karaoke kartu su M. Buble, jeigu „Deezer“ eilutėje prie dainos pavadinimo matote mikrofono ženklą.

Suvirpinkite širdį savo senelei su Franku Sinatra. Sodrus dainininko balsas grąžins į praėjusį amžių, kai Kalėdos turėjo mažiau spalvų, bet sniegas buvo baltesnis.

Kita žvaigždė, kurios gyvai jau nebeišgirsime yra Whitney Houston. Bet jos atliekamos Kalėdų dainos kasmet plaukia ir plaukia nešdamos šilčiausius jausmus. Dainuokite kartu: „HDezzer muzika, tele2, Kalėdosave youself a merry little Christmas“.

O kaip Kalėdų klasiką atlieka kita scenos karalienė Mariah Carey? Visiems žinomos „Silent Night“, „Joy To The World“ ir, be abejo, „All I Want For Christmas Is You“ – geriausias atsakymas mylimam žmogui, kai jis klausia, kokią norėtumėte gauti šventinę dovaną.

Ariana Grande yra pripažinusi, kad iš Mariah Carey sėmėsi įkvėpimo ir mokėsi dainavimo meno. Ir ką gi? Jauna atlikėja mėgsta dalyvauti specialiose Kalėdų muzikos programose ir per šventes nustebina savo gerbėjus muzikinėmis dovanomis. Arianos dovanas galite įvertinti su „Deezer“.

Per Kalėdas klausykite muzikos pritardami garsiausiems pasaulio atlikėjams. Tegul svečiai dainuoja kartu su Jumis.