Gyvenimo būdas

Populiariausi lietuviški serialai

2017 spalio 10

viaplay_ilgas.jpgKoks gali būti geresnis būdas atsipalaiduoti po ilgos dienos negu mėgstamo serialo serija? Arba dvi. Arba dar daugiau. Net jei esate užsienietiško turinio mėgėjas, kartais smagu serialų žiūrėjimo maratoną paįvairinti kažkuo… lietuvišku. Pristatome lietuvių kūrėjų darbus, kurie per pastaruosius kelerius metus susilaukė daugiausiai auditorijos dėmesio

 

REZIDENTAI

Kai į ligoninę patenka ką tik studijas baigę jauni medikai, kurioziškų situacijų galima tikėtis daug. Kaip bendruose ligoninės koridoriuose seksis sutarti naujai „iškeptiems“ rezidentams ir gydytojams senbuviams su spalvinga patirtimi ir ryškiais (ne visada lengvais!) charakteriais, žiūrėkite dviejų serialo „Rezidentai“ sezonų serijose.

Žiūrėti Viaplay. 

moterys.png


MOTERYS MELUOJA GERIAU

Šis serialas – apie jauną merginą Jolantą, atvykusią iš provincijos į sostinę. Ji įsimyli – tačiau nuo pat pradžių akivaizdu, kad išrinktasis toli gražu neprimena svajonių princo. Žinoma, Jolanta per naivi, kad laiku tą pastebėtų. Jolantos draugių karjera klostosi sėkmingai, tačiau asmeniniuose gyvenimuose situacija ne visada rožėmis klota. Kokių nuotykių patirs moterys, trokštančios laimės, gražių santykių ir pasakos su laiminga pabaiga, pamatysite seriale „Moterys meluoja geriau“.

Žiūrėti Viaplay.

naisiu-vasara.png

 

NAISIŲ VASARA

Naisiai – jaukus Lietuvos kaimas, serialo kūrėjų pasirinktas dėl ypatingo gamtos grožio. Seriale rodomas šiandieninio kaimo gyvenimas, jo aktualijos ir situacijos, į kurias kasdien patenka jame gyvenantys žmonės. Serialas paneigia daug stereotipų apie Lietuvos kaimą, parodydamas, kad Naisių žmonės susiduria su tomis pačioms aktualijoms kaip ir gyvenantys bet kur kitur: jie myli, konkuruoja, pykstasi, ieško savęs ir jaudinasi dėl nepavykusių pasimatymų. Puiki proga įsitikinti, gyvenimas toli nuo ūžiančio miesto nebūtinai turi būti nuobodus.

Žiūrėti Viaplay.

pasmerkit.png
PASMERKTI

Tai dalis Edvino Kalėdos trilogijos „Nemylimi. Svetimi. Pasmerkti“. Seriale pasakojama sudėtinga Astos ir Viktoro istorija, kuri įgauna pagreitį po to, kai Viktoras nusprendžia išplėšti seifą su didele pinigų suma ir yra už tai nuteisiamas. Serialas pilnas meilės vingių, stiprių emocijų ir kvapą gniaužiančių netikėtumų, neretai balansuojančių ties įstatymo riba.

Žiūrėti Viaplay.

 

NUOVADA

„Nuovada“ yra komedija ir drama vienu metu, kurios dėmesio centre – nuotykių pilnas policijos gyvenimas. Pagrindiniai serialo veikėjai – trys kriminalistai: Jonas, Benas ir Remis, kuriuos sieja ne tik bendras darbas, bet ir bičiulystė. Seriale nesibaiminama nerti į beprotiškas situacijas, o nusikaltėlių „medžioklę“, muštynes, šūvius ir įtampą keičia šeimyniškos akimirkos su artimais žmonėmis, kurios irgi ne mažiau nuotaikingos.

Žiūrėti Viaplay.

 

Na o jei po lietuviškų serialų vėl norėsis užsienietiško turinio, rekomenduojame tris serialus, kurie atkreipė kritikų dėmesį ir sukėlė daugybę žiūrovų diskusijų: „3 nauji serialai rudens pradžiai“. Visus juos galite žiūrėti per Viaplay bet kuriame įrenginyje jums tinkamu metu.