Inovacijos

Ką Samsung pristatė per „Galaxy Unpacked 2020“

2020-08-06

„Galaxy Unpacked 2020“ įvyko, o pačios didžiausios šių metų Samsung naujovės jau mūsų rankose!  Taigi, galite pasižymėti – Tele2 jas turi ir tikrai noriai pasidalins su jumis. Inovacijų biuro ekspertas Arnoldas Lukošius šį naujų prietaisų pluoštą lygina su netikėtai atėjusiomis Kalėdomis ir siūlo šiek tiek išsamiau susipažinti su didžiausiomis įdomybėmis, kurias Samsung pristatė per „Galaxy Unpacked 2020“.

Visiškai naujos Samsung Buds Live

Mažiausioje dėžutėje slepiasi tikrai ne mažas atradimas. Tai visiškai naujos kartos belaidės ausinės Samsung Buds Live. Tai pirmasis tokio tipo korėjiečių gamintojo prietaisas su aktyviu aplinkos triukšmo slopinimu. Funkcija, kurios milijonai laukė, norėjo ir tikėjosi. Pasikeitė ir pati ausinių forma. Savo išvaizda jos labai primena pupas. Forma ne tik kelianti estetinį pasigėrėjimą, bet ir labai funkcionali – labai kompaktiškos ausinės puikiai laikosi ausyje. Samsung Buds Live, lyginant su pirmtakais, gavo ir kelis papildomus mikrofonus, tad galima tikėtis dar geresnės skambučių kokybės bei aplinkos garso kontrolės.

Išmanusis laikrodis Galaxy Watch 3

Samsung pateikė siurprizą – tai visiškai naujas išmanusis laikrodis Galaxy Watch 3. Būtina atkreipti dėmesį, kad tai nėra tiesiog atnaujinta laikrodžio Samsung Galaxy Watch Active 2 versija. Tai visiškai naujos kartos „normalus“ ir solidus Samsung išmanusis laikrodis. Jis vėl turi nuostabųjį, vartotojų taip pamėgtą valdymo žiedą, kurio buvo galime pasigesti „aktyviojoje“ versijoje. Ant laikrodžio korpuso rasite ir du fizinius mygtukus, liečiamą ekraną ir visus įprastus jutiklius. Baterijos ilgaamžiškumas dar labiau išaugo, o ciferblatas dar kiek padidėjo bei paryškėjo.

Planšetės Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Tab S6 kritikai vadino praktiškai vieninteliu rimtu iPad konkurentu. Naujasis Samsung Galaxy Tab S7 aukštos kartelės tikrai nenuleido. Septintos kartos Samsung Galaxy Tab S7 turi dvi variacijas – pirmasis su 11 colių ekranu ir didesnis jo brolis 12,4 colių ekranu. Abu turi ant nugarėlės patogiai prilimpantį specialų pieštuką, AKG Dolby Atmos stereo sistemą, abiejų ekranai SuperAMOLED, abu turi aštuonių branduolių procesorius, 6 GB RAM ir 128 GB vidinę atmintį, abu palaiko iki 1 TB talpos SD kortelę atminties plėtimui, veikia su šeštos kartos Wi-Fi bei mobiliu 4G LTE ryšio standartu. Net ir jų ištvermės lygis beveik vienodas, nors baterijų dydis ir skiriasi: mažesnioji yra su versija 8000 mAh, o didesnioji net su 9800 mAh. Akivaizdu, kad naršymas internete ir filmų žiūrėjimas su šiais prietaisais taps dar malonesne patirtimi. O ir ant planšečių nugaros esančios kameros savo funkcionalumu bei kokybe labiau primena aptinkamas telefonuose.

Naujieji flagmanai Samsung Galaxy Note 20

Tačiau Samsung gerbėjai labiausiai laukė žinių ne apie planšetes ar laikrodžius, o telefoną. Tiksliau, telefonus.  Samsung Galaxy Note 20 – tai jau dešimta šio unikalaus flagmano su pliuso ženklu ir, aišku, firminiu pieštuku, karta. Šiemet pristatyti du modeliai ir labai panašūs, ir tuo pačiu metu pakankamai skirtingi.

Naujasis Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Tik paėmus Samsung Galaxy Note 20 Ultra į rankas, dėmesį akimirksniu prikausto 6,9 colių Dynamic AMOLED QHD + raiškos ekranas, veikiantis Full HD raiška ir palaikantis iki 120 Hz vaizdo atsinaujinimo dažnį. Negana to, šį ekraną saugo naujausios, septintos kartos Gorilla Glass Victus stiklas, kuris 25 proc. atsparesnis smūgiams ir dukart braižymui, nei visi buvę iki šiol. Modelyje sukasi 8 branduolių Exynos 990 procesorius, pasiekiantis 2,73 GHz dažnį. Telefonas gali girtis ir neeiline 12 GB RAM ir 256 arba 512 GB vidine atmintimi, kurią galima dar labiau išplėsti microSD kortelės pagalba. Piršto atspaudo jutiklis, kaip ir buvo galima tikėtis, slepiasi po ekranu. 4500 mAh baterija turi ir neįtikėtinai greitą įkrovimą: laidinis siekia 45W, belaidis – 15 W. Be to, telefonas pats gali krauti kitus įrenginius be laidų, atiduodamas 9W galią. Nors mažai kas tikėjosi, Samsung Galaxy Note 20 Ultra gavo ir  Samsung Galaxy S20 Ultra galines kameras, kurių pagrindinė turi net 108 MP raiškos jutiklį bei lazerinio autofokusavimo ir optinio stabilizavimo funkcijas. Antroji – 12 MP kamera su OIS – gali optiškai vaizdą artinti 5 kartus. Tai reiškia, kad telefonas turi hibridinį artinimą iki 50 kartų. Trečiasis objektyvas – irgi 12 MP – ypač plataus kampo, leidžiantis pamatyti dar daugiau ir filmuoti net 8K raiška. Asmenukių kamera viena: 10 MP su fazės aptikimo autofokusavimu ir automatine HDR, filmuojanti 4K raiška. Na ir be abejo, Ultra modelis veiks 5G tinkle.

Naujasis Samsung Galaxy Note 20

Kompaktiškesnis iš dviejų Samsung Galaxy Note 20 nuo didesnio brolio skiriasi tuo, kad turi mažesnį ir prastesnės raiškos bei atnaujinimo dažnio 6,5 colių AMOLED ekraną. Jo 256 GB vidinės atminties negalima išplėsti microSD kortele (nėra jos lizdo). Pagrindinė galinė kamera čia 64 MP raiškos, RAM atmintis – 8 GB. Tačiau abiejų modelių procesoriai vienodai galingi, baterijos veikia tiek pat ilgai, o vienodai tobuli pieštukai abiems suteikia produktyvumo, kurio nė nesapnavo jokie konkurentai. Beje, Samsung sugebėjo dar labiau sutrumpinti jo delsą, t.y. laiko tarpą, per kurį veiksmai pieštuku perduodami į ekraną, tad jis funkcionalesnis nei bet kada anksčiau.

Jei jums kilo noras turėti kurį nors ar visus čia trumpai aprašytus įrenginius, kreipkitės į Tele2 salonus arba užsisakykite internete Tele2.lt, ir tą pačią akimirką, kai tik prasidės oficiali prekybą, jie bus jūsų!