Verslas

Šviesolaidinis internetas verslui: pavyzdinis projektas „Laisvės namuose“ 

2020-06-11

Šiandien sunku įsivaizduoti sėkmingai veikiantį biurą be kokybiško ir greito interneto ryšio. Technologinė pažanga ir išmanios priemonės suteikia naujas galimybes verslui. Puiki pradžia biuro modernizavimui –patikrinti ir efektyvūs „Tele2” šviesolaidinio interneto sprendimai kartu su operatoriaus partnerių IT sprendimais bei kompetencija.

Daugiau nei prieš metus „Tele2” šviesolaidinis internetas buvo įdiegtas inovatyvioje, vilniečių pamėgtoje „Laisvės namų“ bendradarbystės erdvėje. Ten pritaikytas skirtingų telekomunikacijų ir IT sprendimų kompleksas puikiai įrodė, kad pasitelkus naujausias technologijas, galima pasiekti puikių rezultatų ir užtikrinti saugias, sklandžiai veikiančias ir kokybiškas darbo vietas bei jų nuolatinę priežiūrą savo darbuotojams arba klientams. 

„Tele2” šviesolaidinis internetas: „Laisvės namų“ sėkmės istorija

„Laisvės namų“ projektas išties išskirtinis – čia prie „Tele2” šviesolaidinio interneto buvo prijungtos daugiau nei 200 skirtingų darbo vietų, paruošti specialūs bevielio interneto prieigos taškai (Wi-Fi AP) su atskiromis darbuotojų ir svečių zonomis bei įdiegtas automatinis perėjimas prie „Laisvo interneto“ šviesolaidžio sutrikimo atveju, – apie „Tele2” šviesolaidinio interneto privalumus pasakojo Remigijus Brasius, „Tele2” Paslaugų verslui plėtros vadovas.

Jis patikino, kad tokį šviesolaidžio interneto ir kitų išmanių sprendimų jungtinį projektą „Tele2” komanda gali parengti bet kuriai įmonei. Kiekvienam naujam klientui pagal poreikį gali būti atliktas išsamus įmonės infrastruktūros auditas ir pasiūlyti tinkamiausi sprendimai jūsų verslui. 

Anot jo, šie išmanūs techniniai sprendimai bei net iki 1 Gbps siekianti interneto sparta suteikia visapusišką darbo vietų aprūpinimą bei užtikrina sklandžią ir nenutrūkstamą biure dirbančių įmonių veiklą. 

Bendradarbystės erdvės „Laisvės namai“ vadovė Gabija Milašiūtė džiaugėsi, kad išmanių „Tele2” technologinių sprendimų ir šviesolaidinio interneto dėka jie gali garantuoti savo klientams aukščiausią interneto kokybę, duomenų bei įrenginių saugumą ir galimybę dirbti be jokių trikdžių.

Sklandi „Tele2” pagalba verslui IT klausimais

Kitas bendros ir vieningos telekomunikacijos infrastruktūros diegimo privalumas – nuolatinė interneto bei kitų išmanių sprendimų priežiūra ir servisas, greitas reagavimo laikas ir aukšti saugumo parametrai.

Įrenginėjant ir taikant tokio lygio technologijas, ne mažiau reikšmingas ir sklandus bendradarbiavimas su kitomis IT paslaugas teikiančiomis įmonėmis.

„Suvieniję savo jėgas su partneriais, galime suteikti dar didesnį biurui svarbių paslaugų spektrą – informacinių technologijų ūkio auditą, esamos infrastruktūros įvertinimą, įrenginių priežiūrą, atsarginių kopijų sukūrimą, saugumo spragų sutvarkymą, debesijos platformų ir programinės įrangos valdymą bei nuotolinę ar fizinę darbo vietų priežiūrą“, – bendradarbiavimo privalumus vardijo R. Brasius.

Daugiau „Tele2“ paslaugų verslui už mažesnę kainą

Šiuo metu visiems „Tele2” klientams taikomi ypatingi pasiūlymai ir nuolaidos šviesolaidiniam internetui įsigyti. Kartu renkantis ir balso paslaugas, ir šviesolaidinio interneto sprendimą, bus suteikta arba geresnė kaina, arba didesnis duomenų kiekis ir aukštesni techniniai parametrai, arba pirmi 3 mėn. nemokamo „Tele2” šviesolaidinio interneto.

Prisijungti prie „Tele2“ šviesolaidinio interneto tikrai verta  – tokiu būdu sumažinsite įmonės veiklos kaštus gaudami geresnį pasiūlymą, sutaupysite laiko, rinkdamiesi telekomunikacijų infrastruktūros paslaugas iš vieno tiekėjo, supaprastinsite atsiskaitymus ir geriau planuosite išlaidas bei užtikrinsite aukščiausią interneto bei kitų išmanių sprendimų kokybę savo darbuotojams arba klientams. 

Jei  jūsų patalpose nebus tinkamų techninių galimybių šviesolaidinio interneto įvedimui, įvertinsime situaciją ir įdiegsime MBB PRO/Backup paslaugą su tomis pačiomis priežiūros ir greitos reakcijos vertėmis. 

Daugiau informacijos apie išskirtinius „Tele2“ pasiūlymus verslo klientams rasite: www.tele2.lt/verslui