Įdomūs įrenginai

Dėvimos kolonėlės atveria naujas potyrių galimybes

2020 vasario 7

Sony sukūrė keistą įrenginį, kurį būtų galima apibūdinti kaip kūdikį, gimusį iš garso kolonėlės ir kaklo papuošalo santuokos. Sony kurtas SRS-WS1 dėvimas, belaides garso kolonėles tiesiog tereikia užsidėti ant kaklo-pečių juostos. Kryptingai sklindantis garsas užtikrina, kad klausytojas visada girdi aukščiausios kokybės garsą, tuo pačiu netrukdant aplinkiniams.

Jausmas, lyg būtum įvykių centre

Bet tai dar ne viskas. Pasyvūs žemųjų dažnių garsiakalbiai perduoda vibracijas tiesiai į naudotojo kūną, taip sudarant pojūtį, lyg jis būtų kine, griausmingame koncerte ar sporto salėje, nors iš tikrųjų – tik patogiai sėdi ant sofos priešais televizoriaus ekraną. Efekto intensyvumą galima pasirinkti iš trijų lygių, o 3 valandų įkrovos užtenka 7 valandoms pramogų. Be to, jas galima belaidžiu būdu sujungti su identiškomis „ausinėmis“ ir taip išskirtiniais potyriais mėgautis dviese.

Kam tai patiks labiausiai?

Ko gero, šis įrenginys gali būti puikus sprendimas tiems, kurie nori pramogauti žiūrėdami turinį dideliame ekrane, tačiau nenori stipriu garsu erzinti kaimynų ar kambariokų. Sony teigimu, stipraus garso pojūtis juntamas net ir tada, kai nustatytas garso lygis yra nedidelis.