Išmanieji įrenginiai

iPhone 11 apžvalga ir atsiliepimai

2019-10-04

iPhone 11 yra vienas simpatiškiausių kada nors sukurtų Apple telefonų. Ir ne tik dėl savo mielo, bet tuo pačiu ir įspūdingo dizaino. Jame netrūksta pažangiausių technologijų ir visa ko geriausio, ką gali pasiūlyti šis gamintojas. Kuo jis ypatingas, sužinosite išsamioje video apžvalgoje, o jeigu labiau mėgstate skaityti – parengėme jums trumpą santrauką.

Kuo išskirtinis iPhone 11 dizainas?

Jei jums svarbi gamintojų aplinkosauginė atsakomybė, jums patiks šis iPhone 11 telefonas. Jo korpusas pagamintas iš 100 % perdirbto aliuminio ir todėl tai yra vienas ekologiškiausių kada nors sukurtų Apple gaminių. Be to, korpusas, kaip ir pridera, padengtas įbrėžimams atspariu, blizgiu stiklu. iPhone 11 korpusas patikimai užsandarintas, todėl galima drąsiai juo fotografuoti po vandeniu. Gamintojo teigimu – iki dviejų metrų gylyje jis gali išbūti iki 30 minučių.

Kaip patobulėjo iPhone kamera?

Nors iPhone 11 turi „tik“ dvigubą kamerą, itin pažangių technologijų joms netrūksta. Visos kameros – tiek galinės (įprasto ir itin plataus kampo), tiek asmenukių – turi 12 MP raiškos jutiklius su didesniais pikseliais. Visos jos gali filmuoti 4K raiška, 60 kadrų per sekundę sparta. Be to, filmavimo režime veiks ir išskirtinai geras, kinematinis vaizdo stabilizavimas. Smart-HDR ir naktinis režimai dabar patobulinti ir veikia dar geriau, tad padaryti prastą nuotrauką su iPhone 11 bus labai sunku. Portretinis režimas džiugina kūrybinių filtrų įvairove, o asmenukių kamera galima daryti sulėtintus vaizdo įrašus – slofies.

Kas naujo ekrane, baterijoje ir procesoriuje?

iPhone 11 ekranas, nors ir vis dar naudojantis LCD IPS technologiją, savo kokybe nenuvilia. Kaip ir pridera kiekvienam Apple telefonui, bet koks turinys iPhone 11 Liquid Retina, 6,1 colio įstrižainės ekrane atrodo ryškus, kontrastingas ir aiškiai įžiūrimas. Net ir tada, kai saulė spigina tiesiai į ekraną. Baterijos talpa, lyginant su iPhone XR pirmtaku, padidinta, todėl iPhone 11 tarnaus iki valandos ilgiau. Ji palaiko ir greitąjį bei belaidį „Qi“ įkrovimą. Žinoma, telefonas tapo dar galingesniu – jo širdelėje plaka naujausias Apple A13 Bionic procesorius. Toks galingas, kad Apple teigimu, jis dar ilgai išliks pačiu pažangiausiu ir sparčiausiu, lyginant su konkurentais.

Ar šis telefonas man tinka?

iPhone 11 yra telefonas be jokių kompromisų – ir todėl vienas pažangiausių telefonų visoje rinkoje. Savo galia, kamerų kokybe ir beveik visais kitais parametrais jis niekuo nesiskiria nuo savo brangesnių brolių – iPhone 11 Pro ir 11 Pro Max. Tad jei jums nereikia trečios kameros ir ryškesnio ekrano, tai bus geriausias pasirinkimas renkantis vieną iš trijų naujausių iPhone. Galų gale, jei ieškote tik paties geriausio ir pažangiausio telefono, neprašausite pasirinkę bet kurį iš iPhone 11 serijos modelių. Visus juos jau galite įsigyti Tele2 salonuose arba internetu – tele2.lt