Patarimai

Naudingi iPhone 12 triukai: nuo kūdikio verksmo atpažinimo iki realistiško akių kontakto

2021 kovo 16

iPhone 12 serijos telefonai turi daugybę gyvenimą palengvinančių funkcijų, apie kurias jų savininkai dažnai nė nėra girdėję. Tele2 ekspertai dalinasi paslaptimis, kaip šias gudrybes rasti, aktyvuoti ir kur jas pritaikyti. Jūsų dėmesiui – Arnoldas Lukošius, Tele2 Inovacijų biuro ekspertas, pristato šešias naudingas iPhone 12 telefonų funkcijas, kurios ne tik pravers kasdienybėje, bet ir nustebins.

iPhone 12 ekrano kopija paliečiant telefono nugarėlę

Viena įspūdingiausių funkcijų naujausiuose iPhone telefonų modeliuose – atlikti įvairius veiksmus telefone vos du ar tris kartus pirštu palietus telefono nugarėlę. Pavyzdžiui, padaryti ekrano kopiją, atidaryti valdymo centrą, užrakinti įrenginį – norimą funkciją išmaniajam galite priskirti patys. Ją aktyvuosite nuėję į Settings paspaudę Accessibility, pasirinkę Touch ir Back Tap. Čia spauskite Double Tap arba Triple Tap, priskirkite jiems funkcijas ir išmėginkite.

Akių kontakto vaizdo skambučiuose funkcija iPhone 12

Dar viena kiek netikėta, tačiau nuotoliniame gyvenime praversianti funkcija – galimybė sukurti realistišką akių kontaktą FaceTime vaizdo skambučiuose. Nueikite į telefono nustatymus, pasirinkite FaceTime ir spauskite Eye Contact. Nuo šiol minėtų vaizdo skambučių metu visuomet atrodys, kad žiūrite tiesiai į kamerą, arba į žmogų, su kuriuo kalbate. Tai veiks netgi tada, jei iš tikrųjų tuo metu žiūrėsite į savo telefono ekraną.

iPhone 12 Burst režimas

Norėdami išmaniuoju naudotis dar patogiau ir intuityviau, galite priskirti norimus veiksmus telefono garsinimo mygtukui. Pavyzdžiui, šį mygtuką, galite iškart daryti Burst režimo nuotraukas (daroma daug kadrų vienu kartu) arba akimirksniu pradėti filmuoti. Šią funkciją aktyvuosite nuėję į nustatymus, pasirinkę Camera ir Use Volume Up For Burst. Dabar palaikę garsinimo mygtuką galėsite fiksuoti Burst nuotraukas, o nuspaudę garso tylinimo mygtuką automatiškai pradėsite filmuoti.

iPhone 12 garsų atpažinimas

Ar žinojote, kad iPhone dabar gali atpažinti garsus ir jums apie tai pranešti? Šią funkciją įjungsite telefono nustatymuose paspaudę Accessibility ir pasirinkę Sound Recognition. Aktyvavę funkciją galėsite pažymėti, ką norite atpažinti. Sąraše rasite tokius garsus kaip gaisro signalizacija, sirenos, durų skambutis, vandens tekėjimas, katės kniaukimas, šuns lojimas, vaiko versmas ir kt. Telefonui atpažinus vieną iš pasirinktų garsų, iškart ekrane pasirodys pranešimas. Tai pravers ne tik, jei sunkiau girdite, bet ir kai dėvite ausines ar tiesiog esate susikoncentravę į kitą veiklą.

iPhone 12 realistiškos asmenukės

Kitas įdomus triukas – galimybė pasidaryti asmenukę, kurioje matysite natūralų, o ne veidrodinį savo atvaizdą. Tai galite išbandyti nuėję į telefono kameros nustatymus ir aktyvavę funkciją Mirror Front Camera.

iPhone 12 švarus garso įrašymas

Visuose iPhone telefonuose galite rasti patogų įrankį Voice Memos. Jis padeda užfiksuoti įvairius garso įrašus. Dabar juos galite greitai ir lengvai išvalyti nuo pašalinio triukšmo.  Pasirinkite norimą garso įrašą, spustelėkite ant trijų taškelių kairėje pusėje ir pasirinkite Edit Recording. Naujai atsivėrusiame lange paspauskite ant burtų lazdelės ikonos. Jūsų įrašas bus sutvarkytas automatiškai.