Įrenginių apžvalgos

Geriausi ir įdomiausi YouTube technologijų apžvalgininkai

2020 rugpjūčio 3

Apžvalgų pasaulis kažkada buvo labai paprastas ir aiškus. Tu turėdavai kažkokiu būdu prasimušti į žinomą laikraštį, žurnalą, televizijos kanalą ar radiją ir sunkiu darbu užsitarnauti apžvalgininko poziciją. Tai iš esmės buvo vienintelis būdas gauti platforma, kurios dėka galėtum reikšti savo mintis. YouTube ir tiesiog visas internetas sugriovė šią statišką tvarką. Dabar, jeigu norite būti apžvalgininku, jums tereikia dviejų ingredientų – kokybiško turinio ir žinojimo, kaip jį patalpinti. Pasinaudoję tokia saviraiškos laisve, iškilo visiškai nauja apžvalgininkų karta. Žmonių, kurių nesaisto korporatyviniai įsipareigojimai ar žiniasklaidos priemonės savicenzūra. Jeigu domitės technologijomis, šiame būryje tikrai surasite kūrėjų, kurių apžvalgas žiūrėsite su didžiuliu malonumu.

MKBHD

Marques Brownlee galima gana drąsiai vadinti pačiu garsiausiu technologijų apžvalgininku visame YouTube. Jo kanalas šiuo metu turi jau daugiau nei 11,5 mln. prenumeratorių, o kiekvienas vaizdo įrašas skaičiuoja milijonines peržiūras. Ko gero, labiausiai šioje asmenybėje žavi tai, kad M. Brownlee savo veiklą pradėjo visiškai nuo nulio. Savo pirmąjį vaizdo įrašą  platformoje jis patalpino prieš vienuolika metų, būdamas vos penkiolikos. Tąsyk savo miegamajame jis nufilmavo HP valdymo pultelio recenziją. Vėliau apžvalgas M. Brownlee ruošdavo iš savo bendrabučio kambario. Jaunąjį talentą dėl jo sklandžios kalbos ir kokybiškų įžvalgų pastebėdavo vis daugiau žmonių. Šiandien jis jau dirba iš nuosavos studijos, o MKBHD kanale išsamios naujausių telefonų apžvalgos atsiduria anksčiau nei bet kur kitur. Ir ne tik apžvalgos. M. Brownlee publikuoja interviu su didžiųjų gamintojų vadovais, turi savo podkastą Waveform. Beje, kūrėjo apžvalgos išsiskiria ne tik turiniu, bet ir forma. Jis ypatingai daug dėmesio skiria vaizdo bei garso kokybei, vizualizacijomis. Jo gerbėjai netgi juokauja, kad svečiuodamasis kituose kanaluose, M. Brownlee atrodo esąs „per menkos rezoliucijos“.

UrAvgConsumer

Koks originalus ir įtraukiantis bebūtų Marques Brownlee turinys, reikia pripažinti, kad jis labiau skirtas tai auditorijos daliai, kuri technologijomis domisi šiek tiek giliau: skaičiuoja pikselius, plika akimi mato skirtumą tarp 60Hz bei 120Hz ekrano ir žino, koks Snapdragon procesorius yra galingiausias. Tačiau juk visi žinome, kad absoliučiai daugumai vartotojų visa tai nėra taip jau ir svarbu. Juos daug labiau domina tai, kaip telefonas, išmanusis laikrodis ar kitas prietaisas gali palengvinti kasdienybę. Judner Aura, interneto bendruomenei geriau žinomas kaip UrAvgConsumer būtent į tai ir koncentruojasi. Save jis pristato tiesiog kaip „vidutinišką vyruką, kuriam patinka technologijos“. Kanalo apžvalgose kūrėjas labiausiai koncentruojasi į prietaisų praktiškumą, bando atsakyti į klausimus, kuriuos mes dažniausiai ir bandome sau atsakyti, kai renkamės naują pirkinį. Jeigu šiuo metu kaip tik dairotės naujo telefono, labai gali būti, kad būtent UrAvgConsumer ir jo beveik trijų milijonų sekėjų auditorija padės jums priimti patį geriausią sprendimą.

MrWhoseTheBoss

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad tiek Marques Brownlee, tiek Judner Aura savo turinį vis dėlto visų pirma kuria gimtosios šalies auditorijai, t.y. amerikiečiams. Kaip bebūtų, europietiškos ir amerikietiškos aplinkybės kartais šiek tiek nesutampa. Produktai čia ne visada pasirodo tuo pačiu metu, kainos taip pat šiek tiek skiriasi. Galų gale, kai kurie gamintojai Europoje nėra labai  aktyvūs. Ir atvirkščiai (pavyzdžiui, Huawei JAV tiesiogiai net nepardavinėjami). Taigi, jeigu ieškote šiek tiek europietiškesnės perspektyvos, suteikite šansą britui Arun Maini, dar žinomam MrWhoseTheBoss pseudonimu. Jo prenumeratorių skaičius jau visai priartėjo prie penkių milijonų, o kanalas žiūrovams pasiūlo ne tik naujausių telefonų apžvalgas, bet ir daugybę esė formato video, kuriuose A. Maini aptaria technologijų pasaulio tendencijas, lygina tarpusavyje konkuruojančias alternatyvas arba tiesiog pateikia naudingų patarimų, kaip išspręsti vieną ar kitą dažnam vartotojui pasitaikančią problemą.

Unbox Therapy

Šio kanalo žavesio paslaptis gali būti perskaityta pačiame jo pavadinime. Visi puikiai žinome, koks malonumas pasiimti visiškai naują telefoną ir jį neskubant išpakuoti iš dėžutės, atidžiai apžiūrint kiekvieną detalę, kiekvieną priedą, nulupant apsaugines plėveles ir t.t. Deja, tokį džiaugsmą patiriame ne taip jau ir dažnai. Čia į pagalbą ir atskuba Unbox Therapy. Lewis George Hilsenteger būtent tai ir daro – atsisėda prie stalo ir išpakuoja kokį nors naują prietaisą. Tiesa, čia reikėtų paminėti ne tik jį, bet ir operatorių/montuotoją Jack McCann. Būtent jis kanalo įrašui suteikia jų išskirtinį stilių. Žiūrėti, kaip jis tai daro, prilygsta tikrų tikriausiai meditacijai. Žinoma, šių vaizdo įrašų turinys neapsiriboja vien tik išpakavimo procesu. Tuo pačiu jis pateikia ir informacijos apie produktą, pasidalina savo pirmaisiais įspūdžiais. Tiesa, jeigu ieškote pakankamai kritiškos ir detalios apžvalgos – Unbox Therapy tam nėra pati tinkamiausia platforma.

JerryRigEverything

Ar kada nors vartėte savo telefoną arba kitą išmanųjį prietaisą rankose ir galvojote, kad būtų labai įdomu pasižiūrėti, kas slepiasi jo viduje? Pavyzdžiui, kokios tos detalės, įgalinančios belaidžio krovimo funkciją, ar kaip atrodo tos moderniosios kamerų sistemos. Žinoma, jūs to, tikriausiai, nepadarėte, nes per daug gerai suprantate, kad kažką išardyti yra nepalyginamai lengviau, nei po to sudėti viską atgal. Tačiau geroji naujiena ta, kad Zack Nelson savo kanale JerryRigEverything kaip tik ir patenkina šį mūsų smalsumą. Jo vaizdo įrašų idėja yra geniali savo paprastumu. Kūrėjas tiesiog pasiima neseniai išleistą prietaisą ir jį neskubėdamas išardo, atidžiai apžiūrėdamas visus komponentus ir palygindamas juos su konkurentų sprendimais. Procesui dar daugiau žavesio prideda kūrėjo ramūs, ironijos bei absurdo pilni komentarai, kurie net priverčia susimąstyti ar žiūri technologijų apžvalgą, ar humoro laidą. Jeigu esate ramūs, jog jums neskaudės širdies stebint, kaip ardomi šimtus ar net tūkstančius eurų kainuojantys prietaisai, būtinai suteikite JerryRigEverything šansą.

Inovacijų biuras YouTube platformoje

Su žinomiausiais pasaulio YouTube technologijų apžvalgininkais konkuruojame ir mes. Pačių naujausių išmaniųjų telefonų apžvalgas rasite Inovacijų biuro kanale. Mūsų ekspertas Arnoldas Lukošius jas čia paprastai patalpina ypatingai operatyviai. Tačiau vien telefonais neapsiribojame. Mūsų kanale taip pat rasite ir daugybę išmaniųjų prietaisų ar net elektrinių paspirtukų apžvalgas. Galų gale, čia rasite ir daugybę atsakymų į dažnai kylančius klausimus – tam ir skirti edukaciniai mūsų vaizdo įrašai.