Gyvenimo būdas

Telefonai taupantiems

2017 spalio 10

1090x232-9.jpgJūsų telefonas senas, aplūžęs, įskilusiu ekranu ir jau tikrai atitarnavęs savo, tačiau niekaip nekeičiate jo į naują – kodėl? Didžioji dauguma žmonių į klausimą atsakytų paprastai: neturiu pakankamai pinigų. Tačiau tai, kad už kokybišką telefoną reikės gerokai patuštinti kišenes, yra vienas labiausiai paplitusių mitų. Iš tiesų yra daugybė telefonų modelių, kurie pasižymi puikia kokybe ir gera kaina tuo pat metu.

Kviečiame pasidairyti po mūsų interneto parduotuvę ir susipažinti su keliais išmaniaisiais telefonais, kurie yra draugiški ir jums, ir jūsų piniginei.

 

NOKIA 3 ir NOKIA 5

Nors NOKIA 3 vadinamas biudžetinės klasės telefonu, jo galimybių ir kainos santykis maloniai stebina. Aliuminio lydinio korpusas suteikia telefonui tvirtumo, o 5 colių poliarizuotas ekranas yra dengtas Gorilla Glass grūdintu stiklu, todėl yra atsparus įbrėžimams. 8 MP priekinė ir pagrindinė kameros leis kokybiškai užfiksuoti kiekvieną dėmesio vertą akimirką, o telefono „branduoliukas“ – operacinė sistema „Android“ su visa galybe žaidimų ir programėlių.

Įsigykite internetu

 


nokia.jpgKartu su NOKIA 3 pristatyta NOKIA 5 yra klasifikuojama kaip vidutinės klasės išmanusis – jis bus puikus pasirinkimas tais atvejais, kai už protingą sumą norisi telefono su daugiau funkcijų. NOKIA 5 yra minimalistinė, aptakių formų, su aliuminio lydinio šonais ir nugarėle. 13 MP pagrindinė ir 8 MP priekinė kamera leis įamžinti visus momentus kokybiškai, o 5.2 colių ekrane vaizdus žiūrėti bus tikras malonumas. Verta paminėti: NOKIA 5 turi pirštų atspaudų jutiklį ir talpią 3000 mAh bateriją – iki tol, kol telefonas pasiprašys įkraunamas, ji leis kalbėti valandų valandas.

Įsigykite internetu

 


SONY XPERIA L1

„Sony Xperia“ serijos telefonus lengva atskirti jau vien iš griežtų šokolado plytelę primenančių formų. „Sony Xperia L1“ – ne išimtis. Šis grakštus minimalistinio dizaino įrenginys turi net  5,5 colių įstrižainės ekraną, todėl naršyti internete ar žiūrėti nuotraukas bus vienas malonumas. Dėmesio vertas akimirkas galėsite užfiksuoti su 13 Mpix pagrindine ir 5 Mpix priekine kameromis. Telefonas palaiko ir papildomą atminties kortelę, todėl galėsite būti ramūs, kad tikrai nepritrūksite vietos.

Įsigykite internetu

 

 

huawei p9 lite.jpg

HUAWEI P9 LITE (2016)

Huawei P9 LITE – vienas telefonų, kurie palieka įspūdį iš pirmo žvilgsnio, dar net nespėjus paimti jo į rankas. Vienas didžiausių Huawei P9 Lite pliusų yra didelis, net 5,2 colių įstrižainės ekranas ir ypač plati spalvų gama jame. Telefoną įvertinsite ir dėl pažangių garso technologijų – jo garsas ypač švarus ir tikslus. Net jei fotografija iki šiol niekada nebuvo jūsų „arkliukas“, su profesionalaus fotografavimo režimu galėsite daryti išskirtinės kokybės nuotraukas (beje, telefone ypatingai daug dėmesio skirta asmenukių parinktims!). Net jei po ranka neturite kroviklio, neskubėkite jaudintis – telefonas turi talpą 3000 mAh bateriją, kurios tikrai užteks ilgam.

Įsigykite internetu

Prenumeruokite naujienas ›

 

 

SAMSUNG GALAXY J3 ir SAMSUNG GALAXY J5 (2017)

2017 m. išleistas patobulintas Samsung Galaxy J3 turi ne vieną kozirį: tai aukštos raiškos ekranas, puikios kameros ir draugiškumas vartotojui (suprasite tą iškart, vos pradėję jį naudoti!). Galaxy J3 yra dailus, plonas ir lengvas – nieko nuostabaus, kad nesinorės jo paleisti iš rankų. Įrenginys dėl pažangaus procesoriaus ir 2 GB atminties veikia tvarkingai ir sklandžiai, o 13 MP pagrindinė kamera leidžia daryti kokybiškas nuotraukas net blankioje šviesoje.

Įsigykite internetu

samsung galaxy j3 j5.jpg

Samsung Galaxy J5 (2017) lengvai atpažįstamas iš grakščių linijų su metalo lydinio korpusu. Daugeliu funkcinių aspektų šis išmanusis panašus į savo „broliuką“ J3, tačiau tikrai pradžiugins asmenukių mylėtojus, nes turi dar geresnę priekinę kamerą (ji prilygsta pagrindinei kamerai – 13 MP). Piršto atspaudų jutiklis padės patogiau atrakinti įrenginį ir apsaugoti jį nuo pašalinių, o su 3000 mAh baterija šis telefonas bus patikimas jūsų bičiulis ir dirbant, ir aktyviai pramogaujant.

Įsigykite internetu

 

 

Telefonų apžvalgos skiltyje rasite daugiau telefonų apžvalgų kurios gali palengvinti jūsų apsisprendimą. Jeigu kaip tik šiuo metu dairotės telefono, atkreipkite dėmesį į minėtus modelius. Be sutarties jų visų kaina – iki 279 Eur, o su sutartimi jie kainuoja dar pigiau. Būtinai atvykite į artimiausią mūsų saloną – juk gyvai apžiūrėjus telefono aparatą bus daug lengviau priimti sprendimą: „mano“ ar ne.