Išmanieji įrenginiai

Užsklanda pakelta: oficialiai pristatyti Samsung Galaxy S9 ir S9+

2018 vasario 26

Didžiausiame pasaulyje mobiliųjų technologijų forume „Mobile World Congress 2018“ išvakarėse įvyko oficiali Samsung spaudos konferencija, kurioje siekiama iš naujo apibrėžti kaip mes komunikuojame, dalinamės turiniu ir patiriame mus supantį pasaulį.  Kasdien vis didėjančiame judančių vaizdų sraute ypač svarbu išsiskirti, nustebinti ir būti pastebėtam. Ir Samsung tam suteikia naujus įrankius. Susipažinkite – prieš jus naujieji Galaxy S9 ir Galaxy S9+. 

uzsklanda_pakelta_oficialiai_pristatyti_samsung_s9_spalvos   

Patvirtintos fanų prognozės

Kaip ir buvo galima tikėtis iš sklidusių gandų, naujausi Samsung Galaxy linijos flagmanai išlaiko savo pirmtakų dizaino bruožus. Ypač siauras rėmelis aplink ekraną, jokių nereikalingų perteklinių mygtukų, tik grynas, bet funkcionalus minimalizmas.

uzsklanda_pakelta_oficialiai_pristatyti_samsung_s9_pagrindinisMažesnysis Galaxy S9 turės 5,8 colio įstrižainės Super AMOLED QHD+ ekraną ir galinę kamerą su vienu objektyvu. Didesnysis Galaxy S9+ turės tokių pačių savybių, tik 6,2 colio įstrižainės ekraną ir dvigubą galinę kamerą su plačiakampiu ir teleobjektyvu. Abiejų modelių priekinės kameros vienodos – 8 megapikselių raiškos, su itin šviesiu f/1.7 diafragmos objektyvu. Pirštų antspaudų skaitytuvas perkeltas į patogesnę vietą šiek tiek žemiau kameros.

Naujieji broliai flagmanai šiek tiek skiriasi ir savo galingumu. Galaxy S9 turės 4 GB RAM operatyviosios atminties ir 64 GB vidinės atminties. Didesnysis Galaxy S9+ šiek tiek galingesnis – 6 GB RAM operatyviosios atminties ir tiek pat vidinės atminties. Abu modeliai turi atminties išplėtimo galimybę, tereikės papildomai įsigyti MicroSD kortelę (palaikoma iki 400 GB talpos). Taipogi, abu turi identiškus ir šiuo metu vienus pažangiausių rinkoje „Exynos 9810“ procesorius, išvystančius 2,9 GHz taktinį dažnį.

Baterijų talpa, lyginant su ankstesniais Galaxy S8 ir S8+, išliko nepakitusi. Mažesnis Galaxy S9 turės 3000 mAh talpos bateriją, o didesnis Galaxy S9+ šiek tiek didesnę 3500 mAh talpos bateriją.

Puikios nuotraukos, bet kur ir bet kada

uzsklanda_pakelta_oficialiai_pristatyti_samsung_s9_kameraO štai ir ekstremalūs pokyčiai. Ne veltui Samsung fanų fantazijas ilgai kaitino Galaxy S9/S9+ pristatantis šūkis „Kamera. Atrask iš naujo.“ Abiejų flagmanų kameros turi išskirtinį bruožą – dvigubą diafragmą, kuri prisitaiko prie aplinkos kaip ir žmogaus akis. Priklausomai nuo apšvietimo sąlygų, kamera perjungia arba ypač šviesią, f/1,5 diafragmą (šiuo parametru Samsung nusileidžia visi konkurentai), arba įprastą f/2,4. Todėl net ir esant labai prastam apšvietimui, išlaikoma aukšta nuotraukų kokybė. Optinis stabilizavimas papildomai padeda išgauti ryškias nuotraukas.

Dar viena išskirtinė kameros savybė – „Super Slow-mo“ filmavimas 960 kadrų per sekundę sparta. Jos pagalba, 0,2 sekundės trunkančią akimirką galėsite sulėtinti iki 6 sekundžių trukmės vaizdo įrašo. Efektui sustiprinti, galima papildomai pridėti muzikinį foną iš 35 skirtingų variantų. Pažangus algoritmas leidžia pasirinkti ir automatinę sulėtinto filmavimo aktyvaciją. Kamera automatiškai pradeda filmuoti sulėtintu rėžimu, kai kadre aptinka judesį. Dabar sukurti nuotaikingas GIF formato animacijas bus lengviau nei bet kada anksčiau. Be to, tokius vaizdo įrašus galėsite panaudoti kaip kūrybingą ekrano užsklandą.

Tegyvuoja papildyta realybė

uzsklanda_pakelta_oficialiai_pristatyti_samsung_s9_emojiPanašiai kaip ir naujausi Apple išmanieji telefonai, Samsung Galaxy S9/S9+ turi veido atpažinimo technologiją. Ji tarnauja ne tik kaip papildomas jūsų asmeninių duomenų saugumo garantas, bet ir suteikia galimybę kūrybiškai išnaudoti papildytą realybę. „AR emoji“ funkcija išanalizuoja asmenukės 2D duomenis, įsimena per 100 skirtingų veido bruožų, ir taip sukuria unikalų, personalizuotą jaustuką, atkartojantį jūsų veido išraiškas. Nuo šiol jaustukai daug tiksliau atspindės ir perteiks jūsų emocijas. Kadangi sukurti jaustukai naudoja AGIF formatą, vartotojai gali juos naudoti ir su tokiomis trečiųjų šalių programėlėmis kaip „Facebook Messenger” ar „WhatsApp“.

Samsung taipogi patobulino ir savo virtualų asistentą „Bixby“. Taip Samsung Galaxy S9/S9+ kamera įgauna dar daugiau galių – atpažįsta įvairius objektus ir pateikia apie juos išsamią informaciją realiu laiku. Pavyzdžiui, nukreipus kamerą į užrašą užsienio kalba, tekstas automatiškai išverčiamas į anglų kalbą. Pravartu, jei keliaujate užsienyje ir nemokate vietinės kalbos. Taip pat, „Bixby“ atpažįsta maisto produktus ir pateikia išsamią informaciją apie jų maistinę vertę.

Galingiausi garsiakalbiai Samsung telefone

Išmanieji telefonai tarnauja ir kaip asmeniniai pramogų centrai. Tai žinodami, Samsung suvienijo pajėgas su žinomu garso aparatūros gamintoju „AKG“. Rezultatas – garsiausi kada nors Samsung telefone įdiegti garsiakalbiai. Galaxy S9/S9+ palaiko ir „Dolby Atmos“ funkciją, kuri sukuria 360˚ garso efektą, visai kaip kino teatre. „Dolby Atmos“ taip pat suderinama ir su jūsų mėgstamiausiomis ausinėmis. Ir priešingai nei Apple, Samsung paliko klasikinę jungtį laidinėms ausinėms.

 

 

Naujieji Samsung Galaxy S9 ir S9+ jau pakeliui į TELE2 salonus – išbandykite juos pirmieji užsisakę iš anksto! 

Užsisakykite