Gyvenimo būdas

Google maps ir Pacman draugystė – naujas interneto hitas

2017-04-07

google-maps-ir-pacman-draugyste-naujas-interneto-hitas-long.jpgPavasariui įsibėgėjant, norisi nuveikti tiek daug – tad kaip tarp visų pasivaikščiojimų, iškylų ir važinėjimų dviračiu dar spėti apžvelgti ir tai, kas vyksta virtualioje erdvėje? Kad neatsiliktumėte nuo žaidimo, apžvelkime kelis populiarius dalykus, kurie internete per pastarąją savaitę susilaukė išties daug dėmesio.

GOOGLE MAPS IR PACMAN DRAUGYSTĖ

Balandžio 1-osios Google Maps pokštas tituluojamas vienu geriausių šiais metais.

Kas nutinka, kai navigacijos programėlę sujungi su legendiniu PACMAN žaidimu? Galima tikėtis malonaus siurprizo. Į žaidimą paversta aplikacija transformavo Google lokacijas į klasikinį PACMAN žaidimą ir padėjo atsakyti į klausimą: „Kaip smagiai praleisti balandžio 1-ąją nieko neveikiant?“

MERGAITĖ, ITALIJOJE DAINUOJANTI Į ŠULINĮ

Šiurpuliukus sukeliantis video, kuriuo Twitter tinkle jau pasidalinta daugiau kaip 125 tūkst. kartų ir kuris turi per 300 tūkst. PATINKA paspaudimų.

Kai Venecijoje su mokyklos draugais pasilenki prie šulinio, kad išbandytum akustiką, ir padainuoji ištrauką iš Leonard Cohen – Hallelujah, rezultatas kartais gali pranokti lūkesčius.

 

BENAMIO ŽMOGAUS TRANSFORMACIJOS

Milijonų peržiūrų Facebook’e susilaukęs video, kuriame benamis Jose Antonio užsuka į grožio saloną pokyčiams.

Kas būna, kai grožio salono savininkas pakviečia benamį vyrą iš gatvės į savo saloną ir pažada jį apkirpti bei aprengti naujais stilingais drabužiais? Dalinamės video – tegul įspūdingi pokyčiai kalba patys už save.

IŠŠŪKIS BE KAUKIŲ

Prasidėjęs nuo atlikėjo Future naujo muzikinio darbo „Mask off“, skatinančio nusiimti kaukes, šis iššūkis įgauna pagreitį.

Daugybė atlikėjų dalinasi video filmukais, kuriuose užfiksuota, kaip jie groja tikrais instrumentais – pradedant fleitomis, baigiant violončelėmis ir saksofonais. Truputėlis „gyvumo“ juk tikrai nepakenks, tiesa?