Gyvenimo būdas

Pradėkite naujus mokslo metus su filmais

2017 rugpjūčio 21

Filmai mokslu metams-1090x232.jpgNauja mokslo metų pradžia toli gražu nereiškia, kad turite atsisakyti mėgstamų pramogų. Nepervargti ir pamažu įsivažiuoti į naująjį ritmą padės laisvalaikis su mėgstamais filmais – šįsyk atrinkome kaip tik tuos, kurie puikiai tiks rugsėjo pradžiai.

Užstrigusi paauglystėje

Megan, daugiau nei po dešimtmečio susitikusi su buvusiais mokyklos draugais, staiga supranta: nuo mokyklos laikų nedaug kas pasikeitė. Ji susitikinėja su tuo pačiu vaikinu, tebereklamuoja žmonėms tėvo įmonę ir neturi minčių apie šeimyninį gyvenimą. Todėl kai draugų vestuvėse mylimasis jai pasiperša, Megan apima panika ir ji nusprendžia pabėgti iš situacijos. Gatvėje Megan sutinka grupelę nepilnamečių, kurie paprašo nupirkti alkoholio. Netikėta pažintis baigiasi tuo, kad Megan praleidžia naktį paauglių kompanijoje, o netrukus paprašo, kad viena iš sutiktų merginų – šešiolikmetė Anika – leistų jai savaitę pagyventi savo namuose. Paauglės tėčiui nesuprantama, ką jo paauglė dukra veikia su suaugusia moterimi. Tačiau galbūt ši draugystė visoms trims pusėms taps netikėtai naudinga? 

 

Žiūrėti VIAPLAY.

Linksmai. Optimistiškai. Lengvabūdiškai

LOL – tai internete paplitusi santrumpa, gerai žinoma kiekvienam, kam nesvetimos šiuolaikinės technologijos. Ji reiškia nesutramdomą garsų juoką (angl. laughing out loud). Būtent taip bičiuliai vadina šešiolikametę paauglę Lolą. Kaip ir visi bendraamžiai, mergina daug laiko praleidžia įnikusi į telefoną, o vaikinai ir vakarėliai kartais jai rūpi labiau už mokyklinius reikalus. Po vasaros atostogų grįžusi į mokyklos suolą, Lola suvokia, kad gyvenimas nebebus toks pat: jos vaikinas prisipažįsta, kad buvo neištikimas, o pati Lola ima jausti jausmus savo geriausiam draugui Kailui. Lola apie savo problemas nekalba net su mama. Tačiau kas nutiks, kai šį slapčia perskaitys paauglės dukros dienoraštį?

 

 

 

Žiūrėti VIAPLAY

Gatvės šokiai

Patekti į gatvės šokių finalą – sena Karlės svajonė, kurią jai pavyksta įgyvendinti drauge su mylimuoju. Tačiau lemtingą akimirką antroji pusė palieka Karlę ant ledo, ir mergina suvokia, kad nuo šiol gyvenimas nebetekės įprasta linkme. Karlė vis užsuka į baleto akademiją, kur profesionali ir daug patirties turinti mokytoja-choreografė pateikia pasiūlymą: ji leis repetuoti baleto studijos patalpose su sąlyga, kad į gatvės šokių varžybas bus įtraukti ir baleto šokėjai. Tik ar įmanoma suderinti skirtingus šokio stilius ir skirtingus ambicingų jaunų žmonių temperamentus?

 

Žiūrėti VIAPLAY

O jei vis dar gyvenate vasariškomis nuotaikomis, keletą smagių saulėtų filmų rekomenduojame straipsnyje 4 nuotaikingi filmai jūsų vasarai 

Užsisakykite Viaplay – gausybę filmų galėsite žiūrėti savo telefone, planšetėje ar kompiuteryje jums patogiu metu, o atsiskaityti už paslaugą labai paprasta: suma tiesiog bus įtraukta į bendrą TELE2 mėnesio sąskaitą.