Gyvenimo būdas

SPOTIFY PREMIUM – turėtų užsisakyti kiekvienas muzikos mylėtojas

2018 vasario 9

Inovaciju_Biuras_Spotify_Premium_spotify_ilgas.jpg
Jei esate neabejingas muzikai, jums tikrai teko girdėti apie „Spotify“ – nepaprastai populiarią muzikos klausymo plaftormą, kuri šiandien turi daugiau kaip 70 milijonų už paslaugas mokančių prenumeratorių ir 140 milijonų aktyvių vartotojų. Ši platforma leidžia klausytis mėgstamų atlikėjų ir albumų, susikurti grojaraščius, taip pat atrasti naują muziką pagal „Spotify“ rekomendacijas, pritaikytas konkrečiai jūsų skoniui.

Tačiau galima žengti dar toliau ir užsisakyti „Spotify Premium“ paketą, kuris siūlo privilegijų, neprieinamų nemokamoje versijoje. Užsisakyti paslaugą labai patogu, tam net nereikia ieškoti kreditinės kortelės – mokestis tiesiog įtraukiamas į mėnesio mobiliojo ryšio sąskaitą.

Kuo ypatinga „Spotify Premium“ paslauga?

Inovaciju_Biuras_Spotify_Premium_spotfy_1.jpg

Galima mėgautis muzika be reklamų

Jei reikėtų įvardinti vieną dalyką, kurį labiausiai norėtųsi pakeisti nemokamoje „Spotify“ versijoje, 9 iš 10 vartotojų, ko gero, atsakytų tą patį: REKLAMAS. Reklaminės pauzės tarp dainų yra neatsiejamas nemokamo „Spotify“ atributas – ir tai kartais tampa tikrai dideliu trukdžiu: pvz., jei turite pertraukti intensyvią sporto treniruotę arba padaryti priverstinę pertrauką šokdami su draugais vakarėlyje.

Užbėgsime įvykiams už akių ir iškart paminėsime, jog reklaminio intarpo negalima „pergudrauti“ ir tiesiog praleisti: pvz., jei išjungsite garsą, reklama tiesiog sustos ir prasitęs tik tada, kai garsas vėl bus padidintas.

Net jei manote, kad esate įpratę prie reklaminių žinučių, verta pamėginti kurį laiką gyventi be jų. Esame įsitikinę – kartą išbandę, nebenorėsite žvalgytis atgal.

Galima klausytis dainų „offline“ režimuInovaciju_Biuras_Spotify_Premium_spotify.jpg

Jei mėgstate klausytis muzikos vaikščiodami, bėgiodami ar rytais važiuodami į darbą, tikėtina, kad tuo metu nebūsite prisijungę prie Wi-Fi. Ir visai įmanomas scenarijus, kad mėnesio gale netikėtai suvoksite, kad vėl pritrūkote gigabaitų.

Su „Spotify Premium“ galite parsisiųsti muziką į savo telefoną, kad galėtumėte jos klausytis neprisijungę prie interneto. Leidžiama parsisiųsti iki 3333 dainų į vieną įrenginį, o iš viso su viena paskyra galite naudoti net 3 skirtingus įrenginius. Mėgstama muzika neeikvojant duomenų? Skamba išties neblogai.

Inovaciju_Biuras_Spotify_Premium_spotifys.jpg

Milžiniškas pasirinkimas

„Spotify Premium“ leidžia turėti tiek dainų ir grojaraščių, kiek tik širdis geidžia. Be to, galite pasirinkti bet kurią dainą, kurios norite klausytis. Nemokamoje versijoje pasirinkti pageidaujamą dainą galima tik tada, jei naudojatės kompiuteriu ar planšete. Mobiliajame telefone viskas sudėtingiau – čia grojaraščio dainos sumaišomos tarpusavyje ir grojamos atsitiktine tvarka. Dar daugiau – jei konkrečios dainos klausytis nenorite, prie kitos dainos peršokti galite tik 5 kartus (toliau praleisti dainų nebeleidžiama). Su „Spotify Premium“ šių apribojimų nėra – galite drąsiai rinktis bet kokį dainų eiliškumą ir šokinėti nuo vienos dainos prie kitos.

Aukščiausios kokybės garso įrašai Inovaciju_Biuras_Spotify_Premium_spotify_2.jpg

Įprasta „Spotify“ garso kokybė kompiuteryje yra 160 kbps (kilobitų per sekundę). Telefone jums bus siūloma 96 kbps kokybė (tačiau ją galite padidinti). Kiekvienas bitas iš esmės reiškia „gabalėlį“ dainos. Užsisakius „Spotify Premium“, srautas padidėja iki 320 kbps – vadinasi, per sekundę gaunate dvigubai daugiau dainos „gabaliukų“, kas lemia sodresnį, turtingesnį garsą. Skirtumas tampa ypač gerai pastebimas, jei naudojate kokybiškas ausines arba muzikines kolonėles.

Atsisiųsti

Atsisiųsti

 

„Spotify Premium“ paslaugą nuo šiol galima atsiskaityti kartu su Tele2 sąskaita. Užsisakykite ir mėgaukitės savo mėgstama muzika jau dabar!

Užsisakykite