Kompiuteriniai žaidimai

Minecraft Earth: legendinis žaidimas keliasi į realybę

2019 gruodžio 4

Jei esate žaidę Pokemon Go ir Minecraft, jums patiks nauja pastarojo žaidimo versija – Minecraft Earth. Nuo įprasto Minecraft jis skiriasi tuo, kad jis žaidžiamas panašiai kaip ir Pokemon Go – su papildytos realybės pagalba. Žaidimo elementai tiesiog perkeliami į realų pasaulį: telefone įsijungus šį žaidimą ir „dairantis“ pro telefono ekraną, šis tampa virtualiu langu, pro kurį matomos Minecraft figūrėlės realiame pasaulyje.

Ką ten galima veikti?

Papildytoje realybėje žaidimų aikštele tampa visa žaidėją supanti aplinka. Minecraft kubelių pilį galima pasistatyti kad ir centriniame miesto parke. Tačiau tai nėra tik solo žaidimas. Kiti Minecraft Earth žaidėjai galės matyti šiuos objektus savo telefonuose ar prisijungti prie jūsų ir kartu kurti ištisus pasaulius. Panašiai kaip ir Pokemon Go, Minecraft Earth taip pat turi nuotykių elementų. Vaikštant po miestą įsijungus žaidimą, galima ieškoti įvairių užduočių ar išteklių, kurie laukia realiose lokacijose, tiesiog reikia iki jų nueiti ir atlikti misiją. Geras būdas ištraukti paauglius į lauką, tiesa?

Kada bus galima išbandyti?

Minecraft Earth veikia tiek Android, tiek iOS telefonuose, kurie palaiko papildytosios realybės technologijas. Kol kas žaidimas veikia tik tam tikruose pasaulio regionuose ir šalyse. Iš jų artimiausia ir vienintelė Europos šalis, į kurią nuvykę galėtumėte išbandyti Minecraft Earth yra Švedija. Kada žaidimas pasirodys Lietuvoje, nėra aišku, bet į jį investavusi Microsoft kompanija patvirtino, kad jis bus nemokamas, o mokėti reikės nebent už papildomas žaidimo funkcijas, kurias norėsite turėti.