Gyvenimo būdas

Vaikystės žaislai ir žaidimai tavo telefone

2017 lapkričio 29

zaidimai-ilgas.jpg
80-ųjų ir 90-ųjų vaikai augo labai keistoje Lietuvoje. Atsivėrus sienoms parduotuvių lentynas ir turgaviečių stalus užplūdo visas margumynas vakarietiškų prekių, o tarp jų ir populiarioji elektronika. Šios tarpe atsirado elektroninių žaidimų ir žaidimų konsolių. Dabar tikriausiai daugelis su nostalgija atsimena smulkią elektroniką ir pirmuosius žaidimus, tačiau vargu ar kas prisimena žaidimų pavadinimus (nebent žaidimą „Tankiukai“). Pristatome nostalgijos persmelktą topą, kuris jums primins senus gerus žaidimus ir pristatys modernias kišenines alternatyvas.

 „Super Mario Run“

Vienas klasiškiausių ir labiausiai atpažįstamų personažų visame pasaulyje – santechnikas iš Italijos vardu Mario. Ūsuotasis mažylis yra ilgos ir didingos „Nintendo“ franšizės personažas, per savo gyvenimą atlikęs ne vieną žygdarbį, tarp kurių ir lenktynės, ir olimpinės žaidynės, ir net vaiduoklių medžioklė. Vienas paskutiniųjų Mario žaidimų yra „Nintendo“ kompanijos eksperimentas mobiliųjų žaidimų rinkoje – „Super Mario Run“. Žaidimą galima valdyti viena ranka, Mario pats bėga į vieną pusę, o jums reikia išvengti kelią pastojančių priešų ir surinkti kuo daugiau monetų. Žaidimas yra mokamas, išskyrus kelis pirmus lygius. Jei žaidimas patiks, visą turinį galėsite atrakinti atlikę vienkartinį apmokėjimą.

Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

„Pou“

Anot žaidimo aprašymo, „Pou“ yra ateiviukas, kuriuo reikia rūpintis, jį prižiūrėti ir mylėti. Žaidimas visomis prasmėmis primena tikrą pamišimą visame pasaulyje sukėlusius „Tamagochi“ elektroninius augintinius, tačiau veikia jūsų išmaniajame įrenginyje. Labai paprastai atrodantis žaidimas yra gerokai gilesnis, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia galima ne tik maitinti, maudyti ar kitaip prižiūrėti Pou. Aplikacijos viduje rasite galybę mini žaidimų, kuriuos žaisdami vieni ar prieš (arba su) kitų žaidėjų Pou užsidirbsite valiutą. Tai leis įvairiai dažyti ar aprengti savo personažą bei įsigyti įvairių atnaujinimų. 

„Pou“ yra puiki pypsinčio „Tamagochi“ alternatyva 21-ame amžiuje. Žinoma, elektroninis augintinis greičiausiai nebus įdomus suaugusiems žmonėms, bet jei jūsų vaikas turi išmanųjį telefoną (kad ir kokį seną), jame galima auginti Pou. Tai puiki proga mokyti vaiką apie atsakomybes ir rūpestį. Aplikacija yra nemokama ir lengvai suprantama kiekvienam mažajam technologijų vartotojui.

Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

„Pac-Man“

Visų žaidimų protėvis ir pasaulį į arkadų salonus suvaręs žaidimas „Pac-Man“ dabar lengvai pasiekiamas ir išmaniesiems telefonams. Pasaulinio lygio žaidimo kompanija „BANDAI NAMCO Entertainment“ išleido mobiliąją versiją, kurioje galite žaisti estetiškai pateiktą „Pac-Man“ klasikiniu režimu arba modernizuota lygių sistema. Rekomenduojame žaidžiant įsijungti garsą, nes šis padės dar labiau įsijausti. Žaidimas yra nemokamas, tačiau kartais parodys reklamą.  Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

„Dendy tanks“ 

Jau minėjome „Tankiukų“ žaidimą („Battle City“) – ir tai buvo, ko gero, viena geriausių diskečių, kurias kišdavote į konsolę susibūrę su draugais. Tiek „iOs Appstore“, tiek „Google Play Store“ parduotuvėse rasite dešimtis ar net šimtus tokio tipo žaidimų, tačiau mes rekomenduojame būtent „Dendy tanks“. Žaidimo meniu ir valdymo schema yra modernūs, pateikti labai estetiškai (žaisdami renkatės iš kelių skirtingų diskečių), o pats žaidimas niekuo nesiskiria nuo originalo. Nors dabartiniais standartais jis ir yra kiek lėtokas, „Dendy tanks“ – tai tikras nostalgijos užtaisas, su kuriuo praleisite marias laiko. Žaidimas yra nemokamas, tačiau jame matysite šiek tiek reklamos.

Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

Ekstra: SEGA klasika

Vaikystėje „kepinote“ akis prie kineskopinio televizoriaus su „SEGA MEGA DRIVE“ konsole? Tuomet apsidžiaugsite išgirdę, kad ši žaidimų leidėja perleido nemažą dalį savo klasikinių žaidimų mobiliesiems telefonams. Apsilankykite jų „iOs Appstore“ ir „Google Play Store“ parduotuvėse, kur rasite klasikinius „Comix Zone“, „Crazy Taxi“, „Golden Axe“, „Virtua Tennis“ ir kitus retro žaidimus visiškai nemokamai. Valdymo schema šiuose žaidimuose nėra pati patogiausia, o žaidimai turi tą patį sudėtingumą kaip ir devintame dešimtmetyje, tad tikrai bus, ką veikti. Visi „Classic“ ženklu pažymėti „SEGA“ žaidimai yra nemokami. Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

Jei nostalgiška nuotaika visgi jus aplenkė, rekomenduojame keletą žaidimų, kurie padės atitolti nuo darbo. Juos rasite mūsų straipsnyje „Smegenų mankšta tavo išmaniajame“.

Už Google Play bei App Store įsigytas programėles galima atsiskaityti kartu su Tele2 sąskaita. Išbandykite jau dabar!