Gyvenimo būdas

Išmaniųjų dovanų idėjos jūsų Kalėdoms

2019 gruodžio 11

Yra šimtai priežasčių, kodėl Kalėdos yra daugiausia džiaugsmo dovanojanti metų šventė. Bet Kalėdos dovanoja ir vieną mažą problemėlę – tai tų pačių dovanų paieška. Todėl Inovacijų biuras jums pateikia šios problemos sprendimą, kad kalėdinių rūpesčių turėtumėte mažiau – 6 išmaniųjų dovanų idėjas, kurios pradžiugins kiekvieną šeimos narį. Visas šias dovanas galite rasti tele2.lt elektroninėje parduotuvėje.

Grindis plaunantis robotas-dulkių siurblys Ecovacs OZMO Slim10

Puiki dovana tiems, kuriems svarbi ypatinga namų švara: Dulkių siurblys-robotas Ecovacs OZMO Slim10. Jis palys po daugeliu baldų, turi automatinį, kampų ir dėmių valymo režimus, atpažįsta kliūtis, mato laiptus, jį galima valdyti tiesiog savo telefonu. OZMO technologija reiškia, kad siurblyje įrengtas vandens rezervuaras, kuris nuolat tolygiai drėkina šluostę, tad robotas vienu metu ir siurbia, ir plauna. Taigi, jei namuose medinės, laminuotos, ar plytelėmis klotos grindys, Kalėdų Seniui daugiau nieko nė dairytis neverta.

Išmaniosios svarstyklės Xiaomi Mi Scale 2

Xiaomi Mi Scale 2 yra ne šiaip gražios svarstyklės, o tikras sveikatinimo įrenginys kiekvienam šeimos nariui. Jos ir svorį rodo 100 g tikslumu, ir santykinę raumenų masę bei kūno masės indeksą (KMI) matuoja. Išmanios svarstyklės automatiškai atpažįsta kiekvieną šeimos narį (gali įsidėmėti iki 16 profilių), tad susiejus jas su programėle Mi Fit, galima savo telefone itin tiksliai sekti visus svorio pokyčius – išsaugo iki 800 rodmenų.

Robotas-konstruktorius Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

 O kaip gi tie, kuriems Kalėdos išties yra didžiausias stebuklų metas? Štai dovanų mažajam inovatoriui idėja: Xiaomi Mi Bunny Robot Builder. Tai konstruktorius-robotas, kurį galima programuoti ir valdyti nuotoliniu būdu. Tiksliau sakant, tai trys robotai. O dar tiksliau, tai 978 dalių konstruktorius, įgalinantis surinkti skirtingų konstrukcijų robotus. Tikrus robotus, su varikliais, jutikliais, pusiausvyros palaikymo sistema ir net smegenimis – 32 bitų ARM Cortex procesoriumi. Surinktą robotą galima valdyti savo telefonu, arba tame pačiame telefone programuoti jo elgesį, tuo pat metu išmokstant programavimo pagrindų. Tikros ateities Kalėdos su ateities konstruktoriumi.

Išmanusis echolotas-sonaras Deeper START

Kiekvienas laimingas žmogus turi savo hobį. Ir žvejyba toli gražu nėra paskutinė džiaugsmą teikiančių hobių sąraše. Išmanusis echolotas Deeper START taps puikiu startu link išmanios žvejybos. Lengvas ir spalvingas lyg nykštuko kepurė Deeper START turi visas būtinas žvejybos pagalbininko funkcijas – skenuoja dugną iki 50 m gylio, atpažįsta ir išmaniojo telefono ekrane gali parodyti įvairių dydžių žuvis, nurodyti kokiame jos gylyje, atvaizduoti dugno reljefą bei augaliją. Su telefonu susiejamas stabiliu WiFi ryšiu, tad jį užmetus net 50 metrų atstumu, ryšys išliks stabilus. Nesvarbu ar žvejui 7 metai ar 70 – tokia dovana puikiai tiks.

Belaidės ausinės Apple AirPods

O štai tikrai gera dovana Apple fanui, kuris jau turi iPhone, mėgsta klausytis muzikos, bet dar neturi kokybiškų ausinių – Apple AirPods belaidės ausinės bus taiklus Kalėdų senelio pasirinkimas. Lengvos ir patogios – tvirtai laikosi ausyse. Skamba labai erdviai, garsas neperkrautas žemų dažnių ir pakankamai kokybiškas. Svarbiausia – jokių laidų, o lietimui jautrus ausinių paviršius leidžia perjungti muziką, atsiliepti į skambutį ar užduoti virtualiam Siri asistentui komandas. Įkraunamos jos tiek įprastu, tiek belaidžiu būdu. 15 minučių įkrovos pakanka 3 valandoms klausymosi, o maksimali jų veikimo trukmė – kiek daugiau nei para.

Belaidė kolonėlė Harman Kardon Onyx Studio 5

Vasarą ją rinkomės mobilią, žiemą – galingą ir stabilią. Bluetooth kolonėlės nėra tik žaislas vaikams ir tai puikiausia įrodo šis, ne prasčiau už kokią prabangią vazą namus papuošiantis įrenginys – Harman Kardon Onyx Studio 5. Ši kolonėlė dovanoja muziką tiems, kas puoselėja savo gyvenamos ar darbo erdvės stilių. Beje, pagaminta ji iš itin patvarių medžiagų, tad Onyx 5 ir kelionėje ne vieną smūgį atlaikys, bet ir neįjungta į tinklą gali groti net iki 8 valandų. Kalėdų vakaras netruks virsti Naujametiniu šėlsmu, nes į vieną sistemą galime sujungti ir dvi tokias Onyx 5 kolonėles. Bluetooth kolonėlė – puiki dovana, kai muzikos klausai garsiai ir su visais.

Ir net jei nė viena iš čia pristatytų dovanėlių jūsų Kalėdų seniui neįtiko – ne bėda. Ten, iš kur paėmėme šiuos įrenginius, panašių ir dar visai kitokių dovanų rasite nesuskaičiuojamą daugybę. Mūsų Kalėdų senelio dirbtuvių adresas internete – tele2.lt, arba tiesiog užsukite į Tele2 saloną.