Patarimai

Kaip klausytis muzikos per išmanųjį laikrodį?

2021 16 birželio

Muzika daugelį šiuolaikinių žmonių lydi praktiškai kiekviename žingsnyje. Nenuostabu, kad mes norime galėti savo mėgstamas dainas bei albumus pasiekti kada tik norime ir iš kokio tik norime prietaiso. Viena iš priežasčių, dėl kurių perkame išmaniuosius laikrodžius, ir yra galimybė juos naudoti muzikai klausyti. Juk, pavyzdžiui, išsiruošus pabėgioti būtų daug smagiau telefoną palikti namuose, bet vis tiek galėti palaikyti tinkamą žingsnių ritmą. Išmanųjį laikrodį paversti pilnaverčiu muzikos grotuvu visai nesunku. Priklausomai nuo to, kokį modelį turite, tai padarysite vos per kelias minutes. Pateikiame trumpas instrukcijas, kaip klausytis muzikos per savo išmanųjį laikrodį. 

Kaip klausytis muzikos per Apple Watch?

Kaip ir pridera rinkos lyderiams, Apple Watch suteikia vartotojams daugiausiai pasirinkimų, kaip per jį klausytis muzikos bei kitokio audio turinio. Šie išmanieji laikrodžiai turi Apple Music programėlę, per kurią muziką galima tiek kontroliuoti (tais atvejais, kai šalia turite ir savo iPhone arba MacBook), tiek stream‘inti tiesiai per jį ir klausytis per savo AirPods ar kitas belaides ausines. Yra du pagrindiniai būdai, kaip per Apple Watch klausytis muzikos. Laikrodį galima prijungti prie interneto Wi-Fi arba LTE (jeigu šis jį palaiko) ryšiu. Visgi tokiu atveju kartu su savimi reikėtų turėti ir telefoną. Paprasčiausia alternatyva – norimas dainas susidėti tiesiai į laikrodį. Tiesiog, prieš palikdami namus, atsidarykite My Watch programėlę, spustelėkite Music, o tada Add Music ir pridėkite norimas dainas. Tiesa, turėkite omenyje, kad proceso metu laikrodį reikėtų krauti. Šis būdas veikia tiek su Apple Music, tiek su Spotify platformomis. 

Kaip klausytis muzikos per Samsung Galaxy laikrodžius?

Samsung išmaniųjų prietaisų ekosistema puiki tuo, kad taip pat leidžia labai lengvai sinchronizuoti telefonų, planšečių bei laikrodžių veikimą. Muzikos klausymas per pastaruosius – labai paprastas ir intuityvus. Tiesa, jis šiek tiek skiriasi, priklausomai nuo to, ar jūsų modelis turi eSIM funkciją, ar ne.

Muzikos klausymas per Samsung laikrodžius su eSIM

eSIM funkcija neabejotinai yra telekomunikacijų ateitis. Kaip ir sufleruoja jos pavadinimas – tai galimybė visiškai atsisakyti fizinės SIM kortelės. Vietoj to, ji egzistuoja skaitmeniniu pavidalu ir, jeigu norite, keliuose prietaisuose vienu metu. Kitaip tariant, turint laikrodį su eSIM, nereikia nei papildomo telefono numerio, nei atskiros sutarties. Tokia funkcija laikrodį susieja su telefonu ir suteikia galimybę tiesiai į savo riešą gauti panešimus apie skambučius, pranešimus, žinutes ir t. t. Taip pat be jokių problemų klausytis muzikos. Kadangi eSIM yra visiškai savarankiška kortelė, tai reiškia, kad ji kuo puikiausiai veikia ir telefonui esant toli – laikrodis prie mobiliojo interneto tinklo prisijungia pats. Taigi, muziką per jame esančias programėles galite stream‘inti be jokių papildomų nustatymų. 

Muzikos klausymas per Samsung laikrodžius be eSIM

Tiesa, kol kas eSIM funkciją turi dar ne visi gamintojo modeliai. Šiuo metu ji veikia su Samsung Galaxy Watch 3 LTE ir Samsung Galaxy Watch Active 2 LTE. Kitų modelių savininkams reikėtų pakeisti kelis nesudėtingus papildomus nustatymus. Savo išmaniojo laikrodžio pagrindiniame meniu pasirinkite Music programėlę. Ją atsidarę pastebėsite, kad sistema leidžia pasirinkti, ar norite muziką kontroliuoti tiesiai iš laikrodžio. Klausytis muzikos per laikrodį, neprisijungus prie interneto, taip pat labai paprasta. Jeigu jos dar neturite, į telefoną parsisiųskite Galaxy Wearable programėlę. Tai padarę, jos pagrindiniame ekrane pasirinkite Add content to your watch, o tada Add tracks. Teliks pasirinkti norimas dainas ir paspausti Done. Tai padarę, savo muziką rasite Music programėlėje. 

Kaip klausytis muzikos per Huawei išmanųjį laikrodį?

Huawei labiausiai žinomi dėl puikiai fotografuojančių telefonų, bet šis gamintojas taip pat gali girtis ir inovatyvia bei solidžia išmaniųjų laikrodžių linija. Tokiuose modeliuose, kaip Huawei Watch GT 2 Pro, puikiai dera stilius, funkcionalumas ir pavydėtina ištvermė. Tiek šiame, tiek kituose GT serijos laikrodžiuose puikiai veikia ir muzikos klausymosi funkcija. Žinoma, jeigu šalia turite telefoną, laikrodį galite naudoti muzikos kontrolei ar garso lygiui reguliuoti. Tačiau, išsiruošę pasportuoti, telefoną galite tiesiog palikti namuose. Tiesa, prieš tai jums reikės į telefoną parsisiųsti YouTube Music programėlę (ji pakeitė anksčiau veikusią Google Play Music). Tai padarę, parsisiųskite norimas dainas. YouTube Music (arba Google Play Music) programėlė jau yra jūsų Huawei laikrodyje. Tiesiog palaukite, kol muzikinė biblioteka susisinchronizuos ir galite pradėti klausytis. 

Kaip klausytis muzikos per Fitbit laikrodžius?

Dar vienas populiarus išmaniųjų laikrodžių gamintojas – Fitbit. Verta turėti omenyje, kad šie prietaisai visų pirma koncentruojasi į sveikatos ir sporto funkcijas (ir daro jie tai labai gerai), bet ir su jais muzikos klausytis įmanoma. Tiesa, tai šiek tiek sunkiau, nei norėtųsi. Fitbit laikrodžiai turi Spotify programėlę, bet ji skirta tik dainoms perjungti – jeigu būsite per toli nuo savo telefono ar kompiuterio, muzikos klausytis nepavyks. Vienintelė alternatyva – Deezer programėlė. Fitbit laikrodžiuose ji įrašyta jau automatiškai, o ją aktyvuoti verta ir dėl to, kad gausite specialų kodą, leidžiantį platformą tris mėnesius testuoti nemokamai. Tačiau dar svarbiau tai, kad su Deezer norimas dainas galėsite parsisiųsti tiesiai į savo Fitbit bei klausytis jų net ir nebūdami prisijungę prie interneto.