Išmanieji įrenginiai

Galaxy S22 serija: ką gali naujausi Samsung telefonai?

2022-04-11

Samsung yra pirmūnai – ir ne tik dėl to, kad savo naujausią Galaxy S22 seriją pristatė pirmieji pasaulyje. Jie sukūrė tai, dėl ko galima aikčioti iš nuostabos maždaug tris kartus, nes naujausia serija (kaip ir praėjusias metais) sudaro 3 telefonai: Galaxy S22, Galaxy S22+ ir, žinoma, flagmanas, Galaxy S22 Ultra.

Taigi, nuo pradžių.

Dizainas

Prabangi stiklinė nugarėlė, plokščias ekranas (Galaxy S22 Ultra ekranas nežymiai išlenktas) ir malonią akiai miglą primenanti apdaila dalykai, kurie vienija visus tris S22 serijos telefonus.

Galaxy S22 Ultra šiemet išsiskiria į korpusą įlietu galiniu kamerų moduliu, kuris atrodo lyg čia buvęs, o mažųjų brolių S22 ir S22+ kamerų moduliai išliko šiek tiek pakilę, tačiau tokios pat spalvos kaip visas telefono korpusas.

Visų trijų Galaxy S22 serijos telefonų ekranai pagaminti iš pačios naujausios kartos stiklo Gorilla Glass Victus Plus, raiška skiriasi ir su kiekvienu modeliu ji vis geresnė, bet atsinaujinimo dažnis su LTPO technologija yra tas pats 120 Hz.

Daugelis namuose esančių televizorių turi tokį patį 120 Hz dažnį, todėl vartoti turinį kartu su Galaxy S22 serija yra vienas malonumas. Televizoriaus ir telefonų įstrižainių nelyginsime, bet verta žinoti, kad GO3 filmas netaps blogesnis, jei jį žiūrėsite per Galaxy S22 Ultra flagmano ekraną.

O ir televizoriaus į jokią kelionę pasiimti negalėsite, priešingai nei naujausią Samsung telefoną. Todėl panašu, kad su šiais telefonais į kišenę tilps ir visi didžiųjų ekranų malonumai.

Galia

Galaxy S22 serijoje sukasi, veikia ir burzgia greičiausias 4 nm Exynos 2200 Samsung procesorius, nesvarbu, kurį modelį pasirinksite jie veiks lygiai taip pat gerai.

Kiti reikalai yra su baterijomis, todėl čia lygybės ženklo dėti negalime.

Galaxy S22 turi 3700 mAh talpos bateriją ir taip su kiekvienu modeliu lipame vis aukščiau, nes S22+ džiaugiasi 4500 mAh, o S22 Ultra 5000 mAh.

Visi telefonai turi greitąjį įkrovimą ir baterijų turėtų užtekti ilgiau nei dienai.

Kameros

Kadangi telefonai veikia ne tik ilgai, bet ir be galo sklandžiai išnaudokite kamerų galimybes. Visas! Pažiūrėkime, ką gali Galaxy S22 Ultra telefono kamera.

Šio flagmano kameros ypatingos: Galaxy S22 Ultra modelyje montuojamas itin didelius 2,4um pikselius turintis kameros jutiklis, kuris užfiksuoja daugiau šviesos ir detalių, bei labai skaidrus plono stiklo kameros lęšis, sumažinantis nepageidaujamus atspindžius.

Turėdama 100 kartų vaizdo priartinimo galimybę, Galaxy S22 Ultra kamera tampa ne tik pajėgiausia, bet ir pačia sumaniausia iš kada nors montuotų Samsung telefonuose. Įrenginyje įdiegta automatinio kadravimo technologija užtikrins, kad kamera visada fokusuotų tai, ką norite – nesvarbu, vieną ar dešimt asmenų.

Tačiau pikseliai kamerose dar ne viskas. Apšvietimas, lęšių pralaidumas šviesai turi be galo didžiulės įtakos, kaip atrodys galutinis rezultatas.

Ar galima sakyti, kad į Galaxy S22 Ultra flagmaną patogiai sutelpa visas fotografas su savo patirtimi? Taip, be jokios abejonės. Belieka imti į rankas ir bandyti, fotografuoti, atrasti.

S-Pen

Tai ypač aktualu tiems, kurie jaučiasi nostalgiją buvusiai Note serijai. Šiais metais Samsung pirmą kartą pristatė S serijos modelį su integruotu S-Pen rašikliu.

Jį patogiai galima išstumti iš telefono apačios ir tuomet jau jūsų pasirinkimas – norite rašyti, valdyti telefoną ar kurti eskizus.

S-Pen bendradarbiavimas su Galaxy S22 Ultra flagmano ekranu neturi jokios delsos, jausmas, lyg pieštumėte ant popieriaus arba planšetės ekrano, kuri ir buvo tam sukurta. Taigi, į Galaxy S22 serijos telefoną telpa net produktyvumas ir galimybė kurti.

Verdiktas

Samsung tai ir vėl padarė – geriausiai kaip tik įmanoma. Žengė dar vieną žingsnį, apjungdama novarotiškus sprendimus, subtilumą ir net pasiilgtą Note telefonų seriją.

Kurį telefoną pasirinkti – spręsti tik jums, tačiau panašu, kad visi jie turi visko, ko reikia, kad gyvenimas būtų spalvingesnis ir produktyvesnis.

Įsigykite bet kuriame TELE2 salone arba tiesiog tele2.lt