Kompiuteriniai žaidimai

Kokius mobiliuosius žaidimus žaisti 2021 metais?

2020-12-04

Žaidimai ir mobilieji telefonai – neatsiejamas duetas. Primityvias jų versijas buvo galima rasti jau pačiuose pirmuosiuose modeliuose. O kai 1997 m. prekyboje atsirado Nokia 6610 su garsiąja Gyvatėle, be mobiliųjų žaidimų telefonus pasidarė sunku ir įsivaizduoti. Tobulėjant technologijoms tobulėjo ir žaidimai. Šiandien, kai galingiausiuose Android jau sukasi Snapdragon 865, o iPhone – A14 Bionic procesoriai, kūrėjai turi visas galimybes stebinti mus puikia grafika, įtraukiančiais siužetais bei ištobulintais virtualiais pasauliais. Žaidimų tiek daug ir tokių gerų, kad sunku net išsirinkti. Todėl atrinkome penkis, kurie jūsų išmaniajame turėtų atsirasti jau šiandien. Sąraše rasite šį tą kiekvieno skoniui.

Žiemai idealiai tinkantis Grand Mountain Adventure

Atšalę orai – puikus ženklas, kad atėjo metas prisiminti žiemos sportą. Ir jums visai nebūtina fiziškai keliauti į slidinėjimo trasas. Užteks į savo telefoną parsisiųsti Grand Mountain Adventure. Šis simuliatorius leis virtualiai pasidžiaugti žiemos malonumais ir bent trumpam pasijausti slidžių ar snieglenčių meistru. Žaidimo mechanika tiks ir patiks net ir tiems, kurie tokį žanrą bando pirmą kartą. Varžytis pradėsite nuo gana paprastų slalomo rungčių, o tobulėdami pamažu atrakinsite vis daugiau trasų bei užduočių. Grand Mountain Adventure išsiskiria ir savo pasaulio atvirumu. Čia pilna slaptų kliūčių bei prizų, kuriuos atradus žaidimas tampa dar žavesnis. Be to, jis pasižymi puikia grafika, įtraukiančiomis animacijomis. Trasos atrodo labai tikroviškai, o sniego griūtys, krentančios uolienos bei jus besivaikantys lokiai suteiks sveiką adrenalino dozę.

Kultiniu tampantis Among Us

Šis žaidimas jau spėjo tapti tikrų tikriausiu kultūriniu fenomenu. Jeigu tik šiek tiek panaršysite po internetą, tikrai rasite šimtus ar net tūkstančius jam skirtų memų. Among Us siužetas paprastas, bet labai įtraukiantis. Jūs žaidžiate su 3–9 kitais žaidėjais iš viso pasaulio (arba tiesiog savo draugais). Visi esate kosminiame laive, tyrinėjate jį ir atliekate įvairias užduotis. Tačiau egzistuoja vienas BET. Tarp jūsų yra vienas apsišaukėlis, kurio tikslas yra sugadinti laivą ir jus visus pražudyti (galbūt tai netgi esate jūs pats). Komandos užduotis – identifikuoti šį žmogų. Žinoma, jis turi neišsiduoti iki paskutinės akimirkos. Visi žaidėjai reguliariai susirenka į vieną vietą ir balsuoja, kas jų manymu yra piktadarys. Kaip ir galima nuspėti, tokie balsavimai dažnai pavirsta juokingais ginčais ar net raganų medžiokle. Kitaip tariant, jeigu žaidžiate su draugais, būkite atsargūs ir nesusigadinkite santykių.

Nuotykiai ir atradimai su Monument Valley 2

Bene didžiausias stebuklas, kurį sukuria žaidimai, – tai galimybė pasinerti į kitus pasaulius. Ir jeigu manote, kad išmanieji telefonai tokio efekto sukurti nesugeba, labai klystate. Monument Valley 2 yra puikus to įrodymas. Žaidimas pasakoja motinos ir vaiko istoriją. Jie leidžiasi į atradimų kelionę. Jūsų užduotis bus padėti personažams tyrinėti aplinką, įminti joje esančias paslaptis ir surasti trumpiausią kelią tikslo link. Tačiau iš tikrųjų siužetas šiame žaidime yra antraeilis dalykas. Daug svarbesnės emocijos, kurias patirsite. Monument Valley 2 išsiskiria tiesiog neįtikėtinai gražiu dizainu, puikia muzika. Klajojimas po šį pasaulį taps netgi terapija, pozityvia patirtimi. Padarykite sau paslaugą ir prieš žaisdami aktyvuokite telefono Do Not Disturb režimą. Jūs tikrai nenorite, kad šią jūsų meditaciją trikdytų menkaverčiai pranešimai.

Superherojų kautynės Marvel Contest of Champions

Marvel franšizė iš esmės pakeitė filmų pasaulį. Skaičiuojama, kad iki šiol pasirodę 23 filmai kino teatruose iš viso uždirbo daugiau nei 22,5 mlrd. dolerių. Nieko keisto, kad daugybė studijų neriasi iš kailio bandydamos atkartoti šią sėkmės formulę. Tačiau pati Marvel vietoje nestovi bei aktyviai veikia ir kitose medijose. Mobilieji žaidimai – viena iš jų. Sėkmingiausias jų produktas – Marvel Contest of Champions, pirmą kartą pasirodęs dar 2014 m., bet nuolat atnaujinamas ir papildomas. Žaidėjai čia gauna užduotį suburti savo komandą iš superherojų ir superblogiečių bei kovoja tiek su dirbtinio intelekto generuotais, tiek kitų žaidėjų valdomais priešininkais. Kiekviena pergalė ir kiekvienas pralaimėjimas atsispindės jūsų reitinge. Kuo jis aukštesnis, tuo pajėgesni varžovai. Jeigu jums seksis labai gerai, pradėsite skinti titulus, o galbūt netgi tapsite regiono ar viso pasaulio čempionu.

Paprastas, bet įtraukiantis Words with Friends

Mobilieji žaidimai tampa grafiškai įspūdingesni, o jų mechanika ir istorijos labiau įtraukiančios, bet visi puikiai žinome, kad kartais norisi kažko visai neįmantraus, labiau primenančio galvosūkius. Ko gero, visi esame bent kartą bandę žaisti Scrabble žodžių žaidimą. Tai puikus įrankis ne tik smegenų pramankštinimui, bet ir draugiškiems (bent jau tokia idėja) ginčams su draugais. Words with Friends veikia labai panašiai. Čia gaunate virtualią žaidimo lentą ir dėliojate žodžius. Žaisti galite tiek su savo draugais, tiek ir susijungę su kitais žmonėmis iš viso pasaulio. Čia netgi yra ir turnyro funkcija, kuri padės išsiaiškinti, kas iš jūsų draugų ar kolegų yra geriausiai įvaldęs kalbą. Pasaulyje, kuriame, deja, mūsų socialiniai ryšiai yra šiek tiek sutrūkinėję, Words with Friends yra puikus įrankis juos šiek tiek sustiprinti.