Išmanieji įrenginiai

Metus pradėkite atsinaujindami: geriausi sausio pasiūlymai

2020 sausio 6

Nauji metai – tai ideali galimybė šiek tiek atsišviežinti. Pavyzdžiui, savo senąjį išmanųjį pakeičiant visiškai nauju. Dabar tam dar ir labai palankios aplinkybės. Daugybę geriausių rinkoje esančių telefonų dabar galima įsigyti dar mažesnėmis ir lengviau prieinamomis kainomis. Pasiūlymų sąraše – ne tik žinomiausių ir geriausių gamintojų, tokių kaip Apple, Samsung, Huawei ar Xiaomi, flagmanai, bet ir vidutinės bei ekonominės klasės modeliai. Pristatome pačius patraukliausius variantus, iš kurių rinktis galite jau dabar pat.

Fotografijos meistrams

Huawei telefonai rinkoje visada išsiskyrė savo kamerų ir fotografuoti padedančio Dirbtinio intelekto kokybe. Vaizdo detalumas, ypač platus žiūros kampas, galimybė stebimą objektą priartinti net iki dešimties kartų – tai savybės, kuriomis modernusis Huawei P30 Pro žavi labiausiai. Pridėkite dar ypač galingą aštuonių branduolių Kirin 980 procesorių, FHD+ formatu vaizdą atkurianti ypatingai ryškų ekraną ir talpią bateriją, kuri gali būti ne tik įkraunama belaidžiu būdu, bet ir pati maitinti kitus prietaisus, ir gausite kone idealų telefoną. Prie šių patrauklių savybių dabar galima pridėti ir kainą. Huawei flagmanas tokiu jos patrauklumu dar niekada nepasižymėjo.

Apple gerbėjams – daugiau pasirinkimų

Kai kalba pasisuka apie ilgaamžiškumą, sklandų veikimą ir valdymo paprastumą, iPhone modeliai rinkoje sau paprasčiausiai neturi lygių. Visai nenuostabu, kad prie jų pripratusieji retai nori bandyti kažko kito. Tiek ilgamečiams Apple fanams, tiek norintiems iPhone suteikti šansą pirmą kartą sausis bus puikus mėnuo. Už mažesnes kainas dabar galima įsigyti net keturis skirtingus modelius. Tarp jų – vienu geriausių 2018 m. telefonų tituluotas iPhone XS (64 GB). Be galimybių neliks ir ieškantys kiek racionalesnių variantų. Palankesnėmis sąlygomis taip pat galim įsigyti populiarųjį iPhone XR, patikimąjį iPhone 8 bei savo sugebėjimais vis dar mažai kam nusileidžiantį iPhone 7.

Populiarėjantieji Xiaomi

Vargu ar rinkoje šiuo metu rastumėte kitą gamintoją, siūlantį tokį puikų kainos ir kokybės santykį, kaip kinų milžinas Xiaomi. Nieko nuostabaus, kad šio gamintojo populiarumas kiekvienais metais tik auga. Vienas geriausių ir patraukliausių jo siūlomų modelių – tai galingas, stilingas, ryškus, keturiomis pagrindinės kameros akimis apginkluotas Xiaomi Redmi Note 8T. Dabar savo rankose jį laikyti galite dar geresnėmis sąlygomis. Ne ką mažiau masinti turėtų ir 2018–ųjų flagmanas Xiaomi Redmi 8, išsiskiriantis savo ypatingai talpia 5000 mAh baterija, kuris dabar dar lengviau prieinamas.

Geidžiamieji Samsung

Samsung madas visam Android pasauliui diktuoja jau kelis pastaruosius metus. Būtent korėjiečių gamintojo metų pradžioje pristatomi Galaxy S serijos flagmanai užduoda toną visiems likusiems. 2019 m. Samsung šovė tiesiai į dešimtuką. Samsung Galaxy S10 pelnytai tituluojamas vienu geriausių metų telefonų, išsiskiriančiu puikia kamera, galia ir nepriekaištingu dizainu. Gera naujiena ta, kad 128GB atminties modelio variantą dabar galima įsigyti dar palankesnėmis sąlygomis. Jeigu jau atsinaujinti, tai kokybiškai. Racionalesnio pasirinkimo ieškantiems Samsung gerbėjams reikėtų atkreipti dėmesį į lengvą ir elegantišką vidutinės klasės Samsung A40.

Ieškantiems ekonomiškumo

Nesivaikantiems pačių šviežiausių madų bei technologinių sprendimų, ir tiesiog ieškantiems patikimo kasdienio pagalbininko irgi vertėtų suklusti. Visų pirma, dėmesį turėtų patraukti legendinės Nokia naujieji modeliai – Nokia 6.2 ir NOKIA 7.2 Zeiss, išsiskiriantys savo puikiomis, išskirtinio dizaino kameromisMaksimalios vertės už kiekvieną eurą ieškantys neabejotinai įsimylės ir Huawei P Smart seriją. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreiptį į Ryškaus 6,21 colio įstrižainės ekrano Huawei P Smart 2019, o taip pat talpia baterija ir iššokančia asmenukių kamera išsiskiriantį Huawei P Smart Z.