Leisk į apačią

gyvena ten, kur ir jūs!

Sužinokite, kaip mums pavyko internetą pakelti į aukščiausią lygį!

Išbandykite laisvą internetą 1 mėn. NEMOKAMAI!
Plačiau

DAUGYBĖ SPECIALISTŲ – VIENAS KVAPĄ GNIAUŽIANTIS TIKSLAS

Kartais netikėtai gimusi idėja virsta revoliuciniu pokyčiu, kuris viską apverčia 180 laipsnių kampu. Internetas dabar LAISVAS – toks laisvas, kokio iki šiol nė neįsivaizdavote. Jį galite perkelti iš vienos vietos į kitą vos panorėję – ir tai dar ne viskas. Šis neįtikėtinas mobilumas mus įkvėpė sukurti tokius pat laisvus namus. Laisvus, kad galėtų su mobiliu internetu keliauti VISUR.
Progresas

IDĖJA

Pirmas Inovacijų biuro komandos iššūkis: pakelti namą į dangų… oro balionu. Specialistams teko rimtai pasukti galvą, kad atsakytų į klausimą: „Kaip vos per porą mėnesių sukurti tikrą namą, kuris sugebėtų pakilti į 500 metrų aukštį ir išbūti jame 2 valandas?“. Užduotis ne iš lengvųjų: karšto oro balionas iki šiol nėra skraidinęs realaus namo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje!
Idėja

KOMANDA

Su šiuo projektu dirbo 20 specialistų komanda, kurią sudarė profesionalūs oreiviai, dizaineriai ir įvairių sričių inžinieriai.
Komanda

IŠŠŪKIAI

Vos imiesi kurti skraidantį namą, ateina suvokimas: saugumą užtikrinti lengva nebus. Juk apkrovos didžiulės, o oro sąlygų tiksliai nuspėti neįmanoma. Kad būtų sumažinta rizika, pagal oreivių skaičiavimus porą mėnesių buvo testuojamos medžiagos, skaičiuojamos masės ir tankiai, analizuojama oro temperatūra, slėgis bei vėjo kryptis, skaičiuojama kritulių tikimybė.
Iššūkiai

KONSTRUKCIJA

Jaukumo nameliui suteikė tikri baldai, o erdvės pojūtį padėjo sukurti panoraminiai langai, besidriekiantys per visą aukštį. Konstrukcijų metalas sunkus, bet jo patvarumu galima pasikliauti. Vietoj stiklo buvo nuspręsta naudoti smūgiams atsparesnį plastiką. O ar patikėtumėte, kad viso objekto svoris siekė net 2 tonas?
Konstrukcija

Išbandykite laisvą internetą 1 mėn. NEMOKAMAI!

Plačiau
Sekti mobilaus namo keliones LENGVIAU, kai prenumeruojate Inovacijų biuro naujienlaiškį!