Inovacijos

TOP 3 karštos naujienos iš MWC 2018

2018 kovo 5

Pasaulio mobiliųjų technologijų forume („Mobile World Congress 2018“) neabejotinai visą žurnalistų dėmesį susišlavė Samsung Galaxy S9 ir S9+, kuriuos jau pristatėme: Užsklanda pakelta: oficialiai pristatyti Samsung Galaxy S9 ir S9+. Tačiau kiti gamintojai taip pat pasistengė nustebinti savo gerbėjus ir pristatė jūsų dėmesio vertus telefonus. Susipažinkite su keletu įdomiausių.

Ilgai laukti Sony atnaujinimai

inovaciju_biuras_top_3_karstos_naujienos_is_mwc_sonyxz.jpg

Sony atnaujina savo išmaniųjų telefonų dizainą ir tai pažymi dviem puikiais modeliais – Xperia XZ2 ir Xperia XZ2 Compact. Nuo šiol jie aptakesni ir primins dailių formų stiklo skulptūras. Be akivaizdaus dydžio skirtumo ir skirtingos baterijų talpos, vidiniais parametrais jie gana panašūs. Abu turi identišką, 19 megapikselių raiškos galinę kamerą, galinčią filmuoti 4K HDR kokybe ir 960 kadrų per sekundę sparta. Taipogi, sparčių „Snapdragon 845” serijos lustų rinkinį ir 20 % garsesnius stereo garsiakalbius. Mažesnysis Xperia XZ2 Compact neturi belaidžio įkrovimo galimybės ir atnaujinto vibruojančio modulio, kuris dinamiškai reaguoja žiūrint filmus ar žaidžiant žaidimus.

Nokia sukėlė malonią nostalgiją inovaciju_biuras_top_3_karstos_naujienos_is_mwc_nokia-6.jpg

Nokia jau nudžiugino savo gerbėjus išleisdama atnaujintą legendinio telefono Nokia 3310 versiją. Rodos, tai buvo vykęs bandymas, ir tokie telefonai turi savo nišą, nes šiemet gamintojas prikėlė dar vieną legendą. Tai Nokia 8110, kuris spėjo užsitarnauti „banano“ pravardę dėl savo formos. O klasikinis slankiojantis dangtelis leidžia lengvai atsliepti į skambutį grakščiu judesiu. Nors ir paprastas, telefonas turi ir išmaniesiems būdingų funkcijų. Palaiko 4G ir LTE ryšį, ir turi pritaikytas „Google Assistant“, „Google Maps“, „Twitter ir „Facebook“ programėlių versijas. Ir žinoma, kaip gi be klasikinio „gyvatėlės“ žaidimo! Nokia teigimu, budėjimo rėžimu telefono baterija atlaikys iki 25 parų.

Telefonas tikriems inžinieriams

inovaciju_biuras_top_3_karstos_naujienos_is_mwc_cats61.jpgTELE2 inovacijų biuro komanda jau apžvelgė beveik nesunaikinamą ir Lietuvoje mėgiamą CAT S60 išmanųjį: Video apžvalga: CAT S60. Šiemet jis atsinaujino į CAT S61 ir tapo dar geresnis ir dar tvirtesnis. Be to, įgavo keletą naujų sensorių, kurių suteikiamos galimybės patiks inžinieriams ar mėgstantiems tyrinėti aplinką. Tai oro kokybės matuoklis, lazerinis atstumo matuoklis, galintis apskaičiuoti plotą ir santykinės oro drėgmės matuoklis. Atnaujinta FLIR kamera – termovizorius nuo šiol gali pamatuoti temperatūrą iki 400 ˚C ir atvaizduoti šiluminį vaizdą HD kokybe. Be to, termovizoriaus kamera palaikys ir Facebook Live transliacijas, tad galėsite pasidalinti savo moksliniais eksperimentais gyvai.

Jei esate neabejingi naujausiems telefonams, prenumeruokite Inovacijų Biuro naujienlaiškį ir sužinokite visas naujienas pirmieji!