Įrenginių apžvalgos

Tėvams ramu, o vaikams smagu: naujasis išmanusis laikrodis OKIS

2021-12-14

Tėvams svarbu, kad jų vaikai kiekviename žingsnyje būtų saugūs ir laimingi. Mums svarbu, kad išmaniosios technologijos šį lūkestį padėtų įgyvendinti. Todėl pristatome jums naujieną – išmanųjį laikrodį vaikams OKIS. Į pagalbą pasikvietėme tinklaraščio „Nėra blogo oro“ autorę Liną ir jos šešerių metų dukrytę Medą, nes kas geriau papasakos apie OKĮ, jei ne patys vaikai? Taigi, kuo išskirtinis OKIS ir kodėl jis taip patinka ne tik vaikams, bet ir tėvams?

Kas yra OKIS?

Tai naujausias ir bene tobuliausias vaikams skirtas išmanusis laikrodukas. Išskirtinis jis tuo, kad turi įrengtą vaizdo kamerą, kuri leidžia ne tik vaikui fotografuoti ir filmuoti netikėtus atradimus, bet ir tėvams vaizdo skambučiu bendrauti su atžala. Tikriausiai nė vienam nereikia aiškinti, kokia neįkainojama yra galimybė bendrauti akis į akį su savo vaiku bet kurią akimirką.

Švelnus prisiliesti ir pakankamai kompaktiškas laikroduko korpusas bei minkšto silikono apyrankė gali būti violetinės arba mėlynos spalvų, ir sveria šis laikrodukas tik 50 gramų. Ryškus spalvotas 1,44 colių įstrižainės LED IPS ekranas apsaugotas įbrėžimams atspariu stiklu. Laikrodukas atitinka IP67 atsparumo vandeniui bei dulkėms sertifikatą, be to, dėžutėje rasite papildomą ekrano apsaugą, tad baloms ir kritimams jis tikrai pasiruošęs.

Tiksliai buvimo vietai sekti pasitelkiamos visos trys technologijos – GPS imtuvas, Wi-Fi bei mobilusis ryšys. Šis laikrodukas, kitaip nei anksčiau mūsų bandyti įrenginiai, jungiasi prie 4G tinklo, tad užtikrina greitesnį ryšį ir nenutrūkstamus vaizdo pokalbius. Nano SIM kortelė saugiai įsistato į prisukamu hermetišku dangteliu apsaugotą lizdą.

Įjungimo mygtukas prireikus gali pasiųsti SOS signalą. Dukart greitai jį paspaudus, į programėle susietą telefoną bus išsiųstas 30 sekundžių trukmės SOS pranešimas. Magnetiniu įkrovikliu įkraunama baterija yra 600 mAh talpos. Naudojant su visais vaizdo pokalbiais įkrovos pakaks dienai, o gal net ir dviem! 4 GB vidinės ir 512 mb RAM atminties su kaupu pakaks visoms užduotims, juolab, kad pats vaikas nei programėlių diegti, nei nežinomų numerių įsirašyti negalės. O ką galės?

Vartotojo patirtis iš vaiko perspektyvos

Iš laikroduko vaikas gali skambinti kontaktų sąraše esantiems numeriams, kuriuos programėlėje įvedė tėvai. Galima rinkti numerį ir klaviatūra, bet šią funkciją tėvai gali atjungti. Iš laikroduko galima siųsti balso žinutes ir jaustukus programėle susietiems telefonams.

Meniu pasirinkus funkciją „Asmenukė“ galima fotografuoti linksmas asmenukes su vaizdo efektais. Funkcija „Juokinga“ aktyvuoja juokingą, o „Kamera“ – įprastą kamerą, kur galima pasirinkti fotografavimo ar filmavimo režimą. Visos laikroduku padarytos ir išsaugotos nuotraukos matomos pagrindiniame meniu esančiame albume, o paspaudus ant bet kurios ir palaikius ilgiau, ji bus įkelta į susietų telefonų programėlę.

Laikrodukas skaičiuoja vaiko nueitus žingsnius – galima nustatyti tikslą ir tėvų telefone sekti aktyvumą. Programėlėje galima blokuoti skambučius iš nežinomų numerių, o vaizdo skambučius laikrodukas priims tik iš programėle susietų telefonų, tad dėl saugumo baimintis nereikia.

Su OKIU tikrai viskas bus OK!

Duoti išmanųjį ar mobilųjį telefoną mažyliui dėl visiems suprantamų priežasčių nėra nei praktiška, nei saugu, tad OKIS ir buvo sukurtas tam, kad tėvai galėtų palaikyti ryšį su vaiku bei saugoti patį brangiausią žmogutį pasaulyje. Tai laikrodis, telefonas, vietos nustatymo įrenginys, pasaulio pažinimo įrankis, net signalizacija ir dar daugiau viename. Vaikams jis neša džiaugsmą, tėvams suteikia ramybės, tad daugiau nieko ir nebereikia pridurti. Nebent tai, kad ieškokite OKIO tele2.lt arba artimiausiame TELE2 salone.