Įrenginių apžvalgos

Geriausi vasariški pasiūlymai liepai

2020 liepos 1

Vasara vis labiau įsibėgėja. Nereikia net sakyti, kad šiemet ji šiek tiek kitokia nei tikėjomės. Keliones į užsienį daugeliui pakeitė išvykos po Lietuvą. Ir tai visiškai nieko blogo. Galima netgi sakyti, kad tokios neįprastos aplinkybės daugybę žmonių paskatino pirmą kartą gyvenime išbandyti šiek tiek aktyvesnes atostogas. O jų metų dar puikesnes patirtis kurti labai padeda technologijos: telefonai su kone tobulomis kameromis, padedančiomis fiksuoti kiekvieną akimirką, išmanieji laikrodžiai, stebintys jūsų fizinę veiklą ir savijautą, o taip pat įvairūs priedai, padedantys savo prietaisais naudotis dar patogiau. Gera naujiena ta, kad liepa – tradiciškai labiausiai mėgiama atostogautojų – yra ir idealus metas šiek tiek atsinaujinti, mat jums paruošėme visą pluoštą ypač patrauklių pasiūlymų.

Ypatingos nuolaidos 2020–ųjų žvaigždei Samsung Galaxy S20

Kalendorinius metus ir naujos flagmanų kartos pristatymo sezoną tradiciškai pradeda Samsung, savotiškai nustatydama kokybės kartelę su savo Galaxy S serija. Ir šiemet ji buvo pakelta labai aukštai. Antrus metus iš eilės korėjiečių gamintojas vienu ypu pristatė tris modelius: pagrindinį Samsung Galaxy S20, šiek tiek didesnę ir galingesnę jo versiją Samsung Galaxy S20+ bei neįtikėtinos galios ir galimybių Samsung Galaxy S20 Ultra. Visi šie modeliai meilės nusipelno vos paimti į rankas. Jus akimirksniu sužavės jų neįtikėtinais ryškūs Dynamic AMOLED ekranai, kuriems dar daugiau žavesio prideda 120Hz vaizdo atnaujinimo raiška. Pridėkite dar pačius galingiausius rinkoje procesorius bei visiškai naują kamerų sistemą ir gausite telefonus, kuriems, bent jau kol kas, rinkoje nelabai yra lygių. O dabar šie modeliai dar patrauklesni, mat juos siūlome kaip niekada geromis sąlygomis. Dar daugiau, jums pridėsime ir dovaną – išmanųjį laikrodį Samsung Galaxy Watch Active 2, išsiskiriantį savo puikiomis atsparumo savybėmis ir funkcionalumu, bei padėsiantį daugiau išspausti ne tik iš pasirinkto telefono, bet ir iš savęs pačių.

Ypatingos nuolaidos išmaniesiems laikrodžiams

Jeigu jau prakalbome apie išmaniuosius laikrodžius… Šis prietaisas – tiesiog nepakeičiamas pagalbininkas visiems, kurie mėgsta gyventi aktyviai. Ypatingai jis praverčia būtent vasaros įkarštyje, kai labai daug laiko praleidžiame lauke ar keliaudami ir norime ne tik skaičiuoti nukeliautus atstumus ar sudegintas kalorijas, bet ir tuo pačiu neatitrūkti nuo išorinio pasaulio t.y. operatyviai reaguoti į elektroninius laiškus ar skambučius. Todėl liepai ir paruošėme ypatingų pasiūlymų. Visiems išmaniesiems laikrodžiams taikysime nuolaidas, o pačios palankiausios sąlygos galios vienam rinkos lyderių – Huawei Watch GT 2. Rinktis galite iš trijų jo variacijų. Kompaktiškesnio modelio su 42mm ekranu. Šiek tiek didesnio varianto su 46mm ekranu. O taip pat savo stilingumu bei subtiliu dizainu išsiskiriančio auksinio. Beje, visi Huawei Watch GT 2 turi lengvai keičiamas apyrankes, todėl juos galėsite prisitaikyti prie savo individualaus ir nepakartojamo skonio.

Ypatingas pasiūlymas Samsung Galaxy Buds

Taip, vasarą mes keliaujame kaip niekada daug. Ne tik su kompanija, bet ir po vieną. Ilgų pasivaikščiojimų, žygių ar mynimų metu dažnai labai norisi pasiklausyti šiek tiek muzikos, podkastų ar audio knygų. Belaidės ausinės tokiais atvejais yra idealus pasirinkimas, mat leidžia tai daryti visiškai nevaržydamos jūsų judesių. Žinoma, visi mes tokiems prietaisams turime šokių tokių reikalavimų. Mes tikimės, kad jos greitai ir nepastebimai susiporuos su telefonu, kad tvirtai ir patogiai laikysis mūsų ausyse, kad jų baterija tarnaus pakankamai ilgai, kad laikymo dėklas bus tvirtas, kompaktiškas, o taip pat ir stilingas. Samsung Galaxy Buds atitinka visus šiuos reikalavimus. Dėka savo ergonomiško dizaino jos ištisas valandas laikysis jūsų ausyse, nekeldamos jokio diskomforto. Su telefonu šis modelis susijungia vos tik išimtos iš dėklo ir nepailstamai groja iki šešių valandų. O kur dar puikios garso atkūrimo savybės, kurias dar labiau praturtina aktyvaus garso blokavimo technologija. Geriausia žinia ta, kad jas įsigyti dabar siūlome kaip niekada palankiomis sąlygomis.

Ypatingos nuolaidos telefonų priedams

Visi puikiai žino, kad komfortas iš tikrųjų slypi smulkiose detalėse. Tai galioja praktiškai visoms gyvenimo sritims. Technologijoms irgi. Savo nauju telefonu naudotis dar patogiau ir maloniau bus, jeigu turėsite kelis praktiškus priedus. Visų pirma, telefonų laikiklį. Jis tiesiog būtinas ilgų kelionių automobiliu atributas. Magnetinis laikiklis ne tik padės nepamesti telefono, bet ir patogiai stebėti kelionės maršrutą. Visiems jiems liepą taikysime nuolaidas iki 30 proc. Išsiruošus į kelionę, labai praverčia ir papildomi laidai, įkrovikliai, jungtys. Visiems šiems priedams taip pat taikysime iki 30 proc. nuolaidas. Galų gale, paskutinysis pasiūlymas labiausiai turėtų sudominti tuos, kurie negali vasaros išsivaizduoti be stovyklavimo. Visą liepą nuolaidos bus taikomos išorinėms baterijoms, kurių dėka kelioms dienoms pradingti miške bus dar drąsiau.