Gyvenimo būdas

Mobilieji žaidimai, kuriuos vertėtų išbandyti

2020 sausio 15

Pristatinėdami naujai pasirodžiusius išmaniuosius telefonus, visada atkreipiame dėmesį į juose besisukančius procesorius. Pastaraisiais metais tiek Apple, tiek Kirin, tiek Snapdragon  procesoriai tobulėjo ypatingai sparčiai. O tai reiškia, kad su savo telefonais galime žaisti kaip niekada sudėtingus, detalėmis turtingus, ilgus žaidimus. Dar daugiau laisvės bei galimybių kūrėjams ir daugiau džiaugsmo mums. Taip, nuo Gyvatėlės laikų nuėjome labai ilgą kelią. Šį kartą pristatome penkis žaidimus, kuriuos tikrai vertėtų jau šiandien įsirašyti į savo telefoną.

Call of Duty Mobile

Visame pasaulyje puikiai žinoma ir milijonus gerbėjų turinti pirmojo asmens šaudyklė užkariauja ir mobiliųjų žaidimų rinką. Call of Duty Mobile toks puikus dėl to, kad yra ne kažkokia adaptacija, o būtent nuo pat pradžių mobiliajai platformai kurta patirtis. Tai akimirksniu pajusite pačioje žaidimo mechanikoje – valdyti jį labai paprasta ir intuityvu. Call of Duty Mobile pasižymi puikia grafika, realistiškumu, misijų gausa, galimybe kurti savo žemėlapius  ir t.t. Žinoma, visu savo grožiu žaidimas atsiskleidžia prisijungus prie internetinės bendruomenės ir žaidžiant su tikrais ar virtualiais draugais bei varžantis dėl prizų bei aukštesnio reitingo.

Hades’s Star

Šį kartą suklusti turėtų realaus laiko strateginių žaidimų gerbėjai. Hade’s Star – tai bekraščiame kosmose besivystantis nuotykis, su visais geriausiais šio žanro elementais. Žaidime jūs kolonizuosite planetas, kursite ir auginsite savo laivyną, atidarysite prekybos kelius, ieškosite ir kaupsite išteklius, vystysite naujas technologijas bei tyrinėsite tolimiausius galaktikos kampelius. Visa tai darydami dar susitiksite ir su ne visai draugiškai nusiteikusiomis ateivių rasėmis. Tačiau visu savo grožiu Hade’s Star atsiskleidžia žaidžiant Multiplayer režimu. Jame jūs galite bendradarbiauti su kitais žaidėjais, užmegzti diplomatinius santykius ar net kurti korporacijas. Kaip ir pats kosmosas, šio žaidimo galimybės – beribės.

Oceanhorn

RPG neatsitiktinai jau daugybę metų yra vienas populiariausių žaidimų žanrų. Pačiuose geriausiuose jo pavyzdžiuose (tokiuose kaip legendinė serija Legend Of Zelda) į vieną nepamirštamą kombinaciją susijungia tokie aspektai, kaip nuotykiai, galvosūkiai, atradimai, veiksmas ir t.t. Oceanhorn neabejotinai yra vienas geriausių RPG visame mobiliųjų žaidimų pasaulyje. Jis puikiai tiks net ir tiems, kurie su šiuo žanru dar menkai pažįstami, mat viskas čia prasideda labai pamažu. Jūs leidžiatės į vieną paprastą misiją, bet pakeliui nejučia įsitraukiate į gerokai didesnį nuotykį. Tuo tarpu RPG fanai čia ras viską, ko ir tikėtųsi: įdomias misijas, kūrybingas aplinkas ir veikėjus, įtraukiančias kovas ir pagalvoti priversiančias mįsles.

Dragon Ball Legends

Legendinės Dragon Ball frančizės, ko gero, niekam nereikia pristatinėti. Savo gyvenimą pradėjusi kaip manga knygų serija, vėliau ji pavirto animaciniu serialu, kurio bent kelis epizodus yra matęs kiekvienas. Žaidimų, tiek skirtų konsolėms, tiek telefonams, taip pat jau sukurta daugybė. Kadangi pastaraisiais metais frančizė išgyvena dar vieną populiarumo bangą, nieko keisto, kad atsirado ir dar vienas žaidimas. Jis ypač patiks prisiekusiems jos fanams. Dragon Ball Legends jūsų herojus keliaus per skirtingus lygius, kaudamasis su vis kitais oponentais, bei pamažu tobulindamas savo įgūdžius, todėl žaidimas niekada neatrodys statiškas, besikartojantis ar monotoniškas.

Sonic Dash

Legendinės SEGA sukurtas Sonic the Hedgehog – vienas lengviausiai atpažįstamų visų laikų žaidimų personažų. Per kelis egzistavimo dešimtmečius jis spėjo tapti daugybės bestselerių žvaigžde. Visgi Sonic’as ilgokai taip ir nedebiutavo mobiliosiose platformose. Sonic Dash buvo tas ilgai lauktas sėkmingas žingsnis. Panašiai kaip ir klasikiniai frančizės žaidimai, taip ir šis turi labai paprastą idėją. Jūs tiesiog bėgate pirmyn, vengdami kliūčių ir rinkdami monetas. Žinoma, turite ir kelias specialias galias, padedančias išsisukti iš sudėtingų situacijų ar nugalėti bosus. Tačiau Sonic’o žavesiu niekada ir nebuvo jo siužetas. Tikrasis džiaugsmas slepiasi žaidimo mechanikoje, kuri ir Sonic Dash išdirbta tiesiog nepriekaištingai.