Gyvenimo būdas

Vaikiški serialai, kurie nenuvils ir suaugusiųjų

2017 spalio 4

vaiku_ilgas.jpg
Kaip savo vaiko akyse per akimirką tapti pačiu geriausiu tėčiu ar mama pasaulyje? Leiskite jam išsirinkti vaikišką serialą, kuris būtų ir smagus, ir kokybiškas (o kartu, žinoma, ir išmokantis kažko naujo). Dar geresnė idėja: žiūrėti serialą kartu su savo mažuoju! Štai keletas mūsų rekomendacijų.

kake.jpgKą pasakė Kakė Makė? 

Kakė Makė – kur kas daugiau nei personažas, mylimas Lietuvos vaikų. Tai neregėto populiarumo susilaukęs fenomenas, kurio sėkmės paslaptis ne tokia ir sudėtinga: anot autorės, Kakė Makė artima vaikams, nes ji lygiai tokia pati kaip jie. Dabar smagi ir išdykusi mergaitė žengia ir į TV – juk mažiesiems kasdien kyla begalė klausimų, o kas geriau nei Kakė Makė galėtų į juos atsakyti? Nuo temų apie namų tvarkymą ir tinkamą elgesį iki susipažinimo su gamta ir aplinkiniu pasauliu – nėra nei vieno kodėlčiukų klausimo, į kurį Kakė Makė nebūtų pasiryžusi atsakyti.

Žiūrėti Viaplay.

Šunyčiai patruliai

 

Šis nuotaikingas serialas – apie drąsų berniuką Raiderį ir 6 jo bičiulius: smagius ypatingų galių turinčius šuniukus. Šie šuniukai saugo miestą nuo problemų ir netikėtumų, kurių pasitaiko nuolat: vieną dieną ekipažas ieško dingusių dramblių, kitą – bando sutvarkyti sugriuvusius malūnus. Kiekvienas šuniukas turi specifinių stebuklingų gebėjimų, susijusių su jo „profesija“: pvz., vienas primena gaisrininką, o kitas elgiasi kaip policijos pareigūnas. Ar tikrai nėra tokio iššūkio, kurio ši komanda neįveiktų?

Žiūrėti Viaplay.

 

Geriausios draugės 

 

Atsikrausčius į naują miestą susirasti naujų draugų ne visada paprasta. Tačiau kartais susitinki tokius žmones, kad supranti: nuo šiol jūs – draugai visam gyvenimui. „Geriausios draugės“ – naujas serialas apie 5 geriausias drauges, besimokančias vienoje mokykloje. Šioms mergaitėms kiekviena diena yra naujas smagus nuotykis: ar jos jodinėtų žirgais, ar skrostų sniegą snieglentėmis, ar padėtų gyvūnėliams, ar prižiūrėtų mažus vaikučius. Juk jei kiekviename žingsnyje galima patirti naujų įspūdžių, kodėl to nepadaryti?

Žiūrėti Viaplay.

 

ninjago.jpg

Lego Nindžago 

Ką daryti, kai magiškam Nindžago pasauliui netikėtai iškyla didžiulė grėsmė? Filmuko herojai – bebaimiai nindzės – nedvejoja nė akimirkos. Kas daugiau, jeigu ne jie suras slaptus auksinius ginklus ir neleis blogio valdovui Garmadanui prikišti prie jų nagų? Šis serialas –  apie nuotykių pilną nindzių kelionę, kovojant su Garmadanui tarnaujančiais skeletais ir siekiant, kad Lego pasaulis vėl taptų taikia gražia vieta, kurioje gera gyventi.

Žiūrėti Viaplay.

 

O jei mažuosius domina ilgesnės istorijos, animacinis filmas yra tai ko jums reikia. Štai keletas puikiai įvertinų animacinių filmų, kurie bus didelė pramoga jūsų vaikams. „Animacinių filmų top 3 mažiesiems“.

Užsisakykite Viaplay: tai padaryti paprasta, o apmokėjimas labai patogus – jei esate TELE2 abonentas, suma bus tiesiog įskaičiuojama į jūsų bendrą mėnesio mokėjimo sąskaitą. Taip paprasta dar nebuvo!