Išmanieji įrenginiai

Ką reikėtų žinoti apie Samsung ekosistemą?

2020-08-19

Jeigu reikėtų įvardinti geriausiai žinomą ir populiariausią išmaniųjų prietaisų ekosistemą, jūs, ko gero, net nesuabejotumėte ir įvardintumėte Apple. Šios kompanijos įrenginiai turi puikią savybę kartu būti gerokai daugiau nei vien atskirų dedamųjų suma. Tačiau Apple – toli gražu ne vienintelė tokio pobūdžio ekosistema. Bene rimčiausias jos konkurentas – Samsung. Korėjiečių gamintojas ne tik pats gali pasiūlyti viską, pradedant televizoriais ir baigiant belaidėmis ausinėmis, ir geba į savo ekosistemą efektyviai įtraukti kitus Android produktus.

Samsung ekosistemos širdis – išmanieji telefonai

Išmanieji telefonai – tai pagrindinis šiuolaikinio žmogaus įrankis. Nieko nuostabaus, kad išmaniųjų prietaisų ekosistemos statybos prasideda būtent nuo jų. Samsung Galaxy telefonuose tobulai dera Android operacinės sistemos atvirumas bei universalumas ir didžiulė „kietųjų technologijų“ vystymo patirtis. Ši darna visu savo grožiu atsiskleidžia naujajame Samsung Galaxy Note 20 Ultra – tobuliausiame gamintojo telefone, talpinančiame pačius moderniausius sprendimus. Čia rasite geriausias kameras su neeiliniu raiškos priartinimu, greičiausius procesorius rinkoje, talpiausią atmintį, ryškiausią ekraną, taip pat vieną elementą, kurio tiesiog neturi nė vienas kitas telefonas – išmanųjį pieštuką. Jau pats vienas Samsung Galaxy Note 20 yra kone tobulas universalus darbo ir kūrybos įrankis. Beveik kompiuteris vartotojo kišenėje. Tačiau galimybės dar labiau išsiplečia jį susiejus su kitais ekosistemos prietaisais.

Geriausias ekranas rinkoje – Samsung planšetės Galaxy Tab S7

Jeigu naudojatės Samsung Galaxy išmaniuoju telefonu ir norite savo produktyvumą pakelti į dar aukštesnį lygį, ilgai negalvoję rinkitės planšetinį kompiuterį Samsung Galaxy Tab S7. Visai kaip ir Samsung Galaxy Note 20, jis parduodamas kartu su specialiu pieštuku, išsiskiriančiu ypač menka delsa. Tai tobulas įrankis, padėsiantis piešti, redaguoti tekstus, rengti pristatymus, žiūrėti vaizdo turinį, naršyti internete ar net žaisti. Prijungti prie tos pačios Samsung paskyros šie įrenginiai automatiškai perduoda vienas kitam kontaktus, tinklų prisijungimo duomenis, slaptažodžius, kalendoriaus įrašus, priminimus. Pavyzdžiui, sukūrus įvykį ar pastabą telefone, šis akimirksniu atsiras ir planšetiniame kompiuteryje. Tokių intuityvių įrankių – ne vienas ir ne du. Samsung Notes programėle planšetiniame kompiuteryje sukurtą piešinį iš karto matysite ir telefono programėlėje bei galėsite jį papildyti. Ir nesvarbu, kokiu atstumu vienas nuo kito įrenginiai yra ar prie kokių tinklų jie prijungti. Daugiau jokių laidų ar siuntinėjimų elektroniniu paštu. Ekosistema palengvins ir redagavimo procesą. Telefono kamerų fiksuotas nuotraukas ir vaizdo medžiagą galima tvarkyti Samsung Galaxy Tab S7.

Visada šalia esantis Samsung Galaxy Watch

Jeigu ne visuomet pavyksta nešiotis didelį ekraną kišenėje, bet vis tiek norisi fiksuoti žingsnius ir gebėti atsiliepti į skambučius, idealiu pasirinkimu tampa kitas Samsung ekosistemos dalyvis – išmanusis laikrodis. Juos Samsung pasiūlė pirmieji iš didžiųjų gamintojų, tad ir tobulinti jiems turėjo daugiausiai laiko. Pats naujausias Samsung Galaxy Watch 3 pirmiausiai sužavi dizainu. Tai griežto ir gracingo klasikinių formų korpusas su nepriekaištingai ryškiu bei dideliu apvaliu ekranu, kuris yra pakankamai plonas, kad nekliudytų dirbant, bet pakankamai išraiškingas, kad atkreiptų žvilgsnį.

Į Samsung ekosistemą jis įsilieja iškart ir be jokių kompromisų. Su šiuo išmaniuoju laikrodžiu galite fiksuoti savo sporto pasiekimus, pulsą ir kitą aktyvumą, o ekrane taip pat matyti ir visų norimų programėlių pranešimus. Nuo elektroninių laiškų iki skambučių. Laikrodyje įjungus diktofoną, balso įrašas kopijuojamas į susietą įrenginį. Įjungus navigaciją telefone, laikrodis gali rodyti, kur eiti. Ir tai tik dalis funkcionalumo. Neužmirškime ir Samsung Health , kuri automatiškai sinchronizuojasi visuose ekosistemos įrenginiuose, tad laikrodžio surinkti duomenys apie judėjimą, bėgimą, važiavimą dviračiu, plaukimą, nukeliautą atstumą, sudegintas kalorijas, pulsą ir net kraujo prisotinimą deguonimi bus matomi ir telefone, ir planšetiniame kompiuteryje.

Išskirtinio dizaino ir patogumo Samsung Galaxy Buds

Iki pilnos laimės, atrodo, trūksta tik gero garso. Išskirtinio pupos formos dizaino Samsung Galaxy Buds Live ne tik užtikrina gerą garsą ir yra originaliausios kada nors matytos formos, bet taip pat aktyviai įsilieja į Samsung ekosistemą, papildydamos jau turimą funkcionalumą. Pirmiausia, ausines galima susieti iškart su keliais vienos ekosistemos įrenginiais. Tad pakaks ausinių dėžutę atverti prie įjungto reikiamo įrenginio, pasirinkti jas ekrane ir pradėti naudotis. Įrankis labai intuityvus. Jis akimirksniu atpažįsta prietaisą–garso šaltinį, todėl net nepajusite, kaip peršoksite nuo vieno prie kito. Antra, šios ausinės gali virsti nuotoliniu mikrofonu. Filmuojant su Samsung Galaxy Note 20 ir pasirinkus profesionalų režimą, galima garsą gauti iš ausinių mikrofono ir kokybiškai įrašyti visus žodžius net esant toli nuo telefono. Ausinės turi ir aktyvaus aplinkos triukšmo slopinimo funkciją.

Samsung ekosistemos veikimas su kitais Android prietaisais

Dar vienas Samsung ekosistemos išskirtinumas – tai jos atvirumas. Gamintojo ausines ir laikrodį galima be jokių problemų naudoti kartu su bet kuriuo Android telefonu. O speciali DeX jungtis leidžia Samsung įrenginio ekrano turiniu lengvai dalintis televizoriuje. Būtina paminėti ir itin draugiškus ekosistemos ryšius su Windows. Jei turite Samsung telefoną, labai didelė tikimybė, kad turite ir kompiuterį su Windows 10 operacine sistema. Pasinaudoję programėle, galėsite į skambučius atsiliepti ar į žinutes atsakyti tiesiai iš kompiuterio ekrano. Kompiuteryje bus galima naudotis ir daugeliu kitų telefone įdiegtų programėlių. Be to, Samsung debesis integruojasi su Microsoft OneDrive, tad visas telefone padarytas nuotraukas ir vaizdo įrašus tuoj pat galima pamatyti kompiuterio ekrane. Dar daugiau, Samsung žada dar geresnę produktyvumo programų integraciją. Pavyzdžiui, suteikti galimybę Samsung Galaxy Tab naudoti kaip kompiuterio ekrano plėtinį. Taigi, tai jau nebe viena ekosistema, o veikianti ir reali ekosistemų simbiozė.