<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=your-pixel-id-goes-here&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Untitled design
Tema: Patarimai Patalpinta: 2018 rugsėjis 10 20180910

YouTube padės kovoti su priklausomybe nuo interneto

Google rimtai užsimojo pasirūpinti savo klientų skaitmenine gerove. Tai rodo naujausioje Android Pie operacinėje sistemoje įdiegtos produktyvumo funkcijos, galimybė riboti programėlių naudojimo laiką ar dėmesį blaškančius pranešimus. Dabar atėjo ir Google priklausančios YouTube platformos eilė.

Sužinokite, kur dingsta jūsų laikas

Jei dažnai lankotės YouTube, turbūt pastebėjote, kaip smarkiai gali įtraukti įdomus vaizdo turinys. „Dar penkias minutes“ nepastebimai pavirsta į visą valandą, nors šis laikas galėtų būti skirtas ir svarbesnės veikloms už ekrano ribų. Būtent tai Google ir nori išspręsti – sumažinti priklausomybę nuo interneto turinio.

Nuo šiol YouTube programėlėje spustelėję ant savo paskyros ikonėlės ir tada pasirinkę „Time watched“ galite matyti, kiek laiko praleidote YouTube. Praleistas laikas suskirstytas į 4 kategorijas: kiek žiūrėjote šiandien, vakar, praėjusią savaitę bei koks vidutinis žiūrėjimo laikas per dieną.

Google teigimu, taip siekiama suteikti vartotojui galimybę geriau pažinti savo įpročius elektroninėje erdvėje ir išmintingai pasirinkti, kokią vietą medijos kanalai užima jo gyvenime. Laiką YouTube apskaičiuoja pagal peržiūrų istoriją.

Išmintingai valdykite savo laiką

Untitled design (2)

YouTube ne tik siūlo platformoje praleisto laiko statistiką, bet ir pateikia keletą naudingų įrankių geresnei laiko kontrolei. Tai leidžia susikoncentruoti tik į tai, kas išties svarbu, ir išvengti informacijos pertekliaus. Toje pačioje „Time watched“ skiltyje galima nustatyti, kokiu dažnumu YouTube turėtų jums priminti, jog metas daryti pertrauką (funkcija „Remind me to take a break“).

Dar viena įdomi funkcija: galite parinkti laiko intervalą, kuriuo nebus siunčiami YouTube naujienų pranešimai iš prenumeruojamų kanalų (funkcija „Disable sounds & vibrations“). Pavyzdžiui, tai gali būti laikas nuo 8 val. ryto iki 17 val. – būtent tada, kai dirbate ir nenorite jokių dėmesį blaškančių trukdžių iš telefono. Suteikiama galimybė laiko intervalą keisti savo nuožiūra.

Norite  išvengti įkyrių iš prenumeruojamų YouTube kanalų ateinančių pranešimų („Scheduled digest“)?  Jokių problemų: galite parinkti, kelintą valandą jums pateikti per visą dieną susikaupusių pranešimų santrauką.

Kaip Google ketina jums padėti efektyviau valdyti savo laiką ir jo nešvaistyti  mažai naudos duodančioms programėlėms, sužinosite straipsnyje „Pagaliau: oficialiai išleista Android Pie operacinė sistema“.

Skaitykite

 

 

 

 

Prenumeruokite technologijų naujienas:

 

Telefonas, apie kurį turite sužinoti: Fonos O1 apžvalga

Ne kiekvienam ir ne visada bus reikalingas brangus telefonas, kurio savybės vis tiek nebus iki galo išnaudojamos. Fonos O1 telefonas pavyzdingas tuo, kad savyje suderina reikalingiausias funkcijas, naudojimo...

Plačiau

Mobiliosios fotografijos ateitis: Nokia 9 PureView apžvalga

Šis telefonas ilgą laiką egzistavo tik Nokia fanų svajonėse ir interneto gandų forumuose. Tačiau jis jau tapo realybe – Nokia 9 PureView pavidale. Tai ne tik pirmasis pasaulyje telefonas su penkiomis galinėmis...

Plačiau

M.parašas – kas tai yra ir kodėl juo verta naudotis?

Kokias priemones naudojate asmenybės patvirtinimui internete? Bankų išduotos kodų kortelės jau greitai nebegalios, o kodų generatoriai lengvai pasimeta. Paprasčiausias, saugiausias ir geriausias sprendimas šioms...

Plačiau