Inovacijos

Keliaujantiems po Europą – geros naujienos

2010 liepos 1

Keliones_Europa_Naujienos.jpgIlgos kelionės po užsienį iki šiol dažnai būdavo neatsiejamos nuo… tokio pat ilgumo sąskaitų už telefoną. Jei mėgstate keliauti, turbūt šis jausmas pažįstamas ir jums.

Tačiau tai – jau praeitis. Nuo birželio 15 d., keliaudami Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse, tiek bendrauti su artimaisiais, tiek naršyti galėsite žymiai mažesniais tarifais.

Bendravimas su artimaisiais kainuos gerokai mažiau

Skambučiai ES / EEE šalyse atpigs kone 4 kartus – vietoje 0,06 Eur/min. priemokos, skambutis bus apmokestinamas prie vietinės kainos pridedant 0,016 Eur/min. Tuo tarpu priimto skambučio kaina sieks 0,0125 Eur/min. SMS žinutės papildomai apmokestintos nebus. Naujųjų planų kainos įsigalios tiek privatiems, tiek verslo klientams.

Naršymas internete – iki 20 kartų pigesnis!

Neįsivaizduojate kelionių be interneto savo telefone? Turite kuo džiaugtis – mobiliųjų duomenų vartotojams 1 GB duomenų pigs rekordiškai. Papildoma priemoka už ES / EEE šalyse išnaudotus mobiliuosius duomenis TELE2 klientams mažėja nuo 61,95 eurų iki 2,97 eurų už GB.

Jei naudojate daug duomenų, jums labiausiai tiks planai su 4 GB ir daugiau interneto duomenų (8 GB, 16 GB ir neribotais GB).

Labai svarbu žinoti: visais šiais planais iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. ES šalyse galite naudotis lygiai taip pat kaip Lietuvoje, be jokių apribojimų. Nuo rugsėjo 1 d. įsigalios sąžiningo naudojimo taisyklės, kurių esmė – kad užsienyje nenaudotumėte daugiau duomenų, nei savo šalyje. Kitaip tariant, tai duomenų perskaičiavimas. Pagal sąžiningo naudojimosi taisykles, su 4 GB planu ES būtų galima išnaudoti iki 1,5 GB; su 8 GB – 2,5 GB; 16 GB – 3,5 GB; o su neribotu duomenų paketu – net 5 GB. 

Planų yra daug, svarbu pasirinkti geriausiai tinkantį.

PILDYK klientams – galimybė naudotis standartiniu planu

Esate PILDYK klientas? Keliaudami ES / EEE šalyse galėsite naudotis standartiniu planu – jis leis skambinti ir rašyti SMS žinutes. Taip pat turėsite galimybę užsisakyti paslaugų planą dienai ar savaitei, leidžiantį ne tik skambinti ir rašyti, bet ir naudoti mobiliuosius duomenis.

Įsigaliojus naujoms kainoms, sąžiningo naudojimosi tarptinklinio ryšio paslaugomis taisyklės galioti pradės nuo 2017 m. rudens. Šių taisyklių pagrindinis principas: klientai operatoriaus paslaugomis turi daugiau naudotis Lietuvoje, o ne kitose ES / EEE šalyse, taip pat taikomas duomenų kiekio perskaičiavimas keliaujant ES / EEE.

Vadinasi, iki taisyklių įsigaliojimo visą vasarą TELE2 klientai, keliaudami ES / EEE šalyse, galės naudoti naujus planus savęs nevaržydami. Metas ruoštis kelionei?