Gyvenimo būdas

Kokius išmaniuosius prietaisus dovanoti Kalėdoms?

2020-12-11

Kalėdos nenumaldomai artėja, galvoje vis garsiau skambant esminiam klausimui: o ką šiemet padovanoti artimiesiems ir draugams? Tradicinių prekybos centrų kuponų ar pasiskraidymų oro balionu dovanoti šiemet ranka nekyla. Kokios tuomet alternatyvos? 2020-aisiais visi turėjome puikią progą įsitikinti, kokios svarbios mūsų gyvenimuose yra technologijos. Jos įgalino pasaulį suktis net ir tada, kai, regis, jam buvome užtraukę rankinį stabdį. Kodėl tuomet per Kalėdas artimo žmogaus nepradžiuginus išmaniuoju prietaisu, džiaugsmo ir patogumo suteiksiančiu bet kokiomis aplinkybėmis? Pristatome pluoštą itin palankiomis sąlygomis parduodamų išmaniųjų prietaisų, kurie taps puikia dovana.

Dovana sveikatai ir patogumui – išmanusis laikrodis

Laikrodžiai – bene sparčiausiai auganti išmaniųjų prietaisų grupė. Nieko nuostabaus. Šis protingas daikčiukas atlieka net kelias labai naudingas gyvenimą lengvinančias funkcijas. Jis padeda geriau rūpintis savo sveikata. Išmanusis laikrodis visada prigludęs prie jūsų kūno, todėl patikimai skaičiuoja nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, stebi širdies darbą, miego ritmą. Visi šie duomenys apdorojami specialių programėlių, pateikiant jums naudingų įžvalgų, kaip būtų galima koreguoti savo fizinį aktyvumą. Tuo pačiu išmanusis laikrodis yra suporuotas su jūsų telefonu bei kompiuteriu. Tai reiškia, kad pranešimus apie skambučius ar el. laiškus gausite tiesiai į jį. Be to, šiame prietaise galite patalpinti ir savo mokėjimo korteles bei už prekes atsiskaitinėti tiesiog riešo prisilietimu. Kokį išmanųjį laikrodį dovanoti? Šiuo metu ypač gerus pasiūlymus turime naujausiems Samsung Galaxy Watch Active 2 ir Samsung Galaxy Watch 3, taip pat kiek senesniems gamintojo modeliams. Daugiau sportuojantiems labiau patiks FitBit Versa 2 ar FitBit Versa Lite. Huawei gerbėjams turbūt labiausiai tiks ir patiks Huawei Watch GT 2 ar Huawei Watch GT 2 Pro.

Kalėdiniai išmaniųjų telefonų pasiūlymai

Galbūt jūsų artimasis per šias Kalėdas nusipelnė visiškai naujo išmaniojo telefono? Gera naujiena – čia irgi esame paruošę puikių pasiūlymų. Apple fanų draugai ir giminaičiai turėtų ypatingai suklusti, nes gruodį nuolaidos bus taikomos visiems iPhone 11 bei iPhone 11 Pro modeliams, taip pat racionaliau įkainotiems iPhone Xr bei iPhone SE. Jeigu labiau domina Android prietaisas, siūlome atkreipti dėmesį į Xiaomi. Dabar ypač palankiomis sąlygomis galite įsigyti tiek biudžetinius Xiaomi Redmi 9, tiek savo baterija bei kamera rinkoje išsiskiriantį Xiaomi Mi 10T Pro. Jei jau prakalbome apie kameras… Huawei kiekvienais metais sulaukia daugybės panegirikų dėl savo fotografavimo sugebėjimų. Tikra gamintojo pažiba Huawei P40 Pro šiuo metu kaip tik parduodamas palankiausiomis įmanomomis sąlygomis. Ypač suklusti derėtų ir Samsung fanams. Visi šių metų flagmanų modeliai (S20, S20+, S20 Ultra, Note 20, Note 20 Ultra ir Z Fold 2) dabar parduodami ne tik pigiau, bet ir su papildoma dovana – belaidėmis Samsung Galaxy Buds Live ausinėmis.

Dovanos žaidimų mėgėjams

2020 m. buvo iš tiesų ypatingi žaidimų mėgėjams. Dėl ko? Juk šiemet prekyboje pagaliau pasirodė visiškai naujos kartos žaidimų konsolės. Kitaip tariant, prasidėjo visiškai nauja jų era. Jau kitąmet galime tikėtis tikro kokybinio šuolio tiek žaidimų grafikoje, tiek jų istorijų kompleksiškume. Norite, kad jūsų artimasis žaidimų fanas būtų pasirengęs visiems šiems potyriams? Padovanokite jam vieną iš naujųjų konsolių. Šiuo metu esame paruošę ypatingą pasiūlymą Xbox Series S versijai. Ši kompaktiška konsolė suteikia galimybę mėgautis visais naujausiais žaidimais. Dairotės šio to interaktyvesnio, labiau skirto visai šeimai? Tokiu atveju puikiu pasirinkimu taps Nintendo Switch. Ši konsolė ypatinga savo universalumu. Žaisti galėsite tiek kompaktiškame nešiojamame ekrane, tiek prijungę ją prie televizoriaus. Na, o Nintendo žaidimų katalogo reklamuoti, ko gero, nėra jokio reikalo.

Išmaniosios dovanos aktyviam laisvalaikiui

Jeigu artimasis, kuriam ieškote dovanos, labiau už viską mėgsta nuotykius ir leisti laiką gamtoje, išmanieji prietaisai taps puikiu pasirinkimu. Pavyzdžiui, veiksmo kamera GoPro Hero8 idealiai tiks įspūdžių fiksavimui ir dalinimuisi jais. Išmanusis prietaisas parduodamas kartu su SD atminties kortele, talpinančioje valandų valandas vaizdo medžiagos. Šiai kamerai šiuo metu kaip tik taikome ypatingą nuolaidą, tad ji taps puikia kalėdine dovana. O galbūt jūsų artimasis yra užkietėjęs arba pradedantysis žvejys? Deeper echolotai – puiki dovana tiek vieniems, tiek kitiems. Šie išmanūs prietaisai sukuria tam tikrą povandeninį žemėlapį, padedantį identifikuoti žuvų būriavimosi vietas, bei galiausiai mėgautis rekordiniais laimikiais. Kalėdų proga nuolaidas taikome net dviem tokiems echolotams – Chirp+ ir Pro+

Išmaniosios dovanos mažiesiems

Kalėdų, savaime suprantama, labiausiai laukia mažieji. Geriausia dovana jiems – išmanusis prietaisas, suteikiantis ne tik pramogą, bet ir padedantis mokytis naujų įgūdžių. Džiaugsmo vaikui tikrai suteiks mini dronas. Šis mažytis išmanusis prietaisas – ne tik gerokai įspūdingesnė per atstumą valdomos mašinėlės versija, bet ir neeilinė galimybė pasaulį pamatyti iš visiškai kitokios perspektyvos. Dronas fiksuoja vaizdą ir filmuotą medžiagą saugo atminties kortelėje, suteikdamas neįkainojamos medžiagos mėgėjiškams filmams. Šiuo metu kompaktišką ir lengvai valdomą DJI Mini 2 Fly More Combo kaip tik siūlome ypač geromis sąlygomis. Jeigu jūsų atžala dronui dar per jauna, pagalvokite apie Xiaomi Mi Bunny Robot Builder, atskleisiantį inžinerinį talentą. Iš šių detalių vaikas ne tik galės sukonstruoti ką tik norisi, bet ir programuos roboto veiksmus, judesių mechaniką.