Patarimai

Kodėl sau verta dovanoti ne daiktus, o paslaugas?

2021-12-20

Kai galvojame apie dovanas, omenyje paprastai turime fizinius daiktus, kuriuos galima pačiupinėti, parodyti draugams ar pastatyti kur nors ant lentynėlės. Tačiau ne ką mažiau vertingos ir tos dovanos, kurias ne turime, o patiriame. Jų gal ir nepačiupinėsi, bet emocijos dėl to ne mažiau tikros. Dar daugiau, paslaugos – ideali dovana. Ne tik kitiems žmonėms, bet ir, visų pirma, sau ir savo šeimai. Iš pradžių tai gali pasirodyti tik smulkmena, bet tokie dalykai kaip geresnis pokalbių ar interneto planas, išmanesnė televizija ir pan. gyvenimui suteikia netikėtai daug komforto. Juk patogiausiai jaučiamės, kai neturime dėl nieko rūpintis. Taigi, kodėl verta sau per šias Kalėdas pasidovanoti ne daiktą, o paslaugą ir kokią pasirinkti?

Pasidovanokite lankstumo – eSim paslauga

Išmanusis laikrodis – viena puikiausių dovanų, kokias tik galima įteikti kitam arba įsiteikti sau. Žinoma, pasirinkimas šioje srityje tiesiog milžiniškas. Tiek funkcionalumo, tiek kainos prasme. Tačiau viena papildoma išmaniųjų laikrodžių paslauga ypač turėtų patraukti dėmesį. Tai – eSim, dar kitaip vadinama Vieno numerio paslauga laikrodžiams. Ką tai reiškia? Tokie laikrodžiai viduje turi specialią mikroschemą, veikiančią taip pat, kaip ir įprasta fizinė SIM kortelė. Ji leidžia skambinti, gauti ir siųsti žinutes, prisijungti prie interneto ir t. t. Kitaip tariant, išeinant kur nors pasivaikščioti jums iš tikrųjų visai nebereikia imti telefono – laikrodis kuo puikiausiai ir pats atliks visas svarbiausias funkcijas. Dar svarbiau tai, kad kadangi eSim nėra fizinis daiktas, jums nereikės pasirašyti papildomų sutarčių ir užsisakyti antro numerio. Laikrodis automatiškai sinchronizuojasi su pagrindine telefone esančia SIM kortele. Kam vertėtų pasidovanoti Vieno numerio paslaugą laikrodžiams? Visų pirma tiems, kuriems gyvenime norisi kuo daugiau laisvės, lankstumo ir patogumo. Kitaip tariant, gyvenantiems aktyviai, nuolatiniame judesyje. 

Pasidovanokite ramybės – geresnis telefono planas

Šiuolaikinių telefonų savininkai rinkdamiesi naują pokalbių planą jau labai retai domisi, kiek minučių pokalbiams ir trumpųjų žinučių jie gaus. Dėl elementarios priežasties. Jie juk paprasčiausiai neberibojami! Į ką tokiu atveju kreipiamas dėmesys? Be abejo, kad į mobiliojo interneto gigabaitus. Jų mums reikia vis daugiau. Prisijungę būname nuolat, taip pat norime ir klausytis Spotify ar žiūrėti video turinį be jokio streso, nerimo, kad štai jau tuoj tuoj išnaudosime visus turimus mobiliuosius duomenis. Ką jau kalbėti apie situacijas, kai tenka telefoną paversti hotspot‘utokiomis akimirkomis nesklandumų ir prašymų papildomai susimokėti norisi mažiausiai. Kodėl neapsidraudus nuo tokių situacijų ir per šventes nepasidovanojus naujo, idealiai poreikius atitinkančio plano? Pradėkite nuo įpročių audito ir įsivertinimo, kiek gigabaitų jums iš tikrųjų reikia (su šokia tokia atsarga, mat, ko gero, poreikis tik augs). Skirtumą tarp 20 GB ir 50 GB netruksite pajusti. Ką jau kalbėti apie patį didžiausią įmanomą komfortą – absoliučiai neribojamus mobiliuosius duomenis, kurie niekada nesibaigia. Taigi, jeigu nusibodo stresas dėl pasibaigti grasinančių mobiliųjų duomenų, geresnis telefono planas jums bus tiesiog ideali dovana. Ypač jei daug keliaujate ir pavargote ieškoti Wi-Fi stotelių. 

Pasidovanokite laisvės – Laisvas internetas

Geras, greitas, stabilus internetas – jau nebe prabanga ar malonumas. Moderniame amžiuje jis yra tiesiog būtinybė. Ne vien todėl, kad internetą naudojame viskam, pradedant muzikos klausymu ir baigiant video turinio stream‘inimu. Laikais, kai hibridinis darbo modelis jau tapo praktiškai norma, namų internetas yra ir labai svarbus darbo įrankis. Tačiau kam apsiriboti viena geografine vieta, t. y. namais? Tele2 Laisvas internetas toks puikus yra ne tik dėl plačiausio tinklo Lietuvoje ar greičio savybių. Ne ką mažesnis pliusas tas, kad jo modemas nėra pririštas prie vienos vietos. Jam nereikia jokių laidų, todėl jeigu sugalvosite trumpam persikelti į sodybą ar palapinę, tereikės įsimesti jį į kelioninį krepšį. Rinktis galite pagal savo poreikius: Tele2 Laisvas internetas jums gali suteikti 50 GB, 100 GB, 200 GB arba neribotą kiekį duomenų. Be to, sąlygos ir papildomos siūlomos vertės priklauso ir nuo to, kiek numerių turite savo vardu. Kuo jų daugiau, tuo lankstesnės ir paslaugos. Jeigu norite pasidovanoti daugiau laisvės ir prabangą niekada nebesijaudinti dėl interneto, Tele2 Laisvas internetas yra tobulas pasirinkimas. Žinoma, paslaugos patrauklumas dar labiau išauga, jei mėgstate reguliariai laiką leisti sodyboje ar tiesiog vertinate mobilumą. 

Pasidovanokite atradimų – televizija GO3 

Tai, kaip mes vartojame video turinį, per pastaruosius penkiolika metų pasikeitė iš esmės. Pats supratimas, kas yra televizija, tapo reliatyvus. Mes nė negalėtume tvirtai ir be abejonių atsakyti į tokį klausimą. Juk tai tikrai nebėra kažkokia stotis, transliuojanti programą ir laukianti, kol prie jos prisijungsite. Šiandien galime žiūrėti, ką norime, kada norime, kaip norime, per kur norime. Išgirdę, kad norimą filmą galėsime pasižiūrėti tik iš anksto nustatytu laiku ir niekada daugiau, tokios situacijos tikrai nepriimtumėme. GO3 – tai tikrų tikriausia šiuolaikinė televizija, kuri taikosi prie jūsų, o ne atvirkščiai. Mėgstamus filmus ir serialus žiūrėsite sau patogiu laiku ir sau priimtinu tempu. Net ir sporto transliacijas galėsite be jokių problemų atsisukti atgal. Kitaip tariant, nespėję į krepšinio varžybas, jas galėsite žiūrėti kada tinkami. Na ir žinoma, priklausomai nuo pasirinkto plano, galėsite rinktis iš milžiniškos videotekos, pilnos tiek šiuolaikinių, tiek klasikinių kūrinių. Tobula dovana mėgstantiems laisvalaikį leisti su geru filmu ar serialu bei vertinantiems universalumą. GO3 juk yra paslauga, vienodai gerai veikianti tiek televizoriuje, tiek kompiuteryje, tiek planšetėje, tiek telefone. 

Pasidovanokite saugumo jausmą – draudimo paslaugos

Telefonų gamintojai iš visų jėgų stengiasi sukurti tokius modelius, kurie būtų maksimaliai atsparūs aplinkos sąlygoms, įbrėžimams, smūgiams ir t. t. Žinoma, telefonai juk iš esmės yra didelis stiklo gabalas, tad ir jų atsparumas turi ribas. Dauguma žmonių per gyvenimą bent kartą yra sukūlę ekraną ar nugarėlę. Kas būna tada? Ogi kelionė į servisą ir nerimas dėl to, kiek atsieis remontas. Tačiau nuo tokio streso galima apsisaugoti. Telefono draudimo paslauga reiškia, kad bet kokias taisymo išlaidas jūs jau esate padengę. Jaudintis nebėra dėl ko. Drausti galite ir tik telefono ekraną, ir jį visą. Beje, rūpindamiesi telefonu, galite iš karto pasirūpinti ir kitais svarbiais dalykais gyvenime. Pavyzdžiui, už automobilio draudimą galite labai patogiai atsiskaityti kartu su telefono sąskaita. Lygiai taip pat lengva ir pasirūpinti namų saugumu – Būsto ir gyventojų turto draudimo įmokos gali būti įtraukiamos į sąskaitą už ryšio paslaugas. Idealus pasirinkimas, jeigu nusibodo knistis po elektroninius laiškus ir įvairias paskyras. Gyvenimas juk daug paprastesnis, kai viskas yra vienoje vietoje.