Inovacijos

TELE2 paslauga „Mobili stotelė“ – „Pasaulio viršūnių apdovanojimuose“

2017-05-19

stotele.jpgAr esate girdėję apie TELE2 sprendimą verslui „Mobili stotelė“? Jis jau įvertintas – konkurse „Naujasis knygnešys 2017“ užėmė pirmąją vietą „Išmanios gyvenvietės ir urbanizacijos“ kategorijoje.

Konkursą „Naujasis knygnešys“, vykstantį jau 12 metus, organizuoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) ir Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT). Konkurso tikslas – atrasti inovatyvius, originalius Lietuvoje sukurtus skaitmeninio turinio sprendimus. Pažangiausi sprendimai dėl savo reikšmės Lietuvai gauna „naujųjų knygnešių“ titulą ir yra nominuojami atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“ (angl. World Summit Awards, WSA).

Sprendimas verslui „Mobili stotelė“ neturi analogų nei Lietuvoje, nei pasaulyje. Vos per du mėnesius paslauga sulaukė didžiulio susidomėjimo – ją užsisakė daugiau nei 3 tūkst. klientų. Kuo ypatinga „Mobili stotelė“? Ji leidžia verslui atsisakyti išlaidų tinklo infrastruktūrai, įrangai ar specializuotiems telefono aparatams – įmonės gali mobiliai naudotis visomis funkcijomis, kurios iki šiol buvo prieinamos tik fiksuotuoju ryšiu. Vos už 8,9 Eur mėnesinį mokestį klientai gauna visą IP telefonijos funkcionalumą savo mobiliajame įrenginyje: nuo grupinių skambučių iki galimybės perklausyti pokalbių įrašus, nuo klientų srautus valdyti padedančio interaktyvaus atsakiklio (IVR) iki darbo laiko kontrolės funkcijos.

Ir toliau stengiamės pateisinti (ir pranokti!) savo klientų lūkesčius. O jų vis daugiau: lyginant 2016 m. ir 2017 m. pirmojo ketvirčio duomenis, TELE2 verslo klientų skaičius augo 9,4 proc. ir siekė 169,5 tūkst. vartotojų.