Patarimai

Dažniausiai pasitaikantys klausimai apie Samsung Galaxy Watch 4 ir atsakymai į juos

2022-01-06

Naujausios kartos Samsung Galaxy Watch 4 išmanieji laikrodžiai ypatingi dėl kelių aspektų. Kaip ir buvo galima tikėtis, jie išsiskiria dizainu, technologinėmis savybėms, integracijos su kitais išmaniaisiais prietaisais galimybėmis. Tačiau tai dar ne viskas. Samsung dar praėjusiais metais paskelbė apie susitarimą su Google. Dvi kompanijos nusprendė bendradarbiauti dar glaudžiau bei drauge kurti išmaniųjų laikrodžių ekosistemą. Taigi, Samsung Galaxy Watch 4 serijos laikrodžiuose anksčiau įprastą TenzenOS pakeitė WearOS. Naujoji operacinė sistema iš karto sulaukė palankių vertinimų bei pakylėjo šiuos prietaisus į dar aukštesnį lygį. Tai palengvino ir daugelio problemų sprendimą. Pristatome dažniausiai pasitaikančius klausimus apie Samsung Galaxy Watch 4 ir atsakymus į juos.

Ką daryti, jeigu Samsung Galaxy Watch 4 nesusisinchronizuoja

Samsung bendradarbiavimas su Google bei WearOS operacinės sistemos ir skirtos tam, kad išmanieji laikrodžiai dar efektyviau bendrautų su telefonais, planšetėmis, asmeniniais kompiuteriais. Tačiau problemų su sinchronizacija vis tiek gali iškilti. Ir nereikia nė sakyti, kad tai labai erzina. Gera naujiena, kad tokias bėdas pakankamai lengva išspręsti. Pradėkime nuo to, kad jums reikėtų įsirašyti kelias programėles į savo išmanųjį telefoną. Jų reikėtų nepriklausomai nuo to, turite Samsung ar kito gamintojo modelį. Pirmuoju atveju pakaks Galaxy Wearable. Antruoju dar reikėtų ir Galaxy Watch 4 plug in‘o bei Samsung Accessory Service. Tai padarę, atsidarykite Galaxy Wearable programėlę ir paspauskite Start mygtuką. Jūsų telefonas ims ieškoti laikrodžio. Prietaisų ekranuose pasirodys šešių skaičių kodas. Patvirtinkite, kad jis teisingas, ir toliau vykdykite veiksmus, kurių paprašys vartotojo sąsaja. Jeigu šis metodas neduoda rezultatų, savo laikrodyje spustelėkite Settings>Connections>Bluetooth. Panaikinkite šalia pastarojo užrašo esančią varnelę, palaukite kelias sekundes ir vėl ją uždėkite. Abu prietaisus laikykite kuo arčiau. Jeigu ir tai neveikia, perkraukite abu prietaisus ir bandykite iš naujo. 

Ką daryti, jeigu Samsung Galaxy Watch 4 neįsirašo atnaujinimų

Atnaujinimai yra svarbūs kiekvienam išmaniajam prietaisui. Jeigu patys jų reguliariai neįsirašote, pats metas pradėti! Tačiau ką daryti, jeigu pats išmanusis laikrodis atsisako juos įsidiegti? Pasitikrinkite, kokia operacinės sistemos versija šiuo metu veikia jūsų laikrodyje. Tai padarysite nuėję į Settings>About watch>Software. Jeigu paaiškėja, kad laikrodyje veikia senesnė WearOS versija, galite patys inicijuoti atnaujinimą. Spustelėkite Settings>Software update ir pradėkite procesą. WearOS atnaujinimą galite inicijuoti ir telefonu. Galaxy Wearable programėlėje pasirinkite Watch settings>Watch software update ir tada sekite tolesnes instrukcijas ekrane. Kartais gali nutikti ir taip, kad atnaujinimai neįsirašo dėl sutrikusio interneto ryšio. Tarkime, laikrodis kartais bando prisijungti prie netinkamo Wi-Fi. Tokiu atveju keliaukite į Settings>Connections>Wi-Fi, išsirinkite norimą tinklą ir spustelėkite Forget. Tuo pačiu išjunkite visą Wi-Fi, palaukite kelias sekundes ir vėl jį įjunkite. Tokiu būdu laikrodis atsinaujins informaciją apie jam prieinamus tinklus. 

Ką daryti, jeigu Samsung Galaxy Watch 4 nerodo pranešimų

Vienas didžiausių išmaniojo laikrodžio privalumų yra galimybė bet kur ir bet kada gauti svarbiausius pranešimus, priminimus, skaityti el. laiškus ir t. t. Kai ši funkcija sutrinka, pasidaro nebeaišku, kam mums tas Samsung Galaxy Watch 4 iš viso reikalingas! Laimė, viską sutvarkyti labai lengva. Įsitikinkite, kad jūsų telefonas turi leidimą siųsti pranešimus į išmanųjį laikrodį. Atsidarykite Galaxy Wearable programėlę ir spustelėkite Notifications. Atsivėrusiame lange matysite, ar telefonas tikrai turi tokį leidimą. Gali būti ir taip, kad jis nesuteiktas tik kai kurioms iš programėlių. Jeigu nebegaunate absoliučiai jokių pranešimų, gali būti, kad jūsų laikrodis veikia režimu, kuris jų nepraleidžia – Theatre mode, Bedtime mode, ar Power saving mode. Jeigu ir čia viskas gerai, pabandykite perkrauti telefoną ir laikrodį. Toks paprastas būdas paprastai sėkmingai suveikia, mat leidžia prietaisams atnaujinti tarpusavio ryšį ir sinchronizuoti veikimą. 

Ką daryti, jeigu Samsung Galaxy Watch 4 nerenka duomenų

Samsung Galaxy Watch 4 turi daugybę inovatyvių fizinio aktyvumo bei sveikatos būklės stebėsenos įrankių. Šios funkcijos yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis būtent šiuos išmaniuosius laikrodžius. Ką daryti, kai kuri nors iš jų neveikia? Turėkite omenyje, kad dalis tokių funkcijų veikia tik su Samsung išmaniuoju telefonu. Tai tokios funkcijos kaip ECG, kraujospūdžio matavimas ir knarkimo stebėsena. Duomenų laikrodis gali nerinkti ir dėl to, kad yra neįgalintas automatiškai stebėti jūsų fizinį aktyvumą. Atsidarykite Samsung Health programėlę, pasirinkite Settings ir padėkite varnelę prie Auto detect workouts. Tai reikš, kad laikrodis stebės kiekvieną jūsų mankštą. Netikslius duomenis galite matyti ir dėl to, kad ne iki galo sureguliavote laikrodžio GPS sistemą. Tai padaryti galite spausdami Settings>Location, ir varnele pažymėdami Improve accuracy. 

Ką daryti, jeigu Samsung Galaxy Watch 4 turi ryšio problemų

Samsung Galaxy Watch 4 serija patraukli ir tuo, kad šiuose laikrodžiuose veikia vieno numerio paslauga. Tai reiškia, kad jūs galite skambinti, siųsti žinutes ar klausytis muzikos per Spotify net būdami visai toli nuo telefono. Taip yra dėl to, kad šie laikrodžiai turi virtualią eSim kortelę, tad veikia autonomiškai nuo telefono, su kuriuo yra susinchronizuoti. Visgi kartais šį galimybė (o tiksliau, LTE ryšys) gali šiek tiek sutrikti. Kodėl taip atsitinka, ir kaip tai ištaisyti? Įsitikinkite, kad jūsų planas yra aktyvuotas. Tai padarysite labai paprastai. Telefone įsijunkite Galaxy Wearable programėlę. Tada spauskite Watch settings>Mobile plans. Čia pamatysite, ar paslauga tikrai aktyvuota. Jeigu ne, tiesiog kreipkitės į operatorių. Pasitaiko, kad ryšys neveikia, nes laikrodyje aktyvuotas energijos taupymo režimas. Pasitikrinti, ar jums taip nenutiko, galite paspaudę Settings>Battery>Power saving.