Įrenginių apžvalgos

eSIM ir vieno numerio paslaugos magija: laikrodis, pavirtęs telefonu

2020-12-21

Šiuolaikinės technologijos ir inovatyvūs sprendimai šiandienos pasaulyje mažai ką testebina. Nors dažnai technologinius laimėjimus stebime iš šono, kartais nutinka ir kitoks scenarijus – galime būti įvykių sūkuryje ir pažangiais sprendimais naudotis kiekvieną dieną. Vienas iš tokių – eSIM ir vieno numerio paslauga laikrodžiams. Jums iškart kyla klausimai: kas tai ir kaip tai veikia? Tele2 Inovacijų biuro užduotis – pateikti atsakymus ir padėti jums apsispręsti, kam ir kada ši paslauga tikrai palengvins kasdienybę!

Kas yra eSIM?

Tai virtuali SIM kortelė, kuri yra integruojama į įrenginį, šiuo atveju, į išmanųjį Samsung Galaxy laikrodį. Nors patiems jos įdėti nereikia, ji veikia lygiai taip pat, kaip įprasta SIM kortelė ir leidžia naudotis visomis Tele2 mobiliojo operatoriaus paslaugomis. Taip pat laikrodis su integruota eSIM kortele atliks visas telefono funkcijas ir tam nereikia šalia turėti savo išmaniojo – galėsite jį išjungti ar palikti namuose.

Kas yra vieno numerio paslauga laikrodžiams?

Tai nauja Tele2 paslauga, kuri suteikia galimybę dubliuoti jūsų turimą telefono numerį. Vadinasi, tas pats numeris veiks ir telefone, ir jūsų išmaniajame laikrodyje. Tiesa, norėdami naudotis visomis Tele2 teikiamomis plano paslaugomis, laikrodžiui turite užsakyti naują planą. Tai labai paprastai galite padaryti čia.

Ar vieno numerio paslauga veikia su visais laikrodžiais?

Norėtume pasakyti, kad taip, tačiau tai būtų netiesa. Vieno numerio paslauga veikia tik su Samsung Galaxy laikrodžiais, kuriuose yra integruota eSIM kortelė.

Kaip aktyvuoti eSIM savo laikrodyje?

Viskas išties labai paprasta. Įsitikinę, kad telefone įjungti mobilieji duomenys, parsisiųskite Galaxy Wearable (Android telefonams, iPhone telefonams) programėlę ir atlikite visus būtinus veiksmus, kad susietumėte savo išmanųjį laikrodį su telefonu. Programėlėje spustelėję nuorodą „Mobilieji planai“ nuskenuokite iš Tele2 gautą QR kodą. QR kodas – tarsi raktas į patogesnę kasdienybę, nes tik su juo pavyks aktyvuoti eSIM kortelę ir naudotis visomis galimybėmis.

Kaip veikia vieno numerio paslauga laikrodžiams?

Ši paslauga priskiria jūsų numerį susietam Samsung Galaxy išmaniajam laikrodžiui. Ją aktyvavus, visi įeinantys skambučiai matysis abiejuose įrenginiuose, todėl tiek atsiliepdami, tiek skambindami galėsite pasirinkti, kuo tai daryti: telefonu ar laikrodžiu.

Kodėl eSIM lengvina kasdienybę?

Priežasčių tikrai labai daug! eSIM suteikia galimybę naudotis telefonu be telefono. Galėsite skambinti, atsiliepti, rašyti žinutes, skaityti naujienas, bendrauti socialiniuose tinkluose, žaisti žaidimus, klausytis muzikos, sekti savo fizinį aktyvumą ir dar daugiau! Visa tai galėsite daryti su išmaniuoju Samsung Galaxy laikrodžiu ant rankos.

Jeigu norite nevaržomai džiaugtis kasdienybe, gyventi aktyviai ir užtikrintai, eSIM ir vieno numerio paslauga laikrodžiams jau dabar laukia jūsų! Užsisakyti galite internetu – tele2.lt