Patarimai

Kodėl kartais verta susimokėti? Mokamos Android aplikacijos, pagerinsiančios jūsų gyvenimą

2019 liepos 23

Iš išmaniojo mažai naudos be aplikacijų, padedančių realizuoti visą jo potencialą. Jas instaliuodami labai dažnai gauname pasiūlymą negaišti laiko su nemokama versija ir šiek tiek susimokėti už profesionalią. Visgi aplikacijos pirkimas –  ne toks ir dažnas veiksmas. Juk kam švaistyti eurus kažkokioms, regis, perteklinėms funkcijoms? Juo labiau, kad didelė jų dalis yra nepagrįstai per brangios ir iš tikrųjų nepasiūlo reikšmingos pridėtinės vertės. Visgi toli gražu ne visada. Google Play parduotuvėje pilna programėlių, už kurias kartą sumokėję vieną kitą eurą, gausite gerokai daugiau funkcionalumo ir patikimumo. Pradėti galite nuo šio penketo. Šie paprasti, dažnai naudojami įrankiai tikrai palengvins jūsų kasdienybę.

_-36Pradėkime nuo pačios nuobodžiausios. Savo telefono ir jame esančių duomenų apsauga rūpintis nelabai norisi, o dar be to ir paprastų būdų tai daryti yra mažiau nei reikėtų. Visgi šiai problemai vis labiau aktualėjant, atsiranda ir sprendimų, kaip palengvinti sau gyvenimą. Bouncer – tai labai paprastai veikianti saugumo aplikacija, padedanti patogiau valdyti leidimus kitoms aplikacijoms naudoti vienus ar kitus jūsų duomenis. Pavyzdžiui, informaciją apie jūsų buvimo vietą suteikti tik laikinai. Tam nebereikės landžioti po Nustatymų skiltį – pranešimai ekrane pasirodys kuriai nors iš aplikacijų bandant gauti papildomos informacijos. Su Bouncer prisigaudysite mažiau Cookies ir būsite ne taip aktyviai medžiojami reklamų. Daugiau autonomiškumo – vos už 1 eurą.

_2-56Tai aplikacija, sukurta tiems, kurie savo telefonuose ar debesyje laiko daug dokumentų ir nori juos lengvai pasiekti bei patogiai tvarkyti. Jeigu esate reiklesni, ko gero, patys jau seniai pastebėjote, kad baziniai Android sprendimai tikrai negali pasigirti optimaliausiu funkcionalumu. Solid Explorer atrodo labai paprastai, bet veikia greitai ir patikimai. Dokumentus tvarkyti čia galima labai intuityviu drag-and-drop principu, ekrane matant dviejų aplankų langus. Aplikacija atpažįsta visus populiariausius formatus – tiek paprastus, tiek archyvuotus. Be to, su ja lengva naudotis ir FTP serveriais, ir debesijos sprendimais. Gera naujiena ir ta, kad Solid Explorer dvi savaites galima bandyti nemokamai ir 3 eurus susimokėti tik įsitikinus, kad ji jums tinka.

_3-57Ribos tarp realaus ir skaitmeninio pasaulio trynimas – neabejotinai bus ta sritis, kurioje artimiausiais metais pamatysime daugybę įdomių ir inovatyvių sprendimų. Labai paprastai atrodanti Tiny Scanner yra viena iš tokių. Jūsų telefoną ji paverčia mini skeneriu, kurio dėka svarbius popierinius dokumentus galėsite kokybiškai perkelti į savo išmanųjį. Aplikacija iš pradžių juos nufotografuoja, o po to automatiškai apdoroja ir paverčia pdf failais. Skenuoti galima tiek juodai baltus, tiek spalvotus dokumentus. Paprastas, bet patikimas sprendimas, ieškantiems priemonės greitai su savimi „pasiimti“ knygos puslapį ar čekį. Naudotis galima ir nemokama Tiny Scanner versija, bet visą jos funkcionalumą atrakinsite susimokėję papildomus 5 eurus.

_4-52Instagramo amžiuje kiekvienas nori, kad jų nuotraukos atrodytų tobulai. Paties Instagram filtrai visgi yra pakankamai ribotų galimybių ir tam nebelabai tinka. Be to, labai dažnai jie dar ir sumažina nuotraukos pikselių skaičių, o dėl to nukenčia jos kokybė. Štai kodėl įvairios nuotraukų redagavimo aplikacijos vis populiarėja. Jų pasirinkimas tikrai didelis, bet į pakankamai nesudėtingą ToucRetouch įrankį dėmesį reikėtų ypatingai atkreipti. Aplikacija veikia lyg savotiškas mini Photoshop’as. Su ja iš padaryto kadro nesunkiai ištrinsite kokią nors vaizdą gadinančią detalę – laidus, atsitiktinio praeivio ranką, negražiai krentantį saulės spindulį. Įrankis veikia stebėtinai efektyviai ir tikrai taps nepakeičiamu prisiekusio instagramerio įrankiu. Galų gale, nesikandžioja ir TouchRetouch kaina – ji tesiekia vos 2 eurus.

_5-49Vienokios ar kitokios orų aplikacijos yra kiekviename telefone. Tačiau toli gražu ne visos jos pasižymi tokiu pačiu patogumu, informacijos patikimumu ir operatyvumu. 1Weather – viena geriausių tokio pobūdžio aplikacijų, išsiskirianti savo švaria, minimalistine vartotojo sąsaja ir duomenų patikimumu. Be to, programėlė labai operatyviai pateikia pranešimus apie oro sąlygų pasikeitimus ar besiartinančias audras. Joje rasite netgi ir gausybę įdomių faktų bei istorinės statistikos. 1Weather labai patikimai veikia ir naudojant nemokamą jos versiją, bet vieną kartą sumokėję vos du eurus galėsite visam laikui pamiršti erzinančias reklamas. Palyginimui, daugelis kitų orų aplikacijų profesionalią versiją siūlo su mėnesiniu mokesčiu.