Gyvenimo būdas

Svarbiausi sporto reginiai didžiausiems sirgaliams

2017 gegužės 16

svarbiausi-sporto-reginiai-didziausiems-sirgaliams-long.jpgEsate ištikimas futbolo fanas? Gyvenimo neįsivaizduojate be krepšinio? Sulaikęs kvapą sekate kiekvieną posūkį „Formulės-1“ lenktynėse? Kad ir kokia būtų jūsų mylima sporto šaka, Viaplay pasirūpins, kad įsitaisius ant sofos su pulteliu rankose netektų nenuobodžiauti.

Premier lyga

Anglijos Premier Lyga – žiūrimiausia pasaulyje futbolo lyga, kurios tikrai nepraleis joks save gerbiantis futbolo fanas. Stebėkite rungtynių eigą gyvai, sirkite už komandas-favorites ir visada žinokite naujausius rezultatus, turnyrines lenteles bei statistiką. Juk jokia rungtynių detalė nėra tokia nereikšminga, kad ją būtų galima praleisti.

F1 Monako GP

Pasiruoškite aštriems pojūčiams – lenktynės Monake, Monte Karlo miesto gatvėse, ne veltui vadinamos Formulė 1 brangakmeniu. Monako „Grand Prix” – vienas iš pagrindinių „Formulės-1” čempionato etapų ir pagrįstai vadinamos „Grand Prix” elitu. 

Eurolygos finalų archyvas; UEFA Čempionų lygos ir Europos lygos finalų archyvas

Kiekvienas futbolo ir krepšinio mėgėjas žino: yra tokių rungtynių, kurių kartojimą galima žiūrėti vėl ir vėl – ir kaskart patirti naujų įspūdžių. Todėl Viaplay rasite visą Eurolygos finalų archyvą ir UEFA Čempionų lygos bei Europos lygos finalų archyvus – tam, kad kvapą gniaužiančias akimirkas galėtumėte išgyventi dar kartą: jums patogiausioje vietoje pačių pasirinktu laiku.

Žalgiris TV savaitė

„Žalgiris TV savaitė“ – kassavaitinė laida, džiuginanti kiekvieną „Žalgirio“ gerbėją. Čia pristatomos karščiausios naujienos apie žalgiriečius, rodomi naujausi interviu su žaidėjais ir leidžiama žvilgtelėti į krepšinio rungtynių užkulisius, kuriuose aistros verda ne mažiau intensyviai nei krepšinio aikštelėje.

„Aukščiausia pavara”

„Aukščiausia pavara” – tai laida, kurios automobilių mėgėjams pristatinėti turbūt nebūtina. Čia nebijoma išeiti iš rėmų ir laužyti nustatytus standartus, o automobiliai ir jų istorija pristatomi taip, kad sudomina net tą, kuris automobiliais iki šiol nesidomėjo. „Aukščiausioje pavaroje” išbandomi naujausi mašinų modeliai ir įdomiausi keliai, griaunami mitai apie automobilius ir leidžiamasi į egzotiškas keliones, kuriose niekada netrūksta neįtikėtinų nuotykių.