Orai šiltėja, namuose norisi praleisti kuo mažiau laiko ir kuo daugiau jo skirti laisvalaikiui gamtoje. Bet kas tada pasirūpins namų švara? Šios apžvalgos pavadinimas jau sufleruoja atsakymą – išmanusis robotas dulkių siurblys! Inovacijų biuras palygina 3 skirtingus modelius: Xiaomi Mi Robot Vacuum, Ecovacs Deebot 600 ir Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P.
Kiek laiko jie gali dirbti?
Svarbus rodiklis yra kiek laiko vienu įkrovimu toks siurblys gali darbuotis. Deebot 600 vieno įkrovimo pakaks 110 minučių darbo. Xiaomi Mi Robot Vacuum turi didžiausios talpos bateriją, todėl gali dirbti net tris valandas, o jo brolis Vacuum-Mop P siurbs kiek trumpiau, nes jo baterija mažesnė. Visi šie siurbliai geba patys sugrįžti į įkrovimo stotelę ir pasikrauti savo bateriją be jūsų įsikišimo.
Kiek dulkių jie gali surinkti?
Dulkių konteinerio talpa yra dar vienas svarbus faktorius renkantis dulkių siurblį, čia laimi Deebot 600 – konteinerio talpa daugiau nei pusė litro (520 ml). Paprastesnis Xiaomi Robot Vacuum turi 420 ml talpą, o Xiaomi Mi Robot Vacuum–Mop P modelis – mažiausią, 300 ml talpą.
Kaip juos valdyti?
Beje, visus siurblius galima valdyti iš savo telefono – suplanuoti siurbimo laiką ir keisti kitus nustatymus. Kiekvienas siurblys turi ir savitų savybių, padedančių atlikti savo darbą. Pavyzdžiui, abu Xiaomi modeliai orientuojasi aplinkoje ją skenuodami lazeriu, o Deebot 600 – švelniai prisiliesdamas bamperiu ir taip įsimindamas kliūtis ir kambario ribas. Beje, Deebot 600, ir Xiaomi Robot Vacuum Mop P turi drėgno valymo šluostes ir vandens rezervuarus, todėl dulkes turėtų surinkti geriau. Visi modeliai turi besisukančias šluoteles – tai padeda iššluoti kampuose esančias dulkes ir nukreipti jas į įsiurbimo angą.