Gyvenimo būdas

Trys filmai jaukiai Motinos dienai

2018 gegužės 4

Kasmet, pirmąjį gegužės sekmadienį, minime vieną gražiausių švenčių – Motinos dieną. Puiki proga padėkoti mamoms už jų besąlygišką meilę ir nuolatinį rūpestį. Tad už jas atlikę visus joms įprastus darbus, ir padovanoję gėlių, pakvieskite jas prasmingam laisvalaikiui kartu su visa šeima. Gerų filmų rekomendacijomis pasirūpinome mes.

Blogos mamos

 

Pažvelgus iš šalies atrodo, kad Eimės gyvenimas yra nuostabus. Bet iš tikrųjų, ji yra sunkiai dirbanti mama. Ji pastoviai lekia vežiodama savo vaikus į būrelius, tvarko tingaus vyro nepabaigtus darbus, ir dirba įmonėje su nepakenčiamais bendradarbiais. Dar labiau ją erzina aplinkinių priekaištai ir pamokslai, kokia mama ji turėtų būti. Ji nuolatos tai girdi tėvų ir mokytojų asociacijos susirinkimuose. Eimei visiškai nelieka laiko poilsiui ir jai jau baigiasi kantrybė. Tad ji nusprendžia maištauti prieš sistemą ir taip susiranda bendraminčių. Kartu su dar dvejomis, streso išvargintomis mamomis, ji po truputį iš naujo atranda gyvenimo džiaugsmą. Tačiau linksmosios trijulės laukia nemaloni akistata su tobulomis „super mamytėmis“ iš tėvų ir mokytojų asociacijos… Smagus filmas visai šeimai, parodantis, kad būti gera mama yra išties nelengvas darbas.

Žiūrėkite

 

Mamma Mia!

 

Jau tuoj nuotaka turinti tapti dvidešimtmetė Sofija turi gražią, paprastą svajonę. Tai yra, kad jos vestuvės būtų tobulos. Ir tam ji nori pakviesti savo tėtį, kad jis nuvestų ją prie altoriaus, nuostabaus grožio Graikijos saloje. Tačiau ji nežino, kas jis. Paslapčiomis perskaičiusi mamos Donos dienoraštį, ji suvokia, kad jos tėvas gali būti vienas iš trijų jame minimų vyrų. Apsimetusi savo mama, Sofija išsiunčia jiems laiškus su pakvietimais į savo vestuves. Ji naiviai tikisi, kad trijulėje iškart atpažins savo tėtį. Kai Sofijos mama pamato tris buvusius vyrus jai priklausančiame salos viešbutyje, ji labai sutrinka dėl šios situacijos. Tuo tarpu, tarp būsimos nuotakos ir jos sutuoktinio prasideda nesutarimai dėl tokio neapgalvoto elgesio. Pažindami save ir kitus šioje kurioziškoje situacijoje, veikėjai turės atrasti tikrosios meilės kelią.

Žiūrėkite

 

Devynioliktasis stalas

 

Pasimetusi jausmuose Eliza vistiek ryžtasi nuvykti į geriausios draugės Francės vestuves, kurios turi vykti ežero saloje. Problema tame, kad Eliza turėjo būti jos pamerge, tačiau jos buvo atsisakyta, kai nuotakos brolis ir tuometinis Elizos vaikinas ją paliko. Jo nauja mergina pakeičia Elizą pamergės pareigose. Eliza nenori, kad šios problemos ir jos liūdesys neigiamai paveiktų didžiąją šventę. Lygiai to paties nenori ir vestuvių organizatoriai. Todėl jie pasodina Elizą kamputyje prie „nepritapėlių“ staliuko, pažymėto devynioliktu numeriu. Tarpusavyje pradėję bendrauti nepritapėliai vienas kitam atsiveria ir pradeda kalbėtis vestuvių progai netinkančiomis temomis – pasidalina savo asmeninėmis nuoskaudomis. Elizos naujieji draugai nori padėti jai atrasti tikrąją laimę tokioje sudėtingoje situacijoje. Pasirodo, ji slypi visai šalia. Paslaptingas vaikinas, sutiktas vestuvėse, išgydys jos sudaužytą širdį. Tikra meilė išties slypi netikėčiausiose vietose.

Žiūrėkite

Dar daugiau nuotaikingų ir įdomių filmų rasite Viaplay filmų bibliotekoje.

Žiūrėkite

 

 

Dar keletą filmų skirtų jaukiems šeimos vakarams straipsnyje „Ilgajam savaitgaliui – 5 filmai šeimai“.

Užsisakykite Viaplay: tai padaryti paprasta, o apmokėjimas labai patogus – jei esate TELE2 abonentas, suma bus tiesiog įskaičiuojama į jūsų bendrą mėnesio mokėjimo sąskaitą.