Gyvenimo būdas

Kaip savo išmanųjį paversti vakarėlio širdimi

2017 birželio 23

karaoke jpgAtostogų sezonas įsibėgėjo, o renginių gausa mieste tiesiog akina. Vis tik kartais norisi pailsėti nuo miesto triukšmo ir smagiai praleisti laiką su draugais, tačiau tai tikrai nereiškia, kad reikia atsisakyti šokių, dainų ir kitų gero vakarėlio atributų! Jūsų išmanusis telefonas gali puikiai pagelbėti organizuojant draugų šokių konkursą ar karaoke vakarą. Viskas, ko jam reikia — tai papildoma kolonėlė ir geras rinkinys vakarėliams skirtų aplikacijų. 

„Pro Party Planner“

Kiekvieno vakarėlio organizavimas prasideda nuo planavimo. Juk reikia deleguoti užduotis savo draugams. Tomas turi neužmiršti atsinešti stalo žaidimo, Rasa visuomet padaro gardžių užkandžių, o garso aparatūra pasirūpinti turėtų jos brolis. Bandant viską atsiminti, neretai galima pasimesti ir užmiršti išties svarbių dalykų, tad į pagalbą verta pasitelkti ypač naudingą įrankį — „Pro Party Planner“.

Šioje aplikacijoje rasite beveik visus įsivaizduojamus įrankius vakarėlio planavimui. Galėsite sudaryti svečių sąrašą, deleguoti jiems užduotis, nusistatyti priminimus ir netgi sudėlioti stalus, pasinaudojant papildyta realybe. Ši aplikacija puikiai tinka organizuojant didelės apimties šventes, tačiau pravers ir mažiems draugų susibūrimams.

Vieninteliai šios aplikacijos trūkumai — paskirtis ir kaina. Ji skirta tik „iOS“ įrenginiams, o parsisiųsti ją galima už kiek daugiau nei 5 eurus.

 Atsisiųsti App Store.

„Party Mixer“

Vakarėlis be muzikos — ne vakarėlis. Greičiausiai su draugais dažnai susiginčijate, kieno grojaraštis turi groti vakarėlio metu, tačiau mes siūlome alternatyvą. Tapkite didžėjumi! „Party Mixer“ yra be galo įdomi aplikacija, kuri leidžia groti dvi dainas vienu metu, ir, kaip tikras didžėjus, galite perjunginėti jas niekam nepastebint. Paruoškite dainų sąrašą, o aplikacija jas apdoros ir grojant privers jaustis tikra žvaigžde. Na, o kai sukinėti virtualaus didžėjaus pulto rankenėles ir mygtukus pabos, galite įsijungti AutoDJ funkciją ir leisti aplikacijai atlikti darbą už jus.

Geriausia, kad šis skaitmeninis DJ nieko nekainuoja ir gros tiek, kiek norėsite (arba kol išsikraus jūsų telefono baterija). Tiesa, dėl „iTunes“ muzikos apribojimų, aplikacija veikia tik „Android“ išmaniuosiuose telefonuose.

 Atsisiųsti Google Play

„Yokee Karaoke“

Jei labiau mėgstate dainuoti, nei klausytis, jums reikia geros karaoke aplikacijos! Ieškant tokios programėlės aplikacijų parduotuvėse, nuo tūkstančių pasiūlymų gali apsisukti galva, tad mes išrinkome, mūsų manymu, kokybiškiausią variantą. „Yokee“ sukurta „Karaoke“ programėlė yra be galo paprasta, o tūkstantinis dainų sąrašas nuolat pildomas. Negana to, aplikacijoje įdiegta įrašymo funkcija, tad su draugų kompanija pasidarę smagų įrašą galėsite tuoj pat perklausyti ir prisijuokti iki ašarų. Programėlė visiškai nemokama ir yra išleista tiek „iOS“, tiek „Android“ įrenginiams.

 Atsisiųsti Google Play. Atsisiųsti App Store.

„Just Dance Now“

Kur muzika, ten ir šokiai. „Just Dance Now“ yra telefoninė, ypač populiaraus konsolių žaidimo „Just Dance“ versija, skirta išmaniesiems telefonams. Šį žaidimą konsolėse turintys šokių mėgėjai gali tik paliudyti, kai sakome, kad tai, ko gero, vienas smagiausių vakarėlių žaidimų, sukurtų per pastarąjį dešimtmetį.

Norint žaisti „Just Dance Now“, jums bus reikalingas interneto ryšys. Prisijungiate prie specialaus internetinio puslapio per televizorių, kompiuterį ar planšetę susinchronizuojate savo išmanųjį telefoną su „Just Dance Now“ ir vualia! — galite pasinerti į šokio siautulį. Išmanusis telefonas veikia kaip bevielis pultelis ir skaičiuoja šokio taškus.

Geriausia „Just Dance Now“ savybė ta, kad žaidimą vienu metu gali žaisti neribotas kiekis žmonių. Tad jei pageidaujate suorganizuoti įspūdingą flash mob’ą su keliasdešimt savo draugų — galite tai įgyvendinti. Beje, žaidimas visiškai nemokamas!

 Atsisiųsti Google Play. Atsisiųsti App Store.

„Heads Up!“

Na, o pabaigai pasilikome visų vakarėlių žaidimų karalių — šaradas. Tikriausiai ne kartą ir ne du esate ant popieriaus lapukų užsirašę žinomų žmonių vardus ir prisiklijavę prie kaktos bandydavote juos atspėti kartu su draugais. „Heads Up!“ yra skaitmeninė ir gerokai patobulinta šio žaidimo versija.

„Heads Up!“ turi net 18-os skirtingų temų kalades: gyvūnų, filmų, įžymybių ir kt. Išsirenkate temą, spaudžiate „Start“ mygtuką ir dedate telefoną prie galvos. Išmaniųjų technologijų dėka, visas draugo mimikas ir gestus galėsite įrašyti ir tuojau pat įkelti vaizdelį į pageidaujamą socialinį tinklą.

„Heads Up!“ aplikacija jau turi surinkusi daugiau nei šimtą milijonų atsisiuntimų per abi platformas, o turint omenyje, kad žaidimas yra mokamas, tai tikrai įspūdingas skaičius. „Heads Up!“ kaina svyruoja apie 1 eurą.

 Atsisiųsti Google Play. Atsisiųsti App Store

Už Google Play įsigytas programėles galima atsiskaityti kartu su Tele2 sąskaita