Patarimai

5 programėlės, už kurias verta mokėti

2020 balandžio 2

Kartais nemokamos programėlės neduoda mums to, ko mes norime – erzina iššokančios reklamos, o jų funkcionalumas dažnai yra ribotas. Tokiu atveju verta pasižvalgyti į mokamas opcijas, ypač kai už programėles, perkamas Google Play ir Apple App Store galima labai patogiai sumokėti kartu su bendra TELE2 mėnesio sąskaita. Štai penkios mokamos, bet išties naudingos programėlės, kurias rekomenduojame išbandyti.

Pirmiausia: kaip lengvai atsiskaityti už programėles? 

Atsiskaityti už perkamas programėles labai paprasta. Tereikia Google Play ar Apple App Store pasirinkti norimą programėlę ir spustelėjus pirkimo mygtuką, kaip mokėjimo būdą pasirinkti „Apmokestinti Tele2 paskyrą“. Jei perkate pirmą kartą – užsiregistruokite, antrą kartą užteks tik slaptažodžio patvirtinimui. 

Viskas, nereikės mokėjimo, kredito kortelės ar įvardinti savo banko sąskaitos, slaptažodis žinomas tik jums, o programėlė įdiegiama akimirksniu. Išsamią instrukciją, kaip susieti savo Tele2 paskyrą su programėlių parduotuvėmis, rasite ir čia.

TouchRetouch

Pirmoji mūsų rekomenduojama programėlė TouchRetouch skirta labai konkrečiam nuotraukų redagavimo veiksmui atlikti. Jos pagalba galima pašalinti nepageidaujamus objektus iš kadro, tokius kaip elektros stulpus, laidus, šakas ar pan. Praverčia ir kai iki tobulos nuotraukos trūksta tik tiek, kad nuo fono nuotraukoje dingtų koks įtrūkimas ar kitas defektas. Programėle labai paprasta naudotis – tereikia pažymėti norimą pašalinti objektą nuotraukoje ir algoritmas ja pakeis taip, lyg tos nereikalingos detalės ten niekada ir nebuvo.

Parsisiųsti:

Google Play: https://bit.ly/2Uvo3dH 

App Store: https://apple.co/2ULwalk 

Fitbit Coach

Antroji programėlė skirta sportui – Fitbit Coach programėlės premium versija kainuos pigiau nei asmeninis treneris ar sporto klubas, o čia pateikiamos išsamios ir personalizuoto video treniruotės, kurios adaptuojamos pagal jūsų gebėjimus, progresą ir tikslą – ar tai būtų ištvermė, raumenų masės auginimas ar svorio metimas. O jei turi ir Fitbit išmaniąją apyrankę ar laikrodį, treniruočių parinkimas ir rezultatų sekimas bus tik tikslesnis.

Parsisiųsti:

Google Play: https://bit.ly/33Y9t1f 

App Store: https://apple.co/3aw4wzd 

Stellarium

Trečioji programėlė, kuri tikrai verta kiekvieno už ją išleisto cento, yra Stellarium. Tai kaip papildytosios realybės programėlė, leidžianti matyti naktinį dangų ir žvaigždynus iš bet kur, net ir užstrigus namuose. Puikiai tinka kaip edukacinis įrankis visai šeimai. Žvaigždėta naktį kaime ar sodyboje padės surasti ir atpažinti žvaigždes, galaktikas, meteorų lietų ir žvaigždynus, ar net pralekiančius palydovus. 

Parsisiųsti:

Google Play: https://bit.ly/3asK3LK 

App Store: https://apple.co/39vBEWu 

ELOH

Ketvirtoji programėlė – tai žaidimas ELOH. Tiesa, jis labai kitoks nei daugelis kitų žaidimų. Ši interaktyvi dėlionė susieta su muzika, dėlionę reikia sudėlioti pagal muzikinį taktą, o kadangi nėra laikmačio ir jokių reklamų, žaidimas ne tik pramankštins smegenis bet ir tiesiog gerai atpalaiduos. 

Parsisiųsti:

Google Play: https://bit.ly/2Rc8ZzN 

App Store: https://apple.co/2UrBMSQ 

Noisli

Penktoji programėlė aktuali tiems, kam sunku susikaupti dirbant iš namų dabar dirba iš namų. Noisli skirta generuoti taip vadinamąjį „baltąjį triukšmą“: foninius gamtos garsus, kurie padeda geriau susikaupti ir nustelbti išorinius trikdžius. Galima vienu metu miksuoti kelis tokius garsus – pavyzdžiui, lietaus ošimą papildyti tolimo griaustinio aidais. Galima rinktis net iš keliolikos gamtos garsų ir nustatyti laikmatį produktyvumo sesijoms.

Parsisiųsti:

Google Play: https://bit.ly/2WQ6cQl 

App Store: https://apple.co/3av6K20