Gyvenimo būdas

Mobilusis telefonas – kuris geriausias?

2010 spalio 18

telefonas, mobilus telefonas, išmanusis telefonas, palyginimas, apžvalgaKlausimas įrašo pavadinime išties retorinis – atsakyti į jį vienareikšmiškai greičiausiai nėra įmanoma.

Beje, tai visai ne mūsų tikslas.

Bet pasirinkti, kuris telefonas geriausiai atitinka vieno ar kito asmens poreikius, įmanoma ir netgi būtina. Ypač kai dėl vienų ar kitų priežasčių atsisveikiname su turimu aparatu ir leidžiamės į naujojo paieškas.

Taigi nuo ko pradėti? Aš vadovaujuosi trimis kriterijais:

 

  • pagrindinės būtinos funkcijos 
  • kitų funkcijų palyginimas 
  • kainų palyginimas

Taigi, pirmuoju žingsniu susiauriname telefonų pasirinkimą iki tų, kurie tikrai atitinka mūsų reikalavimus. Tarkime, šį kartą ieškau mobiliojo telefono, kuriame galėčiau naudotis greitu (3G) internetu, klausytis muzikos grotuvu ir radijo, fotografuoti.

Telefono paieška

Rezultatų gavau nei daug, nei mažai – 24.

Kadangi žinau, kad man geriausiai tiktų mokėjimo planas 420 min. privatiems, įvedu dar vieną filtravimo sąlygą – pagal kainą su šiuo mokėjimo planu. Štai dabar, įjungusi kainos filtrą, galiu pasirinkti tuos telefonus, kurie man yra tinkami (už mobilųjį telefoną jo įsigijimo momentu noriu mokėti iki 500 Lt).

Kadangi telefono išvaizda nėra paskutinėje vietoje, išsirenku tris man labiausiai vizualiai patinkančius telefono modelius (Samsung S5350, LG GS500 ir Nokia C5) ir juos įtraukiu į palyginimą. Čia pasižiūriu, kurio telefono baterija ilgiau veikia, kuris lengvesnis, kurio kamera geresnė, o kuriame yra daugiau atminties.

Taigi mano šios dienos pasirinkimas – Nokia C5 su mokėjimo planu 420 min. privatiems. Deduosi prekes į krepšelį, užpildau duomenis ir laukiu savo naujojo telefono!

Nokia C5 ir 420 min. privatiems

Naudingos nuorodos: