Įrenginių apžvalgos

iPhone 11 Pro ir iPhone 11 Pro Max apžvalga

2019 spalio 2

Kaip ir kiekvieną rudenį, šiemet Apple pristatė savo inovacijų derlių. Svarbiausia oficialaus pristatymo dalis, žinoma buvo naujieji Apple iPhone 11 serijos telefonai. Šioje apžvalgoje Inovacijų biuras supažindins su dviem pažangiausiais iš visos trijulės: iPhone 11 Pro ir Pro Max. 

iPhone 11 Pro serijos dizainas

Paėmus į rankas iPhone 11 Pro ir 11 Pro Max aiškiai juntama jų solidi konstrukcija. Abiejų modelių korpusai pagaminti iš nerūdijančio plieno, o jų nugarėlės, lyg kokios skulptūros, pagamintos iš vientiso stiklo monolito. Tai leido pagaminti ypač sandarius įrenginius, kuriuos be jokių problemų galima panardinti iki 4 metrų gylį po vandeniu, iki 30 minučių. Taigi, bus galima fotografuoti net ir po vandeniu.

Kas naujo iPhone 11 kamerose?

Išskirtinės kokybės kameros yra tai, kuo iPhone visada garsėjo. iPhone 11 Pro ir 11 Pro Max ne išimtis – tai pirmieji iPhone su trigubomis kameromis. Pirmoji optiškai stabilizuota, plataus kampo, antroji – ypač plataus kampo, o trečioji kamera turi 2 kartus vaizdą artinantį, optiškai stabilizuotą tele-objektyvą. Visų kamerų jutiklių, įskaitant ir asmenukių, raiška yra 12 MP. Visos kameros filmuoja 4K raiška, 60 kadrų per sekundę sparta. Filmuojant nustebins ir neįtikėtinas vaizdo stabilumas – čia veikia pažangus kinematinis vaizdo stabilizavimas. Apple teigimu, naujausiais iPhone 11 serijos telefonais nufilmuoto vaizdo kokybė yra aukščiausia kada nors matyta išmaniajame telefone. Smart-HDR ir naktinis režimai taip pat atnaujinti, o portretinis režimas siūlo daug įdomių, kūrybiškų filtrų. Beje, asmenukių kamera galima daryti sulėtintus vaizdo įrašus – slofies. 

Kas naujo ekrane, baterijoje ir procesoriuje?

iPhone 11 Pro ir 11 Pro Max atitinkamai turi 5,8 ir 6,5 colio įstrižainės Super retina XDR ekranus, kuriuose bet koks turinys atrodo įspūdingai. Šių telefonų ekranai stulbina savo ryškumu ir detalumu, net ir tada, kai į juos spigina saulė. Abiejų telefonų baterijų talpa, lyginant su pirmtakais, šiek tiek padidinta. Apple teigimu, iPhone 11 Pro baterija leis jam veikti iki 4 valandų ilgiau nei iPhone XS, o štai Pro Max – veiks net iki 5 valandų ilgiau nei iPhone XS Max. Abu modeliai komplektuojami kartu su greituoju krovikliu. Visi iPhone 11 serijos įrenginiai yra ne tik galingiausi kada nors sukurti iPhone, bet ir galingiausi išmanieji telefonai apskritai. Ačiū naujausiam Apple A13 Bionic procesoriui, kuris šiuo metu yra pažangiausias pasaulyje ir tokiu liks dar ilgai. Taigi, viskas šiuose telefonuose veikia be priekaištų ir su didele galios atsarga bet kokioms užduotims. 

Kam šis telefonas patiks labiausiai?

Visų pirma, tai puikūs telefonai tikriems Apple fanams. Antra, tai idealūs telefonai inovacijų aistruoliams, kurie nori turėti tik tai, kas šiuo metu yra geriausia. Abu fotografuoja ir filmuoja neįtikėtinai gerai. Abiejų modelių kameros ir galia yra identiški. Tad sprendžiant, kuris jums tiks labiausiai, tereikia apsispręsti dėl dydžio – ar jums reikia didesnio ekrano (iPhone 11 Pro Max), ar visgi norite kompaktiško galiūno (iPhone 11 Pro). Kad ir ką nuspręsite, kiekvieną iš jų galite įsigyti Tele2 salonuose arba internetu – tele2.lt