Verslas

Veiksmų planas verslui: Tele2 patarimai kaip atsigauti po koronaviruso krizės

2020 gegužės 8

Karantinas tapo dideliu iššūkiu verslui, todėl šiandien kaip niekada svarbu priimti teisingus sprendimus tam, kad verslo veikla kuo greičiau atsigautų. 

Jūsų dėmesiui – 4 „Tele2” patarimai verslui, kurie padės sustiprinti verslo strategiją, padidinti darbo našumą ir sumažinti išlaidas.

1. Sumažinkite veiklos kaštus su nemokamomis „Tele2“ paslaugomis

Tyrimų duomenimis, net 90 proc. Lietuvos verslo įmonių pajuto neigiamą karantino poveikį jų finansinei padėčiai ir veiklai, o 60 proc. šis poveikis buvo ypatingai reikšmingas. Todėl pirmasis žingsnis, kurio reikėtų imtis dabartinėje situacijoje – peržiūrėti savo įmonės veiklos kaštus ir ieškoti būdų kaip juos optimizuoti.

Reaguodamas į sudėtingą situaciją verslui, mobiliojo ryšio operatorius „Tele2” turi ypatingą pasiūlymą naujiems verslo klientams – jie net 3 mėnesius „Tele2” paslaugomis Lietuvoje galės naudotis nemokamai.

„Puikiai suprantame, kad šiuo metu verslui veikti ir išgyventi labai sunku, todėl norėdami padėti sumažinti veiklos kaštus visiems naujiems verslo klientams bei esamiems „Tele2” klientams, kurie neturi balso ryšio paslaugų sutarties, leisime net tris mėnesius „Tele2” paslaugomis naudotis nemokamai”, – sakė Lukas Mulevičius, „Tele2” marketingo verslo klientams vadovas.

Nusprendus paslaugų atsisakyti, per pirmuosius 3 paslaugų tiekimo mėnesius tai bus galima padaryti bet kuriuo metu ir be jokių papildomų mokesčių. Pasiūlymas negalioja įrangai, tarptautiniam ir tarptinkliniam ryšiui bei trečiųjų šalių paslaugoms.

2. Didinkite darbo efektyvumą su Išmaniuoju skambučių valdymu

Taip pat šiuo metu itin svarbu didinti darbo produktyvumą ir siekti kuo efektyvesnių kasdienių verslo procesų. Prie to ženkliai gali prisidėti įmonių visoje Lietuvoje pamėgtas Išmanaus skambučių valdymo“ sprendimas.

Išmanusis skambučių valdymas, kuris leidžia lengvai valdyti ir peradresuoti visus įmonės skambučius be jokios papildomos įrangos ir diegimo mokesčių, padės uždirbti daugiau ir nepraleisti nė vieno svarbaus kliento skambučio.

Taip pat šis sprendimas leis atsisakyti laidinio telefono ir greitai perkelti fiksuoto telefono numerį į mobilųjį ryšį. Tokiu būdu visas svarbiausias administratoriaus funkcijas už jus atliks „Išmanusis skambučių valdymas“.

Įsidiegę šį inovatyvų ir patogų sprendimą, galėsite pasinaudoti ir kitais paslaugos privalumais – skambučių įrašų funkcija, išsamia skambučių laiko, trukmės ir kiekio statistika, išmaniuoju autoatsakikliu, įmonės pasisveikinimo pranešimais ir virtualiu skambučių administravimu. Taip ne tik sutaupysite, bet ir padidinsite darbo našumą bei patobulinsite klientų aptarnavimą.

3. Būkite mobilūs su „Tele2 Power Pack“ planais verslui

Karantinas puikiai įrodė, kad biuras gali būti ten kur esate jūs ir jūsų darbuotojai – kiekvieno namuose ar kelyje. Nepraraskite įgyto mobilumo ir sklandžiai dirbkite ten, kur patogu jums. 

Jei ieškote optimalaus mobilaus ryšio ir interneto paslaugų sprendimo, kuris patenkintų visos įmonės poreikius, rekomenduojame išbandyti „Power Pack“ – visų verslui būtinų paslaugų komplektą už vieną, mažesnę kainą. Šis išmanių sprendimų ir neribotų pokalbių bei interneto planų  paketas yra idealiai pritaikytas tiek mobiliam, tiek nuotoliniam darbui.

Komplektas apima visas verslui svarbiausias paslaugas, tokias kaip „Tele2 Laisvas internetas” visiems įmonės darbuotojams, išskirtinės sąlygos reikalingos įrangos įsigijimui, neriboti pokalbių planai ir „Išmanusis skambučių valdymas“. Visa tai – dar geresniems įmonės veiklos rezultatams. 

Be to, verslui taip pat teikiamos nuotolinio išmaniosios įrangos taisymo neišeinant iš namų ar biuro paslaugos, programinės įrangos diegimas bei kiti aktualūs verslui skirti sprendimai. 

4. Remkitės įžvalgomis – sekite „Tele2“ naujienas verslui

Siekdami sustiprinti savo verslo strategiją ir norėdami su nauja energija ir idėjomis grįžti į rinką, nepamirškite domėtis naujienomis ir susipažinti su naujausiomis ekspertų įžvalgomis. 

Sužinoti daugiau apie pasiūlymus verslui galite bet kuriame „Tele2“ salone, numeriu 1885 arba internete: https://tele2.lt/verslui/