Inovacijos

Kalėdinių dovanų gidas

2018 gruodžio 6

Pripažinkime, Kalėdos – tai ne tik proga švęsti, bet ir nemenkas galvos skausmas. Visų pirma dėl dovanų, kurių paieškos ir atranka dažnai tampa kankinančiu procesu. Šiemet norime jums padėti taupyti fizines ir dvasines jėgas. Pateikiame kalėdinių dovanų gidą, kuriame surasite kažką tinkamo net išrankiausiam artimajam.

20181130-antrastes_1Ideali dovana užkietėjusiam žvejui. Arba tokiam, kuris vis bando kažką pagauti, bet taip nieko ir nepagauna. Deeper echolotai sukuria labai patikimą povandeninio pasaulio atvaizdą, kuris pasufleruos, kurgi slepiasi tos žuvys.

susipazinkite_

20181130-antrastes_2

Tobulai tiks žmonėms, kurie turi poreikį tiksliai žinoti, kas, kur ir kada vyksta. Debesies technologiją į pagalbą pasitelkianti kamera lengvai montuojama namuose, biure, sodyboje ar kur tik norite, ir į jos savininko telefoną ar kitą prietaisą transliuoja nepriekaištingą vaizdą.

susipazinkite_2

20181130-antrastes_3

Dovana draugui ar giminaičiui, kuris arba jau yra sportiškas, arba labai svajoja tokiu būti. Amazfit Bip labai patikimai matuoja distanciją, greitį, širdies ritmą ir pateikia visą kitą svarbią informaciją. Dar geresnė naujiena ta, kad, vieną kartą įkrautas, jis nesunkiai tarnaus iki pusantro mėnesio.

susipazinkite_3

20181130-antrastes_4

Pradžiuginkit užkietėjusį melomaną, kuris pageidauja, jog jo ausis pasiektų tik pačios aukščiausios kokybės garsas. JBL E55 daro ne tik tai, bet dar ir puikiai atrodo bei leidžia atsisveikinti su nuolat susimązgančiais laidais. Be to, ausinių baterija gluminančiai ištverminga ir veikia net 20 valandų.

susipazinkite_4

20181130-antrastes_5

Šiek tiek reiklesniam draugui ar giminaičiui. Tokiam, kuris nori ir fiksuoti savo sportinius rezultatus, ir tai darydamas atrodyti stilingai. Galaxy Watch dizainas įtiks net reikliausiam. Be to, jį labai lengva pritaikyti savo skoniui. Dar vienas privalumas – galimybė per laikrodį klausytis muzikos. Einant sportuoti, telefoną pagaliau galima palikti namuose.

susipazinkite_5

20181130-antrastes_6

Tik patiems geriausiems draugams ir giminaičiams, kurie pažaisti būtinai pakvies ir jus. Play Station 4 papildomai pristatinėti ir reklamuoti tikrai nereikia. Visi žino, kad tai geriausi žaidimai, geriausia grafika ir geriausi įspūdžiai. Tačiau štai jums dar vienas pliusas: ši konsolė dabar parduodama ir su žaidimu FIFA 19.

susipazinkite_6

20181130-antrastes_7

Su šia dovana reikėtų būti šiek tiek atsargesniam… Dovanodami dulkių siurblį juk tarsi mesite užuominą, kad kažkam jo verkiant reikia. Laimei, šį galėsite pristatyti ir kaip pramogą bei draugą, nes stebint, kaip Mi Robot puikiai orientuojasi aplinkoje ir valo namus, galima praleisti ištisas valandas.

susipazinkite_7

20181130-antrastes_8

Planšetės tobulai tinka tiems, kurie ieško universalaus ir patogaus prietaiso, su kuriuo filmus žiūrėti, internete naršyti ar darbines užduotis atlikti galima kad ir besivoliojant lovoje. MediaPad T3 toks ir yra. Jis taip pat pasižymi ir nemenka galia bei ypatingai ryškiu ekranu, todėl susitvarkys su bet kokiomis užduotimis.

susipazinkite_8

20181130-antrastes_9

Dovana norintiems nuolat skrupulingai stebėti, kiek jie nueina, nubėga ar išmiega. Be to, vandeniui ir dulkėms atspari Band A2, kurios baterija gyvuoja net 9 dienas, dar leidžia atsiliepti į skambučius, skaityti pranešimus ir t.t. Kitaip tariant, tai ypatingai universalus prietaisas, kurio labai greitai užsimanysite ir patys.

susipazinkite_9

20181130-antrastes_10

Sukurtas rimtai siekiantiems sportinių tikslų. Gear Fit 2 Pro skirtas norintiems patikimai matuoti savo fizinės veiklos ir poilsio statistiką, skaičiuoti kalorijas, planuoti judėjimo maršrutus, o sykiu ir neatitrūkti nuo svarbiausių įvykių. Maža to, jis dar ir velniškai stilingas. Žodžiu, jeigu turite draugą, kuris ieško visų šių dalykų, sveikiname – jūs radote jam dovaną.

susipazinkite_10

20181130-antrastes_11

Harman Onyx 5 – ne tik visiškai naujo dizaino kolonėlė, bet ir dizaino šedevras. Tai dovana draugui, kuris ne tik mėgsta leisti laiką gamtoje, bet ir vertina gerą garso kokybę. Pilnai įkrauta Onyx 5 veikia net iki 8 valandų, o taip pat suteikia galimybę į vieną tinklą sujungti du tokius prietaisus. Sveikinti galite žodžiais: „užtenka daryti kompromisus su savo ausimis“.

susipazinkite_11

Prenumeruokite technologijų naujienas: