Gyvenimo būdas

Kaip atrodytų Instagram 1990 metais?

2018-09-27

Instagram ir kitos nuotraukų redagavimo programėlės siūlo daugybę skirtingų filtrų, su kuriais galima radikaliai pakeisti savo nuotraukas. Šios trys išskirtinės programėlės jūsų nuotraukas pakeis taip, lyg jos būtų darytos mažiausiai prieš du dešimtmečius.

BitCam

640x480-2-9

Ar pamenate pirmąsias žaidimų konsoles, kurios prijungiamos tiesiog prie televizoriaus? Jų žaidimų vaizdo grafika, lyginant su šiuolaikinėmis vaizdo atkūrimo galimybėmis, skiriasi kaip skaičiuotuvas nuo superkompiuterio. BitCam jūsų nuotraukoms suteiks būtent tokią žemos rezoliucijos išvaizdą. Nuotraukos atrodo lyg sudėliotos iš daugybės aiškiai matomų taškelių ir tikrai išsiskiria begaliniame Instagram turinio sraute.

Atsisiųsti 

 

VHS Camcorder

Ši programėlė skirta vaizdo įrašams. Su ja apdoroti vaizdo siužetai atrodo lyg būtų nufilmuoti su sena VHS tipo kamera, kurioje kaip laikmena buvo naudojamos magnetinės juostos kasetės. Šis efektas sudaro įspūdį, jog filmuota medžiaga būtų atkasta iš seno archyvo, be to, garsas taip pat atitinkamai iškraipomas. Jei reikėtų atspėti, ar tai telefonu darytas vaizdo įrašas, ar visgi filmuotas sena buitine kamera iš devyniasdešimtųjų – pastebėti skirtumus būtų labai sunku.

Atsisiųsti

 Atsisiųsti

 

Huji Cam

Huji Cam programėlė kiekvieną nuotrauką pavers į devyniasdešimtųjų estetika persmelktą šedevrą. Programėlė simuliuoja juostinę fotografiją, kai senieji fotoaparatai, pagaminti iš plastiko ir su netobula optika ant nuotraukos pažymėdavo jos užfiksavimo datą. Huji Cam taip pat nuotraukose uždeda ir spalvotas dėmes – tokios dėmės susidaro išryškinus fotojuostą, kuri buvo nesandariame fotoaparate. Nuo šiol savo Instagram nuotraukoms galite suteikti tokią pat šilumą, kurią spinduliuoja senos vaikystės nuotraukos.

Atsisiųsti

Atsisiųsti

 Norisi dar daugiau efektų? Išbandykite TOP 10 nuotraukų redagavimo programėlių.

Skaitykite

 

 

 

Prenumeruokite technologijų naujienas: