Gyvenimo būdas

7 naudingos „Spotify“ funkcijos, apie kurias nežinojote

2018-03-20

Praėjo jau daugybė metų nuo to laiko, kai buvo populiarūs MP3 grotuvai, leidę turėti savo mylimą muziką su savimi visur ir visados. Tačiau jie jau seniai atgulė į elektronikos muziejų lentynas, nes tokios programėlės kaip „Spotify“ suteikia kur kas daugiau galimybių. Pristatome keletą išties naudingų šios muzikinės platformos funkcijų.

Bendri grojaraščiai Inovaciju_Biuras_spotify_premium_funkcijos_spotify1.jpg

Ar kada nors teko sukurti grojaraštį draugų vakarėliui? Būtų tobula, jei visi vakarėlio dalyviai galėtų prisidėti prie jo kūrimo, ir visi būtų patenkinti šventės muzikiniu fonu. „Spotify“ jau turi sprendimą šiai problemai. Tiesiog spustelkite ant savo pasirinkto grojaraščio dešinį pelės klavišą (kol kas ši funkcija veikia tik „desktop“ versijoje) ir pasirinkite „Collaborative Playlist“. Tada pasidalinkite juo su draugais ir jie galės jį papildyti savo mėgiamiais kūriniais.

Asmeninis bėgimo grojaraštis Inovaciju_Biuras_spotify_premium_funkcijos_spotify

Ši funkcija patiks mėgstantiems aktyvų laisvalaikį ir negalintiems bėgioti be muzikos. Jums tereiks į savo telefoną parsisiųsti programėlę „Runkeeper“. Susiejus ją su „Spotify“ ir leidus prisijungti prie GPS, ji priderins muziką prie jūsų bėgimo tempo. Nustatymus galite keisti „Runkeeper“ programėlėje ir pagal savo skonį.

Susigražinkite ištrintą muziką

Netyčia ištrynėte savo numyluotą ir ilgai rinktą grojaraštį? Tokią akimirką gali pasirodyti, jog širdis nusirito į kulnus. Bet išsigąsti nereikia, nes „Spotify“ kūrėjai apgalvojo ir apie šį scenarijų. Keliaukite į vartotojo nustatymus ir ten surasite „Recover Playlists“. Spustelėję pamatysite visą sąrašą ištrintų grojaraščių ir pasirinksite, kuriuos prikelti iš mirusiųjų.

Inovaciju_Biuras_spotify_premium_funkcijos_spotify_concert.jpg

Pranešimai apie koncertus

„Spotify“ gali pranešti ir apie artėjančius koncertus. Tereikia programėlėje sekti mylimus atlikėjus, tada spustelkite „Browse“ ir „Concerts“ – matysite ir nuorodas, kur galite įsigyti bilietus. Taip pat nepamirškite nustatymuose pasirinkti vietą, pagal kurią „Spotify“ parinks arčiausiai jūsų vyksiančius koncertus. Daugiau nebereiks nusivilti, kad netyčia praleidote taip ilgai lauktą koncertą.

Atraskite dar daugiau muzikos

„Spotify“ išties suteikia daugybę galimybių, tačiau kaip surasti būtent tai, ko jums reikia? Kaip rasti savo mėgstamiausius kūrinius iš daugiau nei jau esamų 20 milijonų? Naudokitės „Browse“ funkcija. Čia rasite ir populiariausių dainų sąrašus, geriausius praėjusių metų hitus ar tiesiog patogiai išskirtus muzikinius žanrus. O skiltyje „podcasts“ rasite daugybę pokalbių tinklalaidžių jums aktualiomis temomis.

Inovaciju_Biuras_spotify_premium_funkcijos_spotify_book.jpg

Audioknygos ir poezija

Ilgi transporto kamščiai nepatinka niekam. Tačiau tą nuobodulį ir, rodos, veltui prarastą laiką galima išnaudoti ir naudingai. Vienas iš būdų – skaityti knygas, arba, dar geriau – klausytis kaip jas jums skaito kiti. „Spotify“ rasite daugybę nemokamų audioknygų, įskaitant ir daugelį klasikinių literatūros kūrinių. Juos atrasti galite čia. Taipogi, „Spotify“ galite rasti ir poezijos kūrinių, skaitomų jų pačių autorių.

Pramokite naują kalbą

Tikrai taip, „Spotify“ rasite ir nemokamų užsienio kalbų pamokų įrašų, kurie pravers vykstant atostogų į svetimą šalį. Galbūt ir netapsite tos kalbos mokytoju per kelias kelionės valandas, tačiau tai puikus ir visiškai nemokamas būdas susipažinti su užsienio kalba ir pramokti bazinių frazių. Beje, prieš tai reikės mokėti kitą kalbą – pamokos dėstomos anglų kalbą. Štai keletas jų: 

Kuriuo iš šių „Spotify“ teikiamų privalumų naudotumėtės dažniausiai? Išbandykite šias ir kitas funkcijas.

Atsisiųsti

 

Atsisiųsti

 

Užsisakykite „Spotify Premium“ paslaugą ir mėgaukitės savo muzika be apribojimų!

Užsisakykite